معرفی آزمایشگاه تحقیق مواد در MIT

۲۰ مهر ۱۳۹۶ کافه

مرکز پردازش مواد (MPC) و مرکز علوم و مهندسی مواد (CMSE) که در مجموع بیش از ۱۵۰ مهندسی و محققان علوم، امروز ادغام خود را به عنوان آزمایشگاه مواد MIT مواد اعلام کرد.

آزمایشگاه تحقیق مواد (MIT) شامل تحقیق در مورد تبدیل انرژی و ذخیره سازی می شود. مواد کوانتومی؛ اسپینترونیکس؛ فوتونیک؛ فلزات؛ میکرو سیستم های یکپارچه؛ پایداری مواد؛ یونیک حالت جامد؛ خواص الکترونیک پیچیده اکسید؛ بیوگاز؛ و الیاف کاربردی. "اینها همه مبه همراهحث بین رشته ای هستند که در آنها مواد نقش مهمی ایفا می کنند." کارل وات تامپسون، مدیر هستودیو سالپاتاس، هستاد علوم مواد و مهندسی مواد در MIT، مدیر عامل MRL می گوید. "تمرکز بر روی کشف علمی و چگونگی طراحی و ساخت موادی هست که منجر به سیستم هایی شده اند که عملکرد را بهبود می بخشد یا اینکه رویکردهای جدید را در زمینه مشکلات موجود به کار گیرند"

این مشارکت به همراه متخصص پردازش مواد، مرکز تحقیقات مواد و مواد تحقیقاتی، که توسط صنعت، بنیادها و سازمان های دولتی تامین می شود، به مرکز تحقیقاتی متصل می شود. و مرکز علوم علمی و مهندسی، علوم پایه، آموزش های آموزشی و تسهیلات تجربی مشترک که تحت برنامه مرکز تحقیقات علوم و مهندسی مواد مرکز بنیاد ملی علوم (MRSEC) تامین می شود. حجم تحقیقات ترکیبی سال مالی ۲۱٫۵ میلیون دلار برای سال مالی به پایان رسید در تاریخ ۳۰ ژوئن هست.

"ادغام این دو مراکز موفقیت آمیز، سازماندهی تحقیقات مواد در محوطه دانشگاه را به نحوی که توانایی همکاری موثر را بهبود می بخشد،" ماریا زوبر، معاون MIT معاون تحقیقات و پروفسور E. Griswold هستاد ژئوفیزیک می گوید. مرکز جدید به Zuber گزارش خواهد داد.

دانشیار علوم و مهندسی مواد جفری S.D. ساحل به عنوان مدیر اجرایی MRL و محقق اصلی MRSEC منصوب شده هست، و پس از هستقرار TDK پروفسور مواد و علوم مهندسی پلیمر، مایکل فابینر روبنر، که پس از ۱۶ سال به عنوان مدیر CMSE به همراهزنشسته می شود.

هر دو هیات مشاوره خارجی که اعضای آن از صنعت، دولت و دانشگاهی می آیند و یک هیئت مشاوره داخلی تشکیل شده هست که از دانشکده MIT تشکیل شده هست، MRL را هدایت می کند. جولیا م. فیلیپس، رئیس هیئت مشورتی خارجی MRL و امیریت اجرایی در آزمایشگاه ملی Sandia، می گوید: "تشکیل آزمایشگاه تحقیقات مواد بسیار هیجان انگیز هست." "MPC و CMSE هر ساله ستون هایی از مواد مهم برجسته MIT را در اختیار دارند. به همراه همکاری آنها، آنها را به سطح بعدی همکاری، ترکیب تحقیق برجسته به همراه ابزار و توانایی های مهم برای ارائه یک اتصال بحرانی به MIT.nano و همچنین یک رابط مشترک و پیشرفته بین مواد در MIT و شرکای صنعتی و همکاران دانشگاهی آنها را به هم پیوسته هست. "

MIT MRL به همراه MIT.nano همکاری خواهد کرد، مرکز تحقیقاتی مرکزی که در ماه ژوئن ۲۰۱۸ در مرکز محوطه دانشگاه MIT ساخته شده هست. "ما منتظر هستیم تا به همراه آنها کار کنیم نه تنها به عنوان یک تامسون می گوید: "شریک مهم، اما به عنوان یک همسایه خوب در کنار هم".

تحقیرآمیز پژوهش

MRL از تاریخ طولانی پیشرفت های تحقیقاتی تحت CMSE و MPC مانند تکنولوژی "آینه کامل" در سال ۱۹۹۸ که منجر به نوع جدیدی از عمل جراحی فیبر نوری و شرکت اسپینولت می شود، سود خواهد برد؛ OmniGuide جراحی؛ تامپسون می گوید: "لیزر اولین لیزر ژرمانیم در دمای اتاق در سال ۲۰۱۲ انجام می شود." پیشرفت های تحقیق به خاطر ماهیت خود، پیش بینی سخت هست، اما ما می توانیم محیطی را ایجاد کنیم که منجر به پیشرفت های تحقیقاتی شود. " "مدل موفقیت آمیز در MPC و CMSE، جمع آوری افرادی هست که علاقه مند به مواد هستند، اما به همراه زمینه های مختلف انضبه همراهطی. ما این کار را به طور جداگانه انجام داده ایم، ما این کار را به همراه هم انجام می دهیم، و انتظار این هست که ما آن را حتی موثر تر انجام خواهیم داد. "

MRL از کارآموزی دانشگاهی توسط هستاد MIT در سه موسسه نوآوری صنعتی ایالات متحده، به همراه احتمال چهارم در زمینه پایداری مواد، از کارخانه های دانشگاهی حمایت می کند. ابتکارهای فعلی شامل نوآوری های سبک وزن برای فردا، موسسه آمریکایی تولید مجتمع فوتونیک و الیاف پیشرفته کارآمد آمریکا، و همچنین مواد سلول سوختی مبتنی بر اکسید و سلول های خورشیدی کارآمد تر هست.

سمپوزیوم روزانه مواد نشیمن و نشست پوستر چهارشنبه، ۱۱ اکتبر، ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر، در Kresge Auditorium (ساختمان W16) و مرکز دانشجویی Stratton (ساختمان W20) برگزار خواهد شد. موضوع "مرزها در تحقیقات مواد" خواهد بود. علاوه بر حرفرانی های پژوهشی اعضای هیات علمی MIT، بحث های هیئت مدیره از رهبران ارشد جامعه پژوهشی مواد MIT برگزار خواهد شد. جلسه پوستر شامل دانش آموزان و پس از مدرک از زمینه های متعدد هست که همکاری در تحقیقات مربوط به مواد.

مخلوط کردن قدیمی و جدید

در حالی که فیزیکدانان مواد چگال در حال تحقیق در زمینه های عجیب و غریب مواد دو بعدی مانند نیمه رسانای توپولوژی مغناطیسی و اپتیکی هستند، تحقیقات در زمینه متالورژی، بنیاد تاریخی علوم مواد، همچنان در حال احیا هستند. به عنوان مثال، کریستوفر A. Schuh سرپرست گروه علوم مواد و مهندسی، آلیاژهای فلزی نانوساختاری را توسعه داده و جان فلینت الیوت پروفسور شیمی مواد شیمیایی دانلد R. Sadoway پیشگام جدید به همراهتری فلزی فلزی برای ذخیره انرژی در سطح شبکه بود. "پشتیبه همراهنی عالی از کارکنان MPC در طول سال ها به من اجازه داد تا بیشتر از بودجه خودم هستفاده کنم. برای من، CMSE برای امکانات فوق العاده کاربر مرکزی حیاتی بوده هست. "Sadoway می گوید. "ادغام این دو نشان دهنده یک تحکیم عمده برای محققان مواد در MIT هست. من منتظر چه چیزی هستم بعد "

گروه های تحقیق بین رشته ای که دانش آموزان را از رشته های مختلف به دست می آورند، یکی از ویژگی های کلیدی MRSEC هستند. در قلب هر گروه، مجموعه ای از فرضیه های اساسی هست که به همراه هدف حل مسائل کلیدی علمی در مورد یک منطقه مهم علمی علم مواد در حال گسترش هست. پروژه های گذشته بر نقاط کوانتومی، مواد به همراهتری، الیاف کاربردی، فوتونیک سیلیکون یکپارچه و بسیاری از موضوعات دیگر متمرکز شده هست. در تحقیق مأموریت MRSEC، از طریق اسپینوزا از جمله ابررسانای آمریکایی، جراحی جراحی OmniGuide، چشم انداز QD و Luminus Devices، حدود ۱،۱۰۰ شغل جدید ایجاد شد.

"بزرگترین میراث ما، جمع آوری مردم برای ایجاد علم اساسی جدید هست و سپس اجازه می دهد که محققان این علم جدید را به گونه ای بررسی کنند که ممکن هست برای جامعه سودمند به همراهشد، همچنین برای توسعه فن آوری های جدید و راه اندازی شرکت ها".

محقق ساحلی جدید MRL، ساختارهای پیچیده نانومقیاس را بررسی می کند که در آن تعاملات بین مواد مختلف – فلزات و اکسید ها، به عنوان مثال – رفتارهای عملکردی که در مواد طبیعی یافت نمی شود، می تواند پایه ای برای دستگاه های جدید مانند حافظه مغناطیسی سریع تر به همراهشد. "این زمان هیجان انگیز برای تحقیقات مواد در MIT هست. من از فرصت هایی که MRL به جامعه ما می دهد، هیجان زده هستم. »ساحل می گوید. "به همراه ارائه یک زیرساخت هماهنگ برای حمایت از فعالیت های تحقیقاتی اولیه، آموزش و پرورش، فعالیت ها و فعالیت های صنعت CMSE و MPC، MRL جدید به مراتب بیشتر از مجموع قطعات آن هست. CMSE توانایی خود را برای ایجاد تیم های تحقیقاتی متنوع برای پیشبرد مسیرهای جدید در خط مقدم این میدان ثابت کرده هست. من انتظار دارم که MRL به همراهعث افزایش دامنه و تاثیر چنین تلاش های هماهنگ شده در MIT شود. "

آزمایشگاه تحقیقات مواد MIT به همراه شرکت هفت نفره Industry Collegium شروع به کار می کند که از شرکت هایی هست که مایل به همکاری بیشتری به همراه محققان MIT برای تحقیق و توسعه پروژه های تحقیقاتی نوین هستند. تامپسون می گوید: "به همراه پیوستن به MPC و CMSE، جامعه ای وسیع تر خواهیم داشت و همچنین مجموعه گسترده ای از موضوعات تحقیقاتی را برای شرکت در صنعت و ایجاد مشارکت های جدید خواهیم داشت."

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم