صحنه در MIT: مبلمان دوست داشتنی

۲۴ تیر ۱۳۹۶ کافه

در یکی از صندلی های جدید Adirondack رنگی در استمن داود، می توانید آرامش بخورید و به پرندگان گوش کنید، با یک دوست گپ زده یا حتی نگاهی به یکی از خرگوش هایی که در محوطه دانشگاه MIT گسترش یافته است.

۱۲ صندلی از عضو ریاضیدان بتسون عضو هیئت علمی است که به صندوق نوآوری MindHandHeart برای نصب مبلمان در فضای باز در فضاهای کم مصرف در محوطه دانشگاه اعمال شده است. این پروژه به نام "آفتاب باعث می شود که ما را خوشحال کند" برای تشویق جمع آوری بیشتر اجتماعات در خارج از منزل طراحی شده است. MindHandHeart با دفتر برنامه ریزی پردیس MIT کار کرد تا تأیید پروژه را بدست آورد و بهترین مکان و نوع مبلمان را شناسایی کرد.

وقتی آب و هوا همکاری می کند، صندلی ها تقریبا ثابت هستند و واکنش بسیار مثبتی از جامعه MIT دریافت کرده اند. نورما مورفی، بایگانی سازنده کتابخانه های MIT می گوید: "من در بایگانی ها و مجموعه های ویژه موسسه کار می کنم که از دادگاه Eastman شکایت می کند. صندلی ها به شدت برای آرامش، جلسات و یا محل کار در فضای باز استفاده می شود. این تقریبا مثل یک مطالعه جامعه شناختی است تا ببینید که چگونه آنها هر روز گروه بندی شده و دوباره گروه بندی می شوند و جایی که آنها نقل مکان کرده اند. آنها فوق العاده فوق العاده هستند، هر دو برای کسانی که از آنها استفاده می کنند، و برای کسانی که مانند من هستند که توسط استفاده خود سرگرم است. "

از زمانی که صندلی ها نصب شده است، حداقل دو مجتمع دانشگاهی دیگر به MindHandHeart علاقه مند شده اند تا این پروژه را در فضای باز خودشان تکرار کنند.

چرخه کاربرد بعدی برای پروژه های MindHandHeart در ماه اکتبر باز می شود. برای کسب اطلاعات در مورد پیشنهاد یک پروژه، از پرسش و پاسخ MindHandHeart بازدید کنید.

ارسال شده توسط: مسیع اوبراین / MindHandHeart Initiative | عکس توسط: میشی اوبراین

یک عکس خلاقانه از زندگی دانشگاهی که مایلید به اشتراک بگذارید داشته باشید؟ ارسال آن به صحنه در MIT

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم