پیکر مطهر شهید «حاجی‌مرادی» در اسلام آبادغرب تشییع شد-پروژه های دانشگاهی - پروژه های دانشگاهی

پیکر مطهر شهید «حاجی‌مرادی» در اسلام آبادغرب تشییع شد-پروژه های دانشگاهی

به گزارش فارس، پیکر مطهر سرگرد شهید «کورش حاجی‌مرادی»، رئیس پلیس اگاهی اسلام آبادغرب صبح امروز در شهرستان اسلام آبادغرب تشییع شد.

این مراسم با حضور مردم شهیدپرور، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مسؤولان، فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی ‌اسلام آبادغرب درب مسجد جامع این شهرستان برگزار شد،.

شرکت کنندگان در این مراسم با سردادن شعارهای «الله اکبر»، «لااله الاالله»، «شهیدان زنده‌اند الله اکبر به حق پیوسته‌اند الله اکبر» و «مرگ بر اشرار» باری دیگر با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت و بر ادامه راه آنان تاکید کردند.

پیکر پاک نخستین شهید نیروی انتظامی در سال 98  بعد از تشییع برای خاکسپاری به گلزار شهدای روستای برف‌آباد محل سکونت شهید انتقال یافت.

گفتنی است، تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی به سرپرستی شهید حاجی مرادی برای تامین امنیت عزاداران در دومین شب از لیالی قدر مشغول گشتزنی بودند که به یک دستگاه خودرو مشکوک می‌شوند، پس از مشاهده خودرو در صدد متوقف کردن آن در شهرک جهاد برمی آیند که سرنشینان آن اقدام به تیراندازی به سوی خودروی ماموران می کنند؛ متاسفانه بر اثر این درگیری سروان کوروش حاجی مرادی زخمی و سریعا به مراکز درمانی منتقل شد اما  بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و در شب شهادت مولی متقیان حین انجام ماموریت به درجه رفیع شهادت نایل  آمد.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار