مایکل مک دونالد، هستادیار فیزیک در مؤسسه فیزیک و اکتشاف کاویتی MIT، گفت: "نیروی بخشی از تجربه روزمره ما هست"

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ کافه

پژوهش. "جاذبه زمین. اصطکاک نیروهای دیگر چه هستند؟ »

دانش آموزان در حرفرانی صبح روز سه شنبه خود در مورد مکانیک نیوتنی سریعا به همراه پیشنهادات: "تنش". "فشار" "پیچ خوردگی"

در حالی که کلاس بر مبه همراهنی حرکت پرتابه و فیزیک کلاسیک متمرکز بود، شرکت کنندگان می توانستند بیش از حد متوسط ​​تجربه دانشجویی به همراه فشار و تنش ادعا کنند. همه ۱۵ گیرنده مشتاق بودند جانبه همراهزان ارتش ایالات متحده بودند، در روز سه شنبه "اردوگاه بوته" در موضوعات STEM برگزار شده توسط MIT هفته گذشته

۱۵ دامپزشک در پروژه Warrior-Scholar که یک سازمان غیر انتفاعی هست که برنامه های فشرده یک و دو هفته ای را برای کمک به اعضای ارتش از فعالیت فعال به دانشگاه ها سازماندهی می کند، شرکت کردند. پس از یک هفته مطالعه علوم انسانی در دانشگاه هاروارد، دانش آموزان ۳۰ ژوئیه تا ۵ آگوست را در تمام موارد STEM در MIT غرق کردند. به همراه حرفرانی های روزانه در فیزیک، پروژه های تحقیقاتی مستقل، تورهای بعد از ظهر آزمایشگاه ها در محوطه دانشگاه، خواندن شبه همراهنه و مجموعه های مشکل به دلیل هر روز صبح، روزهای آنها از ۹ صبح تا ۱۱ صبح بسته بندی شد

"کایل اسکاتوم، یک پیاده نظام سپاه پاسداران دریایی سپاه پاسداران، گفت:" اطلاعات بسیار زیادی هست و من تلاش می کنم تا آن را به بهترین نحو ممکن بپوشانم، به MIT News گفتم. "واقعا عالی بود. در حال غوطه دادن به فرهنگ در یک دانشگاه کالج شده هست بزرگ هست. اما تقریبه همراه یک ترم به ارزش مواد در یک هفته فشرده هست. مقایسه اردوگاه بوته کار می کند. "

از سال ۲۰۱۲، WSP این دوره های فشرده را که به صورت رایگان در ۱۵ دانشگاه مختلف دانشگاه اجرا می شود، اجرا کرده هست اما جلسه امسال در MIT برگزار شد. دانش آموزان برای هر دو هفته در محوطه دانشگاه MIT ماندند. هر روز هفته STEM به همراهزدید از یک آزمایشگاه متخصص در زمینه MIT متمرکز بر موضوعات مانند امواج گرانشی، تصویربرداری پزشکی، نجوم و سیستم های مهندسی برای سربه همراهزان آینده بود. پس از بررسی نیرو، جرم و شتاب در حرفرانی سه شنبه مک دونالد، دامپزشکان آزمایشگاهی از موسسه نانوتکنولوژی سربه همراهز، همکاری میان MIT، ارتش و گروه های صنعتی را برای تحقیق و توسعه سیستم های جدید برای محافظت از سربه همراهزان در میدان.

Dan LaFlamme، یکی از همکاران WSP کمک به هماهنگ کردن این برنامه، می گوید که هدف از این پروژه، شناسایی علم دانشگاه و کمک به جانبه همراهزان ایجاد اعتماد به نفس در موفقیت برنامه تحصیلی تحصیل شده هست.

"امید هست که تا پایان این هفته آنها به خود می گویند:" من می توانم ریاضیات و فیزیک را انجام دهم. من می توانم به همراه این مواد که بسیار مرموز هستم شرکت کنم. »

LaFlamme در برنامه WSP در سال ۲۰۱۳ پس از ترک نیروی هوایی، جایی که او به عنوان یک تفنگ هوایی خدمت کرد، شرکت کرد. او امروز در حال تحصیل در راتهزر هست.

"وقتی که من از ارتش بیرون آمدم، به همراه توجه به دانشگاهیان کالج، من به شدت به همراه خودم در ارتبه همراهط بودم". "WSP به من ابزارهایی را که مورد نیاز برای موفقیت بود، به من داد."

نلسون اولیویه، یک پست پیشین سابق در آزمایشگاه کلاس ۱۹۲۲ هستاد زیست شناسی و هستاد شیمی در به همراهربه همراهرا امپریالی و در حال حاضر دانشجوی برنامه MBA اجرایی مدرسه مدیریت MIl Sloan، پروژه ی Warrior-Scholar را به MIT تحویل داد به همراه بیل کیندل، همکلاسی همکار و همکلاسی EMBA و مدیر منابع انسانی در آزمایشگاه لینکلن MIT. اولیویر، افسر اطلاعاتی سابق نیروی دریایی پیشین، اولوویر را از چالش های اجتماعی و فرهنگی منحصر به فرد در حین انتقال از خدمات نظامی به آموزش عالی دور شد.

"اولیویه می گوید:" حتی به همراه تمام زمینه ها و آموزش ها و تجارب شما در ارتش، می توانید یک حمام یخبندان هنگام ورود به جهان غیرنظامی و شما نیاز به ترجمه این مهارت های دیگر داشته به همراهشید. " "برنامه WSP به جانبه همراهزان کمک می کند یاد بگیرند یا یاد بگیرند که چگونه دانش آموزان به همراهشند. از لحظه اول، آن را آموزش مشکل حل می کند. "

این برنامه بر توسعه مهارت های زنده ماندن برای محیط کالج، از جمله مهارت های خواندن تحلیل کارآمد ("خواندن نینجا" در WSP صحبت می کند)، یادداشت برداری، مدیریت زمان، هستدلال ساختاری، و نوشتن علمی هست.

اسکاتوم در چهار سال در نیروی دریایی خدمت کرده هست، از جمله در فیلیپین، ژاپن و کره جنوبی. یک فرصت برای برخورد به همراه آلوم WSP در حالی که یک دوره آموزشی نظامی EMT بود، او را به این دوره تابستان در دانشگاه هاروارد و MIT دعوت کرد. او در حال برنامه ریزی برای مطالعه علم تخمیر در دانشگاه ایالتی کلرادو هست، به همراه شروع این ترم آینده و امیدوار هست که یک روز تبدیل به یک کارشناسی ارشد شود.

نشستن در کلاس در ساختمان ۵، او توجه داشته به همراهشید دقیق به عنوان مک دونالد رفت به توضیح قوانین حرکت نیوتن. هستاد اظهار داشت که آنچه که پوشش داده شد، سنگ بنای درس فیزیک سال اول سال MIT بود: "اکثریت عظیم تجربه انسانی در این قلمرو تحت کنترل مکانیک نیوتنی هست و این چیز ارزشمند هست که به همراهید درک شود." در کنار مک دونالد در حالی که در قرن ها گذشته مطالعه حرکت پرتابه به همراه انگیزه ای برای درک بهتر مسیرهای گلوله و پوسته – موضوعی که دانش آموزان آن تخصص داشت – انگیزه اصلی این رشته امروزه عمدتا توسط اکتشافات فضایی هست تخصص.

"اسکاتم بعدا گفت:" من می گویم ۹۰ درصد از مردم در حال رفتن به درجه STEM هستند. " "هیچ کس در یک هفته یک متخصص فیزیک نخواهد شد، اما هدف این برنامه این هست که ما را به همراه این معادلات و اصطلاحات آشنا سازیم، بنابراین وقتی آنها را در آینده ببینم، خیلی خارجی نخواهند بود."

او تمرکز دوره را بر حل مشکل گروهی در جلسات تنظیم فیزیکی شبه همراهنه ستایش کرد. "این یک چیز بزرگ هست، کار کردن در گروه ها، زیرا امروزه در علم شما خودتان کار نمی کنید"

علاوه بر تجربه عمیق خود در کار در تیم ها در یک محیط به همراه فشار به همراهلا، LaFlamme می گوید دامدارانی مانند Skattum دارای دارایی دیگری هستند که برای پیگیری مدرک بسیار مفید هستند. "آنها یک مهارت ساخته شده در این دوره دارند، که اغلب آنها را درک نمی کنند: آنها از دست ندهید. ما بر آن تکیه می کنیم. آنها نمی خواهند ترک کنند و بگویند: "من نمی توانم این کار را انجام دهم" و آنها نمی کنند. این هرگز اتفاق افتاده هست. "

MIT خود تلاش های هماهنگ برای جذب و حمایت از دانش آموزانی که در ارتش خدمت می کنند، تلاش می کند. به گفته امیلی شلدون، معاون ارشد پذیرش، در حال حاضر پنج دانشجوی کارشناسی در موسسه ثبت نام کرده و شش نفر دیگر این ترم را دریافت خواهند کرد. تقریبه همراه ۱۲۵ دانشجوی فارغ التحصیلی نیز در پاییز ثبت نام خواهند شد.

شلدون ابتکاراتی را برای جذب جانبه همراهزان برای اعطای مجوز به MIT، که به همراه سازمان هایی مانند خدمات به مدرسه VetLink، یک برنامه mentorship برای جانبه همراهزان به دنبه همراهل انتقال به موسسات انتخابی چهار ساله و برنامه تحصیلی رهبری هست که کمک می کند تا دریایی به همراه انتقال به دانشگاه های چهار ساله. تلاش های او همچنین موجب افزایش پنج برابر تعداد دانشجویان آموزش نیروی رزمی افسران MIT شده هست. او می گوید که مکالمات در سراسر MIT در جهت حمایت از جانبه همراهزان در محوطه دانشگاه هست.

مک دونالد می گوید برنامه زمانی هفته طراحی شده هست تا به همراهزخورد را برای بهبود تکرار این دوره در نظر بگیرد. "ما نمی خواهیم یک کار انجام شود،" او می گوید. "ما در حال یادگیری در مورد آنچه که کار می کند، امیدوارم در اینجا در MIT سال آینده تکرار و برای اجرای دوره STEM در دیگر دانشگاه ها."

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم