اوراق قرضه صندوق قرض الحسنه صندوق های قرض الحسنه: Oklahoma City، Oklahoma

۲۴ تیر ۱۳۹۶ کافه


        

توسط: باري N. Breen، معاون مديرعامل، دفتر زمين و مديريت اضطراري.

ما از دستاوردهای زیست محیطی و اقتصادی ساخته شده توسط جوامع محلی که از منابع EPA ارائه شده از طریق برنامه Brownfields ما برای تمیز کردن و استفاده مجدد از سایت های کشت داده شده استفاده می کنند، افتخار می کنیم. این جوامع نشان می دهد که تعهد برای حفاظت از سلامت عمومی، بازپرداخت زمین و تقویت اقتصاد محلی می تواند با هم انجام شود.

از طریق برنامه صندوق قرض الحسنه (RLF) ما به جوامع برای مقابله با چالش های زیست محیطی برای رشد اقتصادی محلی خود کمک می کنیم. دریافت کنندگان کمک های مالی RLF یک صندوق وام بازپرداخت را برای تأمین وام های کم بهره و زیرمجموعه ای برای تمیز کردن سایت های تولید ناخالص داخلی سرمایه گذاری می کنند. هنگامی که وام ها پرداخت می شوند، بازپرداخت به صندوق بازگردانده می شود و متعاقبا وام های دیگر را قرض می دهد و منابع مالی جاری را فراهم می آورد. این و دیگر مناطق کوهنوردی EPA کمک به استفاده از منابع اضافی مورد نیاز برای تمیز کردن و بازسازی مناطق کوهستانی است.

بسیاری از پروژه های گذشته و حال نشان می دهد که بهبود محیط زیست با توسعه اقتصادی همراه است. یک نمونه برجسته در Oklahoma City، Oklahoma

 چند انبار انبار بژ در نزدیکی بزرگراه "width =" 640 "height =" 217 "srcset =" https://blog.epa.gov/blog/wp-content/uploads/2017/06/ Stewart.jpg 640w، https://blog.epa.gov/blog/wp-content/uploads/2017/06/Stewart-300x102.jpg 300w، https://blog.epa.gov/blog/wp-content/ آپلود / 2017/06 / Stewart-500x170.jpg 500w "sizes =" (حداکثر عرض: 640px) 100vw، 640px "/> 

<p class=  نقاشی کامپیوتری از دو ساختمان چند طبقه کامل بلوک، رنگ قرمز و خاکستری با حیاط های داخلی. "width =" 300 "height =" 176 "srcset =" http://researchcafe.ir/wp-content/uploads/2017/07/Steelyard-Rendering-300x176.jpg 300w، https: // blog .epa.gov / blog / wp-content / uploads / 2017/06 / Steelyard-Rendering-500x293.jpg 500w، https://blog.epa.gov/blog/wp-content/uploads/2017/06/Steelyard- Rendering.jpg 620w "sizes =" (حداکثر عرض: 300px) 100vw، 300px "/> 

<p class=  طراحی کامپیوتری یک ساختمان پنج طبقه با یک سوله فلزی بزرگ. "width =" 300 "height =" 193 "srcset =" https://blog.epa.gov/blog/wp-content/uploads /2017/06/Hyatt-Place-Rendering-300x193.jpg 300w، https://blog.epa.gov/blog/wp-content/uploads/2017/06/Hyatt-Place-Rendering-467x300.jpg 467w، https : //blog.epa.gov/blog/wp-content/uploads/2017/06/Hyatt-Place-Rendering.jpg 620w "sizes =" (حداکثر عرض: 300px) 100vw، 300px "/> 

<p class=

یک مطالعه نشان داده است که وقتی محدوده های کوهنوردی مورد خطاب قرار می گیرند، ارزش املاک در نزدیکی در شعاع ۱٫۲۴ مایل می تواند ۵-۱۵٫۲ درصد افزایش یابد. مطالعات دیگری که در تجزیه و تحلیل داده ها در نزدیکی ۴۸ ناحیه کوهنوردی انجام شد، دریافتند که درآمد مالیاتی اضافی در سال های پس از تمیز کردن، دولت های محلی به حدود ۲۹ تا ۹۷ میلیون دلار می رسد. این ۲ تا ۷ برابر بیشتر از ۱۲٫۴ ملیون دالر EPA کمک به پاکسازی این مناطق قهوه ای است.

ما از دستاوردهای جوامع محلی به دست آمده با استفاده از منابع برنامه های Brownfields ما افتخار می کنیم. ما قصد داریم تا با جوامع همکاری کنیم تا به آنها کمک کنیم تا مکان های کاشته شده خود را پاکسازی و استفاده مجدد کنند. برای محافظت از سلامت عمومی، احیای زمین و تقویت اقتصاد.

یادداشت سردبیر:
دیدگاه های بیان شده در اینجا به منظور توضیح سیاست EPA در نظر گرفته شده است. آنها حقوق و یا تعهدات هر کسی را تغییر نمی دهند. شما ممکن است این پست را به اشتراک بگذارید. با این حال، لطفا عنوان یا محتوای را تغییر ندهید یا هویت EPA را به عنوان نویسنده حذف کنید. اگر تغییرات اساسی انجام دهید، لطفا عنوان یا محتوای ویرایش شده را به EPA و یا نویسنده اختصاص ندهید.

وب سایت رسمی EPA www.epa.gov است. برخی از پیوندها در این صفحه ممکن است کاربران را از وب سایت EPA به محتوای خاصی در سایت غیرعادی، سایت شخص ثالث منتقل کنند. در انجام این کار، EPA فقط به محتوای خاص اشاره شده در زمان انتشار، به هیچ محتوایی دیگر که ممکن است در همان صفحه وب یا در جای دیگری در سایت شخص ثالث ظاهر شود یا در یک تاریخ بعدی اضافه شود، هدایت می کند.

EPA این لینک را فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه می دهد. EPA نمی تواند به صحت اطلاعات غیر EPA ارائه شده توسط سایت های شخص ثالث یا هر سایت مرتبط دیگر اعتبار دهد. EPA هیچ وب سایت های غیر دولتی، شرکت ها، برنامه های کاربردی اینترنت یا هر سیاست یا اطلاعاتی را که در آن بیان شده، تایید نمی کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم