ترافیک فوق سنگین در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع)-پروژه های دانشگاهی - پروژه های دانشگاهی

ترافیک فوق سنگین در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع)-پروژه های دانشگاهی

سیاوش محبی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در گفت‌وگو با فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران، بابیان اینکه تردد در تمامی محورهای شرق استان فوق سنگین است، اظهار کرد: هم‌اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز فوق سنگین و در تمامی نقاط این محور شاهد پس‌زدگی بار ترافیکی هستیم.

وی گفت: عبور وسایل نقلیه در مسیر آزادراه تهران ـ پردیس، جاجرود، کمربندی بومهن، رودهن و… به سمت هراز و شمال کشور  فوق سنگین است و هم‌وطنان در چنین شرایطی سفری را آغاز نکنند.

محبی افزود: عبور خودروها از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیز پرحجم و فوق سنگین است و پس‌زدگی بار ترافیکی را در طول مسیر و شهرهای عبوری این محور شاهد هستیم.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شهرستان رخ نداده، بیان کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیز فوق سنگین است و تردد به‌کندی صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: هم‌وطنان به‌هیچ‌عنوان سفری را در این شرایط ترافیکی آغاز نکنند زیرا چندین برابر زمان معمول برای رسیدن به مقصد باید وقت صرف کنند.

محبی اظهار کرد: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، صبر و شکیبایی، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، پرهیز از عجله و شتاب، استراحت کافی در طول مسیر می‌تواند باعث کاهش آمار تصادفات شود.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: هم‌وطنان در این شرایط طول مسیر را باید جزئی از سفر خود بدانند و پیش از آغاز مسافرت با رعایت مدیریت زمان سفر و اطلاع از وضعیت راه‌ها اقدام به آغاز مسافرت کنند تا در ترافیک‌های این‌گونه مواجه نشوند.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار