محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایران-پروژه های دانشگاهی - پروژه های دانشگاهی

محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایران-پروژه های دانشگاهی

حتی اگر هتلی که برای سکونت انتخاب کرده‌اید با حرم فاصله داشته باشد می‌توانید از تاکسی‌های سطح شهر که به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی در تردد هستند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حرم برسید و از زیارت لذت معنوی را ببرید.

آفتاب‌‌نیوز :

مشهد از زمانی که ارامگاه هشتمین امام شیعیان قرار گرفت رنگ و بوی دیگری به این شهر بزرگ تاریخی بخشید زیرا که از دیرباز مردمان ایران علاقه و احترام ویژه‌ای به امامان و پیامبران خود داشته‌اند و اعتقاد قلبی آن‌ها اهمیت مشهد مقدس را دو چندان کرده است.

محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایران

از این رو اولین و مهمترین دلیل سفر با تور مشهد، حرم مطهر امام رضا (ع) می‌باشد. امروزه با ازدیاد و استقبال مسلمانان دنیا برای سهولت در زیارت و نظم و انظبات مشهد، مسئولین و شهردار خراسان با ساخت صحن‌های بزرگ با امکانات رفت و امد سریع زائرین توانسته به حجم زیاد مسافرین مخصوصا در اعیاد و مناسبت‌ها نظم درستی دهد. حتی اگر هتلی که برای سکونت انتخاب کرده‌اید با حرم فاصله داشته باشد می‌توانید از تاکسی‌های سطح شهر که به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی در تردد هستند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حرم برسید و از زیارت لذت معنوی را ببرید.

تور قشم که سالیان پیش آن را با اسم ابرکاوان می‌شناختند یکی از بزرگ‌ترین جزیره‌های خلیج فارس است که در استان هرمزگان واقع شده است. بعد از کیش می‌توان جزیره قشم را تفریحی‌ترین مقصد گردشگری ایران دانست که سالانه توریست‌های فراوانی را به خود جذب می‌کند. همچنین بسیاری از تفریحاتی که در کیش وجود دارد، در این جزیره هم جای گرفته‌اند تا بیشترین رفاه را برای مسافران فراهم سازند.

محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایران

جزیره کیش امروزه با پیشرفت‌های چشمگیر و تاثیرگذاری که با فکر و درایت مسئولین صورت گرفته تا به امروز به عنوان موفق‌ترین شهر توریستی ایران از نظر جذب توریست داخلی و خارجی محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که افراد سرشناس و ثروتمند نیز با ساخت هتل‌های لوکس و مراکز خرید نقش مهمی در آبادسازی این جزیره تقریبا نوظهور داشته‌اند تا سبب شوند سالانه گردشگران زیادی با تور کیش سفر کنند. کیش که با بیش از 50 نوع تفریحات گوناگون و جذاب محل مناسبی برای سفر با خانواده و همچنین با دوستان است.

محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایران

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار