پایان دوره هزینه تحصیل در افق | پیتر اسکات | آموزش

۲۴ تیر ۱۳۹۶ کافه

T او، رئیس Ofsted، آماندا اسپیلمن، اخیرا از مکاتباتی که بر روی کسب مدالها و برچسب ها تمرکز می کنند، به جای ارائه دانش آموزان خود به آموزش های جامع، انتقاد می کند. او گفت: "این همه نشان دهنده تمایل به اشتباه مدالها و برچسب ها برای یادگیری خود است." "و این منافع مدارس را پیش از منافع کودکان در آنها قرار می دهد. ما باید شرمنده باشیم که اجازه داده ایم چنین رفتارهایی تا مدت طولانی ادامه یابد "

شاید او باید به وب سایت های دانشگاه نگاه کند: بسیاری از آنها با مدالها، برچسب ها و آرم ها سر و کار دارند. در یکی، من ۱۳ را در یک نوار ضبط پیوسته شمارش کردم. اکثر مدیریت حداقل چهار یا پنج. بعضی از آنها ساده هستند – برای مثال، مدالها Stonewall یا Fairtrade. دیگران کمتر. در حال حاضر در "Sunday Times 100 بهترین سازمان های غیر انتفاعی برای کار" واقعا ارزش نشان دادن در صفحه اصلی است؟

آرم های دیگر لوبیای ساده هستند. من شک دارم که "راسل گروه" – بی نظیر – برای مرورگرهای گاه به گاه آشنا خواهد بود. در نهایت برخی از اینها گرایش دارند مانند ادعای "یک دانشگاه برتر جهان ۱۰۰" (بدون منبع) که هنوز در چندین وبسایت ساخته شده است، علیرغم ادعای استانداردهای تبلیغات در دانشگاه Reading، ادعای غیرمستقیم را رد کرده است.

اکنون، البته، یک لوگوی جدید در شهر وجود دارد – نمرات هایی که تحت چارچوب تعلیمی تعالی جدید (TEF)، سیستم رتبه بندی رسمی دولت قرار می گیرند. برخی از برندگان طلا آن را در وب سایت های خود را splashing، در حالی که دیگران فقط یک لوگو دیگر در پایین اضافه شده است. مؤسساتی که فقط یک نقره دریافت کرده اند، جای تعجب نیست، یک رویکرد کلید پایین را می پذیرند. برندگان برنز (بازنده ها) هنوز هم محتاط هستند.

البته، رئیس Ofsted درباره Tef صحبت نمی کرد. اما او به خوبی می توانست باشد. TEF نه تدریس و نه تعالی را اندازه گیری می کند، حتی اگر قبول کنید که کسب و کار دولتی است – از طریق پروکسی هایی که به عنوان همسالان در نظر گرفته می شود – برای انجام چنین اندازه گیری تلاش کنید.

هنگامی که نمرات عمومی هستند، موسسات تمایل به رد تمام قضاوت انتقادی دارند. در عوض، نمرات یک علامت دیگر برای اضافه کردن به وب سایت و یا در مورد محرمانه در یک خبرنامه محافظت شده مطرح می شود. با چارچوب جامع تحقیقاتی، که Tef مدل ناسازگار است، برخی از عبارات جزئی وجود دارد. اما اسناد ۱۰ بار قابل دفاع است. هیچ چیز مثبت در مورد TEF وجود ندارد. این "اندازه گیری عملکرد" ​​از بین رفته است.

حتی بدتر این است که TEF یک عنصر کلیدی در قانون تحصیلات عالی و تحقیق بود و از طریق مجلس توسط یک دولت که پس از انتخابات عمومی تمام اعتبارات را از دست داده بود، از پارلمان سرازیر شد. چرا ما باید آن را جدی بگیریم؟ باید رها شود.

و چرا ما به طور جدی پیغام کلیدی را که از این مبارزات انتخاب شده، جدی نمی گیریم؟ مانیفست کارگر برای لغو هزینه های تحصیل در انگلستان، که در ابتدا به عنوان دیوار دیده می شود، به شدت به دست آورد. با توجه به چشم انداز هایی که فارغ التحصیلان با آن مواجه هستند، این موضوع به سختی تعجب آور است – افزایش بدهی، چشم انداز شغلی مشکوک در یک اقتصاد پست پس از Brexit و خانه های مناسبی از دسترس نیست.

تهدید جدی برای تأمین بودجه کوتاه مدت آنها – که به طور مشخص، این است که تعداد زیادی از رهبران دانشگاه دیدن می کنند – به وضوح جلوگیری شده است. اما شاید این تنها یک تعویق موقت است. اندرو آدونیس، فوق العاده مدرنیزه کننده بلوری و حامی هزینه ها، هفته پیش گفت که هر دو حزب عمده پیشنهادات خود را در انتخابات بعدی پیشنهاد می کنند.

در حال حاضر، دانشگاه ها به نظر می رسد که در منطقه راحتی خود سقوط کرده اند، جمع آوری مدالها و برچسب های Spielman برای خنثی کردن موقعیت خود را در جداول جعلی جعلی برای رقابت در یک بازار به همان اندازه جعل. این یک بازار است که ممکن است قبل از اینکه آن را به درستی آغاز کند، ممکن است.

زمین تغییر می کند. جزئیات بازی آخر ممکن است هنوز مبهم باشند، اما اکنون می توان کمی شک و تردید داشت که سن بازار های تحت نظارت، دولت کوچک، فرسایش عمدی حوزه عمومی، و دستورات "مدرنیزه کردن" و "مدیریت" نزدیک شدن به نقاشی است.

تراژدی برای دانشگاه ها، به عنوان یک بخش و به عنوان سازمان، این است که آنها به طور کامل به این جهان تبدیل شده اند، هرچند که مقاومت اولیه آنها در برابر ارزش ها و شیوه های آن است که می توانند دیگران را تصور کنند.

بنابراین آنها در معرض خطر واقعی پایان دادن به طرف اشتباه تاریخ هستند. آنها به عنوان همکاران در شکست بازارهای نئولیبرالی دیده می شوند، که علیه آنها دانشجویان شورش می کنند و "مدرنیزه کردن" جعلی هستند که بسیاری از کارکنان آنها را بیگانه می کنند. آنها باید به سمت راست تاریخ بروند – به سرعت.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم