وکیل، دانشمند، مامان – لنزهایی که من برای محافظت از محیط زیست استفاده می کنم

۲۵ تیر ۱۳۹۶ کافه

من از سال ۲۰۰۳ به عنوان یک متخصص بین المللی برنامه محیط زیست در اداره امور بین الملل و قبیله ای EPA مشغول به کار بوده ام. در ۸ سال گذشته، من مدیر پروژه همکاری زیست محیطی بین المللی با کشورهای آند، به ویژه آنهایی که ایالات متحده توافقنامه تجارت آزاد (کلمبیا، شیلی و پرو) دارد. برای کنترل و هماهنگی ظرفیت سازی و تلاش های تبادل اطلاعات با همتایان بین المللی ما بسیار اهمیت دارد و به آنها کمک می کند تا استانداردهای محیطی خود را بالا ببرند و بنابراین از محیط مشترک ما محافظت می کنند. زمانی که من احساس شور و اشتیاق و تمجید را می بینم که همتایان من برای بهبود ظرفیت خود، ارتقاء سلامت محیط زیست و سلامت انسان و بهبود اجرای و انطباق قوانین زیست محیطی نشان می دهند، احساس می کنم که کار من تغییر می کند.

این همه با یک رویا برای تبدیل شدن به یک وکیل آغاز شده است. به عنوان یک دبیرستان ارشد، تا زمانی که با مادرم نشستم، درمورد کالج اصلیم مطمئن نبودم، و از طریق فهرستی از مدارک موجود در دانشگاه پورتوریکو رفتم. من بسیار خوش شانس بودم که والدین را به خود جذب کنم، مخصوصا مادرانی که میدانستند چقدر اهمیت دارد که چیزی معنی دار پیدا کند. هرچقدر بیشتر در مورد تمام رشته های مربوط به آن را بخوانم، بیشتر متقاعد شدم که علم زیست محیطی منافع و مهارت های من را کاملا ترکیب می کند. به هر حال، حتی پس از آن، من می دانستم که می خواهم پس از پایان تحصیلاتم برای EPA کار کنم.

در یک پیچ و تاب و خنده دار از حوادث، اولین کار من پس از مدرسه حقوق در EPA بود، نه به عنوان یک وکیل ، اما به عنوان یک دانشمند محیط زیست. در حالی که متوجه شدم که سیاست زیست محیطی با شخصیت من سازگارتر است، متوجه شدم که هنوز هم تمایل دارم مسائل را در کار با یک لنز قانونی ببینم.

طی سالها، اشتیاق من برای کار من افزایش یافته است، و به عنوان یک مادر به یک پسر و یک دختر، پیدا کردن کار من حتی مهم تر است. در حال حاضر من الهام بخش وقتی که من به جهان من می خواهم آنها را به ساکن، از ارزش من می خواهم آنها را نگه نگه عزیز و محیط زیست من می خواهم آنها را قادر به لذت بردن از. وقتی من دختر ۴ سالهم را میبینم، می خواهم او هوای تازه را نفس بکشد و فکر کند که چگونه میتواند حتا یک دختر کوچک برای محافظت از محیط زیست ما کمک کند. او در حال حاضر در مورد بازیافت می داند! و زمانی که پسرم برای کتاب های علمی می پرسد، با غرور می گویم، زیرا او درک ما از همبستگی ما با همه چیز در اطراف ما است.

کار من اینجا کاملا علم و آموزش قانونی من با کنجکاوی بی پایان و احترام به محیط زیست منحصر به فرد است. من منتظر هستم تا با انجام پروژه های جدید، به افراد جدیدی بروم و نمونه ای برای فرزندانم برای مراقبت از محیط زیست شگفت انگیز که در آن زندگی می کنیم را به دست آوریم.

درباره نویسنده: Nadtya هنگ در دفتر امور بین الملل EPA از سال ۲۰۰۳ کار کرده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم زیست محیطی از دانشگاه پورتوریکو و JD در قانون از دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن است.

یادداشت سردبیر:
دیدگاه های بیان شده در اینجا به منظور توضیح سیاست EPA در نظر گرفته شده است. آنها حقوق و یا تعهدات هر کسی را تغییر نمی دهند. شما ممکن است این پست را به اشتراک بگذارید. با این حال، لطفا عنوان یا محتوای را تغییر ندهید یا هویت EPA را به عنوان نویسنده حذف کنید. اگر تغییرات اساسی انجام دهید، لطفا عنوان یا محتوای ویرایش شده را به EPA و یا نویسنده اختصاص ندهید.

وب سایت رسمی EPA www.epa.gov است. برخی از پیوندها در این صفحه ممکن است کاربران را از وب سایت EPA به محتوای خاصی در سایت غیرعادی، سایت شخص ثالث منتقل کنند. در انجام این کار، EPA فقط به محتوای خاص اشاره شده در زمان انتشار، به هیچ محتوایی دیگر که ممکن است در همان صفحه وب یا در جای دیگری در سایت شخص ثالث ظاهر شود یا در یک تاریخ بعدی اضافه شود، هدایت می کند.

EPA این لینک را فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه می دهد. EPA نمی تواند به صحت اطلاعات غیر EPA ارائه شده توسط سایت های شخص ثالث یا هر سایت مرتبط دیگر اعتبار دهد. EPA هیچ وب سایت های غیر دولتی، شرکت ها، برنامه های کاربردی اینترنت یا هر سیاست یا اطلاعاتی را که در آن بیان شده، تایید نمی کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم