مدیر شبکه پنج سیما منصوب شد-پروژه های دانشگاهی - پروژه های دانشگاهی

مدیر شبکه پنج سیما منصوب شد-پروژه های دانشگاهی

به گزارش الف به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ معاون سیما در این حکم تأکید کرده است: عنوان شبکه پنج، شبکه تهران، بیانگر اهمیت استان و شهر تهران بعنوان پایتخت کشور عزیزمان در مجموعه مناسبات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی ایران اسلامی است و انتظار می رود ضمن بهره گیری از همکاران ارزشمند رسانه ملی بویژه آن شبکه و راهنمایی‌ها و کمک های نهادهای ذی ربط در انجام این مأموریت اهتمام ویژه ای داشته باشید.

ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، سبک زندگی ایرانی – اسلامی، توجه به مسائل شهروندی، معرفی و شناساندن ظرفیت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پایتخت و استمرار توجه به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید از اهم مأموریت های مدیر جدید شبکه پنج سیماست که سید مرتضی میرباقری در حکم انتصاب اشناب برآنها تأکید کرده است.

دکتر میرباقری همچنین در این حکم از مجاهدت ها و تلاش های ارزشمند جواد رمضان نژاد در طول مدیریت این شبکه صمیمانه قدردانی کرد.

سعید اشناب که از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است سوابق مدیریتی همچون مدیر شبکه جهانی جام جم، مدیرشبکه الکوثر، مدیر گروه‌های اجتماعی و مستند شبکه دو سیما، مدیر گروه برنامه‌های تلویزیونی شبکه افق، مدیراطلاعات و برنامه ریزی معاونت برون مرزی، مشاور مدیریت شبکه دو سیما و مؤسس دفاتر شبکه الکوثر در بیروت و نجف اشرف را در کارنامه خود دارد.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار