فشار برای انتشار در نشریات، تحقیقات بیش از حد کوکی ها را انجام می دهد شبکه آموزش عالی

۲۵ تیر ۱۳۹۶ کافه

D o دانشگاه ها از طریق تمرکز بی رحمانه بر نشریات به عنوان یک نشانگر عملکرد، پژوهش های بی رحمانه و بی روحانه تولید می کنند؟ این یک سوال است که من در زمان کار در یک واحد پژوهشی که در مراقبت های اجتماعی مشغول به کار بودم از خودم سوال می کردم. یک سمینار توسط یک پژوهشگر بازدید کننده، سوء ظنها را تایید کرد.

پژوهشگر بودجه عمومی محلی را در یک شهر دریافت کرده بود که سازمان های رفاه نگران ۱۶ تا ۱۷ ساله شدن با مواد مخدر بودند. آژانس ها می خواستند این تحقیق به آنها کمک کند تا بدانند که چگونه تأثیرات گروهی نفوذ بر چنین رفتارهای پر خطر تاثیر می گذارد. در این سمینار، پژوهشگر توضیح داد که چگونه وی بر اساس آئین های جامعه شناسی دانشگاهی در مورد خطر در میان جوانان طراحی کرده است. این رویکرد نادیده گرفته شده است دلیل اینکه او برای اولین بار از بودجه برخوردار بود: او حتی از مصرف کنندگان مواد مخدر جوان در منطقه محلی مصاحبه نکرد.

در عوض، محقق از یک تعریف رفتار مخاطره آمیز استفاده کرد که در سایر مقالات خطرناک در نشریات جایی بود که امیدوار بود آن را منتشر کند. این شامل موضوعاتی است که از داروها به عنوان پرش از سقف خانه ها متفاوت است. محدوده سن مصاحبه شوندگان او ۱۲ تا ۲۴ سال است – نه گروه سنی که باعث نگرانی محلی شده اند. تحقیقات بالقوه مفید برای هدفمند کردن یک مسئله حیاتی و مهم با یک مطالعه که به طور عمده برای انتخاب نشریات معتبر انتخاب شده بود جایگزین شد.

این مثال من را در مورد چیزهایی مشابه در تیم تحقیقاتی من بازتاب می کند، هرچند به طرز شایسته تر. تحقیق با توجه به پیشرفت واحد تحقیقاتی یا کارآزمایی های محققان انجام شده است که هدف آن به خطر افتاده است.

به عنوان مثال، سرپرست من به من گفت که برخی از جزئیات را از یک گزارش به اداره دولتی که تحقیقات من را تامین می کند حذف کند. او خواسته است که هر گونه تفسیر صریح آزمایشی حذف شود، در صورتی که عدم اطمینان به عنوان یک نقص توسط یک داور علمی در تعلیم و تربیت بودجه فدراسیون تعالی تحقیق درک شود. او همچنین هشدار داد که کلمات خاصی می تواند برای داوران ایجاد کند، که باعث می شود آنها را به دلیل عدم پوشش دادن این زمینه های مرتبط، تحمل کند – بهتر است که آنها را به طور کلی ذکر نکنید.

به طور پیوسته گزارش از اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل آن مفید بود. و در نتیجه دولت می تواند ده ها هزار تن از پوند مالیات دهندگان را پرداخت کند، اما در نهایت گزارش بی رحمانه و عمدی غیرمستقیم است که برای داوران دانشگاهی برای انتقاد شدن سخت است.

در واحد ما، گزارشی از یافته های پژوهشی اصلی نیز بعضی اوقات با نظارت ناظران مقاومت می کند. در حالی که یافته های اصلی می تواند برای نشریات بسیار جذاب باشد، آنها نیز ریسک را رد می کنند. اولین انتخاب طبیعی مجله برای داوران، که در پذیرش یک مقاله توصیه می کنند، مقامات فعلی در مورد موضوع هستند. چگونه این یافته های درمان را با خودشان متفاوت می کند؟ ارائه داوران مجله آشنا یافته های استراتژی محتاطانه برای گرفتن کار منتشر شده است.

یک همکار شوخی کرد که چگونه یک محقق هوشمند همیشه طرحهای کاملا هک شده برای تحقیق خود را انتخاب می کند، هر بار با اضافه کردن یک پیچ و تاب کوچک، غیرممکن، جدید، جدید می شود. او گفت، به این ترتیب یافته های شما همیشه پذیرفته خواهد شد، زیرا همه می دانستند چه چیزی باید باشند. در حالی که اجازه می دهم برخی از یافته های اصلی را گزارش دهم، اگر می خواهید یک زندگی علمی آسان تر داشته باشید، معمولا می نویسید دیگران چه نوشته اند.

اگرچه از آخرین نظرسنجی در مورد صرفه جویی در وقت خود در تجزیه و تحلیل نتایج تحقیق پیروی می کنید، خطر ابتلا به یافته های جدید وجود دارد. او گفت قبل از اینکه شما شروع به تجزیه و تحلیل کنید، مجلات معتبری مناسب را انتخاب کنید و سپس مقالات را براساس آنچه که برای آنها مناسب است، مطرح کنید. شاید این تاکتیک به او خبری گسترده ای از فهرست نشریات کمک کرده بود، اما از لحاظ ایجاد فرصت هایی برای کشف مفید – چه زباله!

در بعضی از دانشگاه ها، مسیر تحقیق جالب و ارزشمند، در جهت مخالف مسیر به یک کار تحقیقاتی پایدار ادامه می یابد – همانطور که به هزینه هایم رسیدگی می کنم. در تجربه من، تحقیقات مفصل و مفید، بسیار آسان به نظر می رسد، اگر شما مسائل مهم را در دنیای واقعی، نه جهان مجله، و به اطلاعات غیر منتظره پاسخ دهید. اما خیلی در دانشگاه ها فشار مردم را به هدف قرار دادن شاخص های عملکرد به جای می گذارد. این کار ساده ترین کاری است که از طریق کارهای غلط، غیرمستقیم، خودخواهانه انجام می شود که در نهایت سرمایه گذاران تحقیق را کوتاه می کنند. این کار به اندازه کافی طول بکشد و توانایی کار هر راه دیگری را از دست خواهید داد. یا برای دیدن تاکتیکهایی که ذکر کردم چیزی اشتباه است.

به شبکه آموزش عالی برای نظرات بیشتر، تجزیه و تحلیل و فرصت های شغلی، به صندوق پستی خود بپیوندید. با ما در توییترgdnhighered دنبال کنید. و اگر شما یک ایده برای یک داستان دارید، لطفا دستورالعمل های ما را مطالعه کنید و نامه خود را به ما در highereducationnetwork@theguardian.com ارسال کنید.

به دنبال تحصیلات عالی هستید؟ یا شاید شما نیاز به استخدام کارکنان دانشگاه دارید؟ نگاهی به گاردین جابز، متخصص ارشد آموزش عالی

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم