راه اندازی جوانان به گشت و گذار کامل

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ کافه

هستارتاپ هایی که در هفته آزمایشی MIT دلتا v شتاب دهنده در این آخر هفته نشان داده شده اند، می توانند به همراه توجه به منابع مناسب، سریع به زمین برسند. راه اندازی مراحل اولیه همه محصولات و خدمات نوآورانه را نشان دادند که قبلا مشتریان را جذب کرده اند، از طریق آزمایش خلبه همراهن یا از نقطه عطف تجاری دیگر رسیده اند.

از ماه ژوئن تا اوت هر سال، MIT delta v در مرکز مارتین ترهست برای کارآفرینی MIT میزبه همراهنی می شود و برای راه اندازی یک گروه کاری از راه اندازی می کند: فضای اداری و آزمایشگاهی برای نمونه سازی، حمایت از کارآفرینان جانبه همراهز، ۲۰،۰۰۰ دلار در بودجه ، و ۲۰۰۰ دلار در هزینه های زندگی.

روز آزمایشی رویداد کوهنورد دلتا و در آن هست که کارآفرینان ایده های تجاری خود را به جامعه MIT، سرمایه گذاران و رهبران کسب و کار متمرکز می کنند. از ۲۱ راهانداز (که بزرگترین هماهنگی) هست که در تابستان ثبت نام کرد، ۱۹ راهانداز طرحهای تجاری نوآورانه خود را به ظرفیت جمعیتی که در Kresge Auditorium جمع شده بودند، تقسیم کرد.

طیف گسترده ای از ایده ها شامل ربه همراهت هایی هست که تجزیه و تحلیل فاضلاب را برای ردیابی مصرف مواد مخدر در جمعیت ها، تجهیزات به همراهربری قابل حمل که مقاومت در زمان واقعی را تنظیم می کند، خدمات Netflix برای داده های خودرو مستقل، واقعیت افزوده برای ثبت و به اشتراک گذاری دانش از کارگران خط مقدم در بیمارستان ها و مراکز مراقبت، یک به همراهزار آنلاین هست که به مردم بومی کمک می کند تا دیجیتالی کردن و فروش هنر خود را، به همراهتری برای سربه همراهزان که به همراه سوخت، طبقات پخت و پز غذا برای نیازمندان، و سیستم های تصفیه پیشرفته که بهتر حذف فلزات سنگین از آب آشامیدنی

در طول حرفرانیهای خود، تمام نوازندگان برخی از نقاط عطف تجاری اخیر را ذکر کرده و موجب دلگرمی مشتاقان جمعیت شده هست. این نقاط عطف عبه همراهرتند از مشارکت و توافق به همراه شرکت های بزرگ، برنامه های آزمایشی، نمونه های اولیه یا تکرار محصولات اولیه، راه اندازی وب سایت ها یا برنامه ها، کسب درآمد و – شاید مهمتر از همه – مشتریان.

در واقع، بیل الول، مدیر عامل مرکز اعتماد مارتین، گفت که تمرکز شتاب دهنده در سال جاری بر روی "کشش مشتری" هست

"این مفهوم عالی هست، اما آیا مشتری آن را خرید؟" Aulet در حرفان به همراهز خود گفت. "امروز قصد دارید این را ببینید فقط پروژه ای برای این [startups] نیست. آنها تأیید کرده اند که … مشتریان خود برای آن پرداخت خواهند کرد. این تنها شرط لازم و کافی برای یک کسب و کار هست: داشتن یک مشتری پرداخت. »

این سال نیز راه اندازی یک برنامه آزمایشی، MIT نیویورک هستودیو شروع راه اندازی تابستان، در نیویورک سیتی، که در آن هفت راه اندازی اضافی ارائه شده همان مجوز که دلتا V فراهم می کند. این راه اندازی ها در دو روز انعطاف پذیری در نیویورک در ۱۴ سپتامبر و در سیلیکون ولی در روز ۲۵ سپتامبر حضور خواهند داشت. روز آزمایشی یک جشنواره ی کارآفرینی MIT هست که به نام t = 0 برگزار می شود و رویدادهای مختلفی را برگزار می کند. پردیس سپتامبر ۹-۱۵٫

خلبه همراهنان و مشتریانی که پرداخت می کنند

در سال ۲۰۱۲، شتابدهنده تابستانی MIT به راه انداختن ۴۴ راهانداز کمک کرده هست، که ۳۰ شرکت در حال حاضر در حال رشد هستند، از جمله LiquiGlide، Wecyclers، Accion Systems، EverVest و Infinite Analytics. در مجموع، این شرکت ده ها میلیون دلار افزایش داده و صدها شغل ایجاد کرده هست.

از میان راه اندازی های پر رونق این سال، اکتانت هست که در حال ساخت الگوریتم های یادگیری ماشین هست که تعداد زیادی داده را برای وسایل نقلیه خودمختار مرتب می کند. اکتانا رانندگان را برای کروز در اطراف شهر ها ارسال می کند و از طریق دوربین ها و سنسورهای جانبی، از صدها هزار سناریو رانندگی، اطلاعات را جمع آوری می کند. شرکت ها می توانند از طریق Octant برای پیدا کردن سناریو های خاصی که به کمک وسایل نقلیه مستقل خود کمک می کنند، بروید.

به همین ترتیب، Octant به عنوان یک Netflix برای وسایل نقلیه خودمختار هست، رایان پیه، یکی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی مدرسه مدیریت Sloan، به نقل از MIT News گفت: وی گفت: "به جای تماشای فیلم، مهندسین به سناریوها مشترک می شوند و ما کلیپ های ویدئویی و اطلاعات سنسور را در آن سناریو ها ارائه می دهیم." "این تقریبه همراه مثل ماشین شخصی هست و در حالی که آن را در حال مشاهده داده ها یادگیری هست."

Octant چند ماه پیش راه اندازی شد. در حالی که شرکت دلتا V در حال برنامه ریزی هست، نرم افزار خود را تصحیح کرده، بیش از ۱۰۰ راننده قرارداد، ماشین های مستقر کرده هست، به همراه خودروی فورچون ۵۰ همکاری کرده هست و بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار درآمد حاصل از مشتریان کسب کرده هست.

این فقط یک نمونه هست ریشه های هستودیو که دیجیتالی می کند و آثار هنری آثار فرهنگی مردم بومی که برای پیدا کردن مشتریان در مناطق جدا شده در آن زندگی می کنند، ۱۲۰۰ هنرمند را در هند، اندونزی و پاناما امضا کرده و درآمد ۵۰ هزار دلار را به دست آورده هست.

در اوایل تابستان، خنک کننده بی نهایت، که بخار از آب مورد هستفاده در نیروگاه ها را جذب می کند و دوبه همراهره آن را به چرخه خنک کننده تبدیل می کند، اولین خلبه همراهن صنعتی خود را در نیروگاه تولید کوتیشن MIT، یک توربین گاز طبیعی راه اندازی کرد. راه اندازی همچنین ۳۰۰،۰۰۰ دلار برای آزمایش خلبه همراهن مداوم به دست آورده هست.

تجزیه و تحلیل Biobot، یک راه اندازی که اخیرا توجه گسترده رسانه ها را به خود جلب کرده هست، ایجاد روبه همراهت هایی هست که به سیستم فاضلاب فرو می روند تا نمونه هایی را که در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته اند برای جستجوی ویروس ها، مواد شیمیایی و به همراهکتری ها بکارند. داده ها در یک داشبورد ظاهر می شوند، بنابراین راه اندازی می تواند میزان تمرکز و کارایی درمان را ردیابی کند. در حال حاضر راه اندازی مبه همراهرزه به همراه مواد مخدر در ماساچوست و سراسر کشور هست.

یکی از بنیانگذاران Newsha Ghaeli، یکی از پژوهشگران MIT، گفت: "ما برای اندازه گیری غلظت مواد مخدر مختلف در فاضلاب تنظیم شده ایم، بنابراین ما می توانیم میزان مصرف در سطح محله را فعال کنیم." "ما از این روش واکنشی برای شمارش چند نفر می میریم، برای اندازه گیری میزان مصرف در حالی که مردم هنوز زنده هستند."

در حال حاضر راه اندازی یک برنامه آزمایشی ۱۲ هفته ای را به همراه یک شهر شمال شرقی تأسیس کرده هست، نمونه اولیه آن در کمبریج هست و پنج شهر دیگر هم دارد.

نمونه سازی سریع و توصیه های حسی

حرفران اصلی این رویداد، دلتا و آلومنا شریان یاتس، یکی از بنیانگذاران نیمه هست که در حال توسعه یک آشکارساز گلوتن قابل حمل هست. در سال ۲۰۱۳، ییتس و بنیانگذار او در دلتا V ثبت نام کردند (سپس آن را "شتاب دهنده مهارتهای بنیانگذاران" نامیدند) "و سه ماه آینده واقعا مسیر زندگی هر دو ما را برای چهار سال آینده تغییر داد." "شتاب دهنده دلتا v به ما کمک کرد تا به بهترین وجه به جایی که در حال حاضر هستیم، به ما کمک کنیم"

در شتاب دهنده، نمونه اولیه به سرعت ساخته شد، آنها را به کنفرانس های تکنولوژیکی، تحقیقات به همراهزار و حتی یک رستوران موقت در مرکز اعتماد مارتین برای جمع آوری به همراهزخورد مشتریان ساختند. او گفت: "این همه انجام شد … می گفت:" آیا این ایده ای هست که می خواهم زندگی ام را به او تحمیل کنم؟ "دلتای به ما کمک کرد تا به این سوال پاسخ دهیم." از آن به بعد، ما بی وقفه به سر می بریم "

این احساسات در سال جاری هم انعکاس یافت. برای اکتان، یک حرکت بزرگ دلتا v، داشتن یک هیئت مدیره فریبنده – گروه های کوچک از جانبه همراهزان صنعت بود که مشاوره ای برای همه تازه واردان ارائه می داد. پیجی گفت: "این برنامه شما را مجبور می کند همه چیز را که انجام می دهید تست کنید." "ما در یک دوره کوتاه مدت [to simulate] بسیاری از سناریوها را به کار می گیریم و به دنبه همراهل راه اندازی کامل آن هستیم"

برای راه اندازی سخت افزارهای مانند W8X، تکرار سریع کلید پیشرفت آنها بود. راه اندازی در حال توسعه تجهیزات قابل حمل weight training هست که مقاومت در زمان واقعی را تنظیم می کند. اولین محصول آنها یک تشک به همراه یک نوار پیچش یا حلقه زنی هست که به محفظه متوسط ​​به همراه یک موتور الکتریکی وصل می شود. از طریق یک برنامه، موتور را می توان از قبل تنظیم کرد تا مقاومت در طی مراحل مختلف تکرار تغییر کند، مثلا هنگام بلند کردن در مقابل کاهش به همراهر، که آموزش را بهینه می کند.

Jody Fu '17 یکی از بنیانگذاران و دو نفر دیگر در ماه ژانویه W8X ("وزن X") را اعلام کرد و از طریق delta v، از طریق بسیاری از تکرارهای محصول، به اجرا درآمد. فو گفت: MIT News

در حال حاضر W8X دارای یک نمونه اولیه و مشتریان علاقه مند هست که این تیم را به همراه سطح اطمینان جدیدی به ارمغان آورده هست.

"ما شش نمونه اولیه را ساخته ایم، ما شش هستاد را داریم، و ما به همراه ۴۰ مربی قدرت در این کشور صحبت کردیم. فو گفت: ما واقعا محصولات خود را پایین کشیدیم و اکنون اعتماد به نفس داشتیم که چیزی شبیه آن مطلوب هست و آنچه که مربیان می خواهند در سالن های ورزشی خود داشته به همراهشند. "این تابستان واقعا سریع بود"

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم