موفقیت های محیط زیست نیروی انسانی و آموزش شغلی: Richmond، California

۲۵ تیر ۱۳۹۶ کافه

برنامه EPA توسعه محیط زیست نیروی کار و آموزش کار (EWDJT) با هدف بهبود سلامت محیط زیست جوامع در سراسر کشور در حالی که بهبود معیشت ساکنان زندگی در آن جوامع است. در طول سالها، برنامه های موفق EWDJT در سراسر کشور اجرا شده است، که بر زندگی بسیاری از مردم تأثیر می گذارد. به عبارت خود، در اینجا این است که برنامه EPA Brownfields EWDJT Jonathan Brito را مجبور کرد تا حرفه خود را تغییر دهد:

داستان های موفقیت توسعه آموزش نیروی زیست محیطی و موفقیت شغلی: ریچموند کالیفرنیا

قبل از شروع سفر به آکادمی RichmondBUILD، پدرم به یک دختر ۳ ساله زیبا تبدیل شد و من از کار ۶ ساله من به عنوان یک تکنسین بدنسازی اخراج شدم. من به بسیاری از خسته شدم و به افسردگی وارد شدم. سپس خودم را در میان اعتیاد به مواد مخدر سخت گرفتم. من همه چیز را از دست دادم و خودم را در خیابان های زندگی بسیار سخت زندگی کردم. من می دانستم که من مجبور شدم چیزها را بهتر و شنیده ام در مورد یک برنامه آموزش شغلی محلی از طریق رسانه ها. این برنامه آموزش شغلی به ساکنین محلی، از قبیل خودم، کمک می کند تا در زمینه بازسازی و بازسازی محیط زیست با دستمزد زندگی خوب شروع به کار کنند.

جاناتان بریتو در خدمت Tyvek خود را در حین آموزش EPA کمک هزینه HAZWOPER 40 ساعته

من بسیار خوش شانس بودم تا یک دانش آموز در آکادمی RichmondBUILD تبدیل شود. باید اعتراف کنم که در آکادمی آسان نبود و حتی دوازده هفته تمرین شدید را تحمل کردم. آنها فیزیکی و ذهنی من را تحت فشار قرار دادند. آنها به من کمک کردند تا عزت نفس و اعتماد به نفس خود را به دست آورم. از طریق برنامه RichmondBUILD، مهارت ها و دانش لازم برای ورود به صنعت زیست محیطی را کسب کردم و گواهینامه های ارزشمندی را کسب نمودم، از جمله اقدامات مخرب خطرناک و واکنش اضطراری (HAZWOPER)، صدور گواهینامه ۴۰ ساعته، OSHA 10 ساعته، ایمنی کار منطقه و اولین کمک / CPR. آکادمی نیز به من یاد داد که به دنبال شور و شوق من باشم: خورشیدی!

از زمان فارغ التحصیلی من در پارک صنعتی Freethy، یک پروژه جدید خورشیدی، دو مگاوات خورشیدی در ریچموند کار کرده ام و در حال حاضر در آللی الکتریک با نصب برق خورشیدی مشغول به کار هستم. من همچنین با شرکت هایی که پانل های خورشیدی را در یک مزرعه خورشیدی با زمین ۱۰٫۵ مگاوات بر روی یک محل سابق کشتزار در ریچموند، کالیفرنیا نصب می کنند، مصاحبه می شود. مهمتر از همه، دوباره دختر و خانواده ام را دوست دارم

من بدهکار بزرگ شهادت به شهر ریچموند، EPA، و آکادمی RichmondBUILD بدهکار است. من نمی دانم کجا می توانم امروز بدون آنها باشم. من برای همیشه از فرصت هایی که برای من ارائه شده است تشکر می کنم. همانطور که به آینده نگاه می کنم، می خواهم یک پیمانکار محلی بشمارم و افرادی را استخدام کنم که در همان شرایطی قرار گرفته اند. و من قطعا آنها را از RichmondBUILD استخدام!

– ### –

یادداشت سردبیر:
نظرات بیان شده در اینجا برای توضیح سیاست EPA در نظر گرفته شده است. آنها حقوق و یا تعهدات هر کسی را تغییر نمی دهند. شما ممکن است این پست را به اشتراک بگذارید. با این حال، لطفا عنوان یا محتوای را تغییر ندهید یا هویت EPA را به عنوان نویسنده حذف کنید. اگر تغییرات اساسی انجام دهید، لطفا عنوان یا محتوای ویرایش شده را به EPA یا نویسنده تعریف نکنید.

وبسایت رسمی EPA www.epa.gov است. برخی از پیوندها در این صفحه ممکن است کاربران را از وب سایت EPA به محتوای خاص در سایت غیرعادی، سایت شخص ثالث منتقل کنند. با انجام این کار، EPA فقط به محتوای خاص اشاره شده در زمان انتشار، به هیچ محتوایی دیگر که ممکن است در همان صفحه وب یا در جای دیگری در سایت شخص ثالث ظاهر شود یا در یک تاریخ بعدی اضافه شود، هدایت می کند.

EPA این لینک را فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه می دهد. EPA نمی تواند به دقت اطلاعات غیر EPA ارائه شده توسط سایت های شخص ثالث یا هر سایت مرتبط دیگر را تایید کند. EPA هیچ وبسایت غیر دولتی، شرکت ها، برنامه های کاربردی اینترنت یا هر گونه سياست یا اطلاعاتی را که در آن بیان شده است، تأیید نمی کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم