با هر سلیقه‌ای در تهران خوش بگذرانید-پروژه های دانشگاهی - پروژه های دانشگاهی

با هر سلیقه‌ای در تهران خوش بگذرانید-پروژه های دانشگاهی

تهران شهری است که برای تمام گروه‌های سنی، شغلی، درآمدی و… سرگرمی‌های ویژه خود را دارد.

اگر اهل خرید باشید و خرید  کردن سرگرمی شماست، پاساژ و مراکز خرید سطح شهر تهران، مانند پاساژ کوروش، تیراژه، بوستان، ارگ، تندیس و… از گزینه‌های پیش روی شما برای خرید و سرگرمی هستند.

در بیشتر این مراکز خرید، امکانات رفاهی مانند فودکورت، شهربازی، سینما و… در نظر گرفته شده است تا شمایی که عاشق خرید هستید در کنار خرید آنچه نیاز دارید، تفریح هم بکنید. به این ترتیب می‌توانید یک خرید و تفریح خوب را تجربه کنید.

اگر هم اهل پیاده‌روی هستید می‌توانید به پل طبیعت، جاده تندرستی مجموعه ورزشی انقلاب، پارک‌های سطح شهر مانند پارک نهج‌البلاغه، پارک ملت، پارک لاله و… بروید. در این پارک‌ها نیز امکانات تفریحی مانند انواع کافه و رستوران، وسایل بازی و ورزش و… وجود دارد و شما می‌توانید همراه خانواده و به ویژه کودکانتان هم ورزشی کنید و هم تفریح.

مراکز دیدنی تهران هم کم نیستند. مکان‌هایی مانند کاخ گلستان، کاخ سعدآباد، تفرجگاه‌هایی مانند دربند، درکه، گلاب‌دره و… در کنار سالن‌های نمایش تئاتر مانند خانه هنرمندان، تئاتر شهر می‌توانند پیشنهادهای خوبی برای تفریح و سرگرمی‌های فرهنگی باشند.

دیدنی‌های تهران مراکزی که ما در این مطلب به شما معرفی کردیم محدود نمی‌شوند و شما می‌توانید بسته به اینکه به چه نوع تفریحی علاقمند هستید، یکی از مراکز تفریحی، ورزشی، فرهنگی و… را در تهران انتخاب کنید و آخر هفته خوبی را کنار دوستان و خانواده تجربه کنید. برای آشنایی بیشتر با این مراکز می‌توانید به وبسایت نابرو مراجعه کنید و اطلاعات کاملی در مورد آنها بدست آوردید.

 

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار