خبر خوش برای "دانشجو معلمان"-پروژه های دانشگاهی - پروژه های دانشگاهی

خبر خوش برای “دانشجو معلمان”-پروژه های دانشگاهی

حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اعلام اینکه اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد، گفت: به دنبال پیگیری‌های صورت گرفته از طریق سازمان امور استخدامی کشور و دیوان محاسبات و قائم مقام سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی کشور مبنی بر اعمال حداقل حقوق برای دانشجو معلمان، این دستورالعمل به وزارت آموزش وپرورش ابلاغ شد.

وی ادامه داد: حداقل حقوق 15 میلیون و 630 هزار ریال  است که با توجه به قوانین موجود، دانشجو معلمان نیز مشمول این قانون می‌شوند.

نماینده همدان در مجلس عنوان کرد: وزارت آموزش وپرورش دانشجو معلمان را مشمول این قانون نمی‌دانست؛ اما با قوانین و ادله‌ای که ارائه شد، مجاب شدند و مقرر شد پس از استعلام از سازمان امور اداری و استخدامی کشور نسبت به صدور احکام دانشجو معلمان اقدام کنند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس افزود: به دنبال اعلام موافقت وزارت آموزش وپرورش برای تسریع در صدور احکام دانشجو معلمان موضوع را شخصاً از طریق سازمان امور اداری واستخدامی کشور پیگیری کردم که خوشبختانه این حکم به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان تصریح کرد: وزارت آموزش وپرورش مکلف است بر اساس ابلاغیه سازمان امور استخدامی کشور در اسرع وقت نسبت به صدور احکام حقوقی دانشجو معلمان اقدام کند.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار