محققان می گویند: یک لبخند برنده از دندان های بیشماری جلوگیری می کند آموزش

۲۵ تیر ۱۳۹۶ کافه

اگر می خواهید لبخند شما به نظر برسد، ممکن است بخواهید از یک پرت خیره کننده جلوگیری کنید. یک مطالعه توسط دانشمندان در ایالات متحده نشان داده است که لبخند بزرگی با زاویه بالا و نشان دادن بسیاری از دندان ها بهترین در ایجاد یک احساس مثبت نیست.

"بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه مهم آنها لبخند می زند و چگونه مهم این جنبه از ارتباط ما با یکدیگر هر روز انجام دهید، گفت:" استفان پسر، یکی از نویسندگان این تحقیق از دانشگاه مینه سوتا . نویسندگان می گویند که این یافته ها می تواند برای متخصصین بالینی که جهت بازگرداندن حرکات صورت و بیان افراد مبتلا به فلج صورت است، مفید باشد.

"هنگامی که گزینه های جراحی مختلفی دارید، چطور می توانید انتخاب کنید کدام یک بهتر است؟" گای گفت: با توجه به اینکه بعضی از گزینه ها ممکن است میزان لبخند را بیشتر نشان دهند، اما بعضی دیگر ممکن است زاویه را بهبود ببخشند. "برای انجام این کار، باید بگویم:" اوه، این لبخند بهتر یا بدتر از لبخند است. "

 لبخند گرافیک "SRC =" HTTPS: //i.guim.co.uk/img/media/088b17c3dab0f5a52b39bbed09a0f7434fe1ece6/0_0_1125_381/master/1125.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=01bb52e8783b9bdb787bf6198c6a15ae "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

یک نقشه گرانشی، توطئه سهبعدی بین پارامترهای لبخند را ترسیم می کند. سه میله عمودی پشت هر صورت نشان دهنده امتیاز پیش بینی شده برای سه متغیر پاسخ است: موثر، واقعی و دلپذیر. رنگ های گران تر به نظر می رسد بهتر (یعنی بالاترین امتیاز) لبخند، رنگ های قرمز رنگ به بدتر. عکس: دانشگاه مینه سوتا

برای پیدا کردن لبخند کامل، این تیم نشان داد ۳D، صورت مجازی انیمیشن کامپیوتری خندان در طیف وسیعی از روش های مختلف برای ۸۰۲ اعضای عمومی، در محدوده سنی ۱۸ تا ۸۲٫ همه حال مصرف کمتر از ۶ نوشیدنی الکلی – مطالعه در نمایشگاه مینه سوتا انجام شد.

هر انیمیشن برای ۲۵۰ میلی ثانیه اجرا می شود و چهره های مختلفی را در زاویه لبخند، چقدر وسیع و میزان دندان ها نشان می دهد. علاوه بر این، تیم در زمان یک لبخند – شامل یک زاویه بالا، کم وسعت و مقدار متوسط ​​نشان می دهد دندان – را دستکاری تقارن لبخند، تغییر طول مدت زمانی را که در سمت چپ صورت به لبخند در مقایسه با درست.

شرکت کنندگان برخی از انیمیشن ها را به طور تصادفی انتخاب کردند و از لبخند بر روی یک مجموعه از مقیاس ها، از "جعلی" تا "واقعی" و "خزنده" به "دلپذیر" خواسته شد. شرکت کنندگان همچنین قصد و اثربخشی عاطفی را به عنوان یک لبخند برای هر صورت ارزیابی کردند.

نتایج منتشر شده در مجله Plos One نشان می دهد که تمام عوامل مختلف بر رتبه بندی های شرکت کنندگان تأثیر می گذارد. از تجزیه و تحلیل داده ها از ۲۷ لبخند متقارن، نویسندگان می گویند بهترین لبخند به طور متوسط ​​دارای زاویه دهان بین ۱۳ درجه و ۱۷ درجه و عرض بین ۵۵٪ و ۶۲٪ از فاصله بین دانش آموزان چشم است.

"گای گفت:" در حالی که این نقطه شیرین است که ما متوجه شدیم، مهم است روشن شود که فقط یک لبخند واقعی، واقعا خوب وجود ندارد. " "فقط به این دلیل که لبخند تو متفاوت است … بدان معنی نیست که بدی است"

تأثیر داشتن دندان ها بر روی نمایش بستگی به لبخند وسیع و زاویه دهان دارد. با این حال، لبخند ناموفق شامل کسانی که به طور همزمان زاویه بالا، بسیار وسیع، و مقدار زیادی از سفید پوستان مروارید وار در نمایشگاه داشته، در حالی که لبخند از حد کوچک و زاویه کوچک به احتمال زیاد به فکر برای نشان دادن "تحقیر" بود.

تیم می گوید که با هم، اثرات مورد بررسی ۴۰ درصد از تغییرات در رتبه بندی را تشکیل می دهند. گای گفت: "حدود نیمی از [the variation] واقعا از عواملی است که ما مدل سازی نمی کنیم، شاید تفاوت های فرهنگی در افراد مختلفی که مطالعات ما را انجام می دهند یا تعداد دیگری از نوشیدنی ها، و یا نظرات متفاوت از آنچه خوب یا بد است، می گویند."

در حالی که یک نامتقارن نامشخص برای رتبه بندی بالاتر از لبخند متقارن یافت می شد، اگر این تاخیر بیش از ۱۲۵ مگابایت باشد، رتبه بندی ها پایین تر بود.

گای گفت که تحقیق همچنین می تواند مفید باشد در کمک به ایجاد شخصیت ها در بازی های ویدئویی به نظر واقعی تر و طبیعی تر است. اما تیم اعتراف می کند که مطالعه دارای محدودیت است، حداقل این که تنها تاثیر دهان بر روی درک لبخند را مد نظر قرار می دهد، در حالی که کار قبلی نشان داده است که چشم نیز بسیار مهم است.

"گای گفت:" متن چهره شما می تواند مهم باشد و به طور کلی یک محتوی بزرگتر از آنچه گفتگو است، و موقعیت بدن شما نیز می تواند مهم باشد. " "این محدودیت های مهمی است که باید در آینده در نظر بگیریم و همچنین محققان دیگر نیز"

راشل جک، روانشناس دانشگاه گلاسکو، از این پژوهش استقبال کرد. او گفت: "بیشتر پژوهش ها بر اساس تصاویر استاتیک است که اطلاعات بالقوه مهمی در مورد پویایی صورت دارد." "این مطالعه در میان نسل جدیدی از کار است که به طور دقیق درک می کند که چگونه ویژگی های پویا همان جنبش چهره، مانند یک لبخند، می تواند درک ما از آن را تغییر دهد"

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم