رکورد سرمایه گذاری | وبلاگ EPA

۲۴ تیر ۱۳۹۶ کافه

توسط تام دم

۳ … ۲ … ۱ … مقامات محلی و مقامات محلی، مقامات دولتی و محلی، بیل خود را به خاک نرم شده گدایی کردند تا به صورت رسمی ارتقاء عمده را به تصفیه خانه فاضلاب در Reading، پنسیلوانیا بفروشند.

دلیلی بود که همه لبخند بزنند چون باتری دوربین های حرفه ای و تلفن هوشمند لحظه ای را گرفتند. این پیشرفت ها به رشد اقتصادی محلی کمک می کند و منجر به تخلیه کارخانه های پاکیزه به رودخانه شویلکیل می شود که در آن تلاش های هماهنگ در امتداد آبراه بهبود آب آشامیدنی بیش از ۱٫۵ میلیون نفر است.

برای EPA، این بودجه بزرگترین مبلغ بودجه تامین مالی زیربنایی بود که تاکنون برای یک پروژه واحد در منطقه میدانی آتلانتیک (تقریبا ۱۵۰ میلیون دلار) اعمال شده است. این واقعیت که مدیر سیاتل رودریگز، مدیر بخش منطقهای EPA، در مراسم ابتدایی با مخاطبان اشتراک داشت.

رکورد مجموع بودجه کم بهره از صندوق چرخش دولت آب پاک (CWSRF) EPA برای خواندن از طریق اقدامات اداره سرمایه گذاری زیرساخت پنسیلوانیا یا PENNVEST ارائه شد

به طور تصادفی، روز قبل از این رویداد، هیئت مدیرۀ PENNVEST مجموعه ای از پروژه هایی را تصویب کرد که مجموع تلاش های سرمایه گذاری زیربنایی خود را به بیش از ۸ میلیارد دلار طی نزدیک به سه دهه افزایش داد. صندوق چرخش دولت آب آشامیدنی CWSRF و EPA تقریبا نیمی از این کل را تامین می کند.

ارتقاء به کارخانه جزیره فریتز، امکان رشد سیستم را فراهم می کند که در حال حاضر حدود ۲۰۰،۰۰۰ ساکن در Reading و ده ها جوامع حومه ای را در معرض فاضلاب قرار می دهد. با استفاده از نرخ ۱٪ CWSRF در مقایسه با نرخ فعلی بازار برای اوراق قرضه، Reading انتظار می رود که تقریبا ۲٫۵ میلیون دلار در طول ۲۰ سال صرفه جویی کند.

ارتقاء کارخانه ها تا اواخر سال ۲۰۱۹ به اتمام می رسد، زمانی که مقامات بشقاب های براق و معرق خود را برای مجموعه قیچی های بزرگ به فروش می رسانند.

شما می توانید در مورد CWSRF و پروژه های تامین مالی شده در منطقه خود بیشتر بدانید. و این پیوند را برای اطلاعات در مورد افزایش قابل توجهی در بودجه که فقط برای برنامه قانون سرمایه گذاری امور زیربنایی آب EPA تایید شده است، بررسی کنید.

درباره نویسنده : تام دم از سال ۲۰۰۲ با EPA بوده و اکنون هماهنگکننده ارتباطات برای بخش حفاظت آب منطقه است.

یادداشت سردبیر:
دیدگاه های بیان شده در اینجا به منظور توضیح سیاست EPA در نظر گرفته شده است. آنها حقوق و یا تعهدات هر کسی را تغییر نمی دهند. شما ممکن است این پست را به اشتراک بگذارید. با این حال، لطفا عنوان یا محتوای را تغییر ندهید یا هویت EPA را به عنوان نویسنده حذف کنید. اگر تغییرات اساسی انجام دهید، لطفا عنوان یا محتوای ویرایش شده را به EPA و یا نویسنده اختصاص ندهید.

وب سایت رسمی EPA www.epa.gov است. برخی از پیوندها در این صفحه ممکن است کاربران را از وب سایت EPA به محتوای خاصی در سایت غیرعادی، سایت شخص ثالث منتقل کنند. در انجام این کار، EPA فقط به محتوای خاص اشاره شده در زمان انتشار، به هیچ محتوایی دیگر که ممکن است در همان صفحه وب یا در جای دیگری در سایت شخص ثالث ظاهر شود یا در یک تاریخ بعدی اضافه شود، هدایت می کند.

EPA این لینک را فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه می دهد. EPA نمی تواند به صحت اطلاعات غیر EPA ارائه شده توسط سایت های شخص ثالث یا هر سایت مرتبط دیگر اعتبار دهد. EPA هیچ وب سایت های غیر دولتی، شرکت ها، برنامه های کاربردی اینترنت یا هر سیاست یا اطلاعاتی را که در آن بیان شده، تایید نمی کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم