داستانهای موفقیت توسعه محیط زیست نیروی انسانی و آموزش و پرورش: Tacoma، واشنگتن

۲۵ تیر ۱۳۹۶ کافه

برنامه EPA توسعه محیط زیست نیروی کار و آموزش کار (EWDJT) با هدف بهبود سلامت محیط زیست جوامع در سراسر کشور در حالی که بهبود معیشت ساکنان زندگی در آن جوامع است. در طول سالها، برنامه های موفق EWDJT در سراسر کشور اجرا شده است، که بر زندگی بسیاری از مردم تأثیر می گذارد. به عبارت خود، در اینجا این است که چگونه برنامه EPA Brownfields EWDJT ریکاردو لوزا را مجبور کرد تا حرفه خود را تغییر دهد:

داستانهای موفقیت در توسعه نیروی کار محیط زیست و آموزش کار: Tacoma، واشنگتن

من بیش از ۲۰ سال زندگی حرفه ای من در تجارت حمل و نقل، کار در عملیات، قیمت گذاری و مدیریت قبل از از دست دادن من در طول رکود اقتصادی در سال ۲۰۰۸ بیش از ۲۰ سال صرف کردم. در ماه ژانویه سال ۲۰۱۳، پس از بیکاری در حدود پنج سال، من خودم را در Tacoma، WA یافتم برای اولین بار در زندگی من برای تمبر غذا. مثل بسیاری از افراد، بارها خوب و بد بوده ام؛ این برای من کمترین نقطه در زندگی من بود. همانطور که من از اداره خدمات اجتماعی و بهداشتی واشنگتن بیرون رفتم، یک برگه برنامه آموزشی شغلی زیست محیطی در شهر تاکوم را مشاهده کردم.

من به جایی که ماندیم رفتم و از فردی که من از اتاق می خواستم پرسیدم، لطفا با من همراه باشید، در حالی که من یک دوره شش هفته ای را گذراندم. خوشبختانه، آنها موافقت کردند که اجاره من را برای دو ماه منقطع کنند.
در روز گشت و گذار، من تمام کتاب های درسی را دیدم و تعجب کردم که چه چیزی را به خودم گرفتم.

به لطف آموزگاران شگفت انگیز من، کریس گودمن و بیل روتلی، چه چیزی به عنوان یک کار غیرقابل تحمل به نظر می رسید، به یک قدم به قدم پیشرفت در یادگیری مهارت برای هر صدور گواهینامه، که ما را متمرکز کرد. در سن ۵۰ سالگی من قدیمی ترین فرد در کلاس من بودم و احساس کردم که من در معرض خطر بودم. احساس کردم که وقتی برای کار به دنبال کار بودم تشدید شد.

به عنوان بخشی از مراسم فارغ التحصیلی، شرکت TCB Industrial برای ثبت نام در یک مصاحبه گروهی یک ورقه ثبت نام کرد. من از پیشکسوت من خواسته بودم که از من دعوت کند. با توجه به اینکه TCB به عنوان پیمانکار موقت کار می کند، فکر من این است که می توانم پولی را جمع آوری کنم و به دنبال اشتغال دائمی باشم. همانطور که گروه ما از بین رفت، به او اشاره کردم که وقتی رأی من را بررسی می کند، شاهد چندین سال تجربه اداری و اداری خواهم بود. من به او گفتم می توانم آموزش های اخیر خود را در زمینه کسب و کار مواد خطرناک همراه با سال های تجربه ام با مجموعه کامل مایکروسافت برای کمک به دفتر موقت TCB به کار ببرم.

به من اطلاع داده نشده، او فقط دو هفته پیش به TCB Industrial اطلاع داد. بعدا متوجه شدم که اسم من را به عنوان صاحب TCB به عنوان جایگزین احتمالی خود برگزیدم. من برای یک مصاحبه دوم دعوت شدم. خوب بود. ترکیب تجربه قبلی و آموزش های زیست محیطی اخیر من کاندید کامل را به من هدیه کرد، که من را به جایی که امروز می آید، می دهد: عملیات مدیر عامل Pacific Northwest برای شرکت TCB Industrial.

من مطمئن هستم که من توسط کارفرمای فعلی من بدون آموزش مستقیم HAZWOPER ارائه شده توسط برنامه EAF پرداخته شده است. این یک افتخار بزرگ، لذت و امتیاز برای ادامه کار با کالج فنی کالو پارک، ادای احترام به المپیک و EPA است. تلاش های مشترک ما به TCB Industrial اجازه می دهد تا چندین فارغ التحصیل آموزش حرفه ای EPA را استخدام کرده و آنها را با پروژه های کوهنوردی در سراسر منطقه Puget Sound بگذرانند.

هیچکدام از اینها بدون برنامه توسعه محیط زیست نیروی کار محیط زیست و برنامه آموزشی شغلی EPA امکان پذیر نبوده است. برای آن من برای همیشه سپاسگزار خواهم بود.

با احترام،
ریکاردو لوزا

# # #

یادداشت سردبیر:
نظرات بیان شده در اینجا برای توضیح سیاست EPA در نظر گرفته شده است. آنها حقوق و یا تعهدات هر کسی را تغییر نمی دهند. شما ممکن است این پست را به اشتراک بگذارید. با این حال، لطفا عنوان یا محتوای را تغییر ندهید یا هویت EPA را به عنوان نویسنده حذف کنید. اگر تغییرات اساسی انجام دهید، لطفا عنوان یا محتوای ویرایش شده را به EPA یا نویسنده تعریف نکنید.

وبسایت رسمی EPA www.epa.gov است. برخی از پیوندها در این صفحه ممکن است کاربران را از وب سایت EPA به محتوای خاص در سایت غیرعادی، سایت شخص ثالث منتقل کنند. با انجام این کار، EPA فقط به محتوای خاص اشاره شده در زمان انتشار، به هیچ محتوایی دیگر که ممکن است در همان صفحه وب یا در جای دیگری در سایت شخص ثالث ظاهر شود یا در یک تاریخ بعدی اضافه شود، هدایت می کند.

EPA این لینک را فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه می دهد. EPA نمی تواند به دقت اطلاعات غیر EPA ارائه شده توسط سایت های شخص ثالث یا هر سایت مرتبط دیگر را تایید کند. EPA هیچ وبسایت غیر دولتی، شرکت ها، برنامه های کاربردی اینترنت یا هر گونه سياست یا اطلاعاتی را که در آن بیان شده است، تأیید نمی کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم