دانشآموزان مقطع کارشناسی ارشد انرژی محاسبه همراهت را دریافت می کنند

۲۱ مهر ۱۳۹۶ کافه

چهار دانشجوی فارغ التحصیل سال اول دانشگاه علوم انسانی محاسبه همراهتی دانشگاه DOE برای حمایت از تحقیقات خود اعطا شده هست. دانشجویان هزینه تحصیلی کامل و هزینه ها را به همراه هزینه تحصیلی سالانه و کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند که تا ۴ سال قابل تجدید هست. کمتر از ۵ درصد از متقاضیان در هر سال برای کمک رسانی انتخاب می شوند.

برنامه بورس تحصیلی محاسبه همراهت توسط موسسه Krell اداره می شود و توسط وزارت علوم و اداره ملی امنیت هسته ای تامین می شود. هر ساله این برنامه کمک هزینه تحصیلی برای حمایت از دانشجویان دکتری که بر هستفاده از رایانه های به همراه کارایی به همراهلا برای حل مسائل پیچیده علوم و مهندسی اهمیت ملی تمرکز دارد. دریافت کنندگان به همراهید دوره های خود را در یک رشته علمی یا مهندسی، به علاوه علوم کامپیوتری و ریاضیات کاربردی تکمیل کنند. آنها همچنین به همراهید یک تمرین تحقیقاتی سه ماهه در یکی از ۲۱ آزمایشگاه یا محل آزمایشگاه DOE در سراسر کشور انجام دهند.

چهار دانشجوی MIT در سال ۲۰۱۷ اعطا شده هست.

پیتر جی آرنز، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق و علوم کامپیوتری هست و تحقیق او در زمینه هستفاده از علوم رایانه ای برای بهبود نرم افزار عددی برای دانشمندان هست. کد نوشتن کد مهندسی دشوار هست زیرا به همراهید برای هر یک از ترکیب عملیات عددی، برنامه علمی و سخت افزار موجود بهینه سازی شود، به طوری که Ahrens الگوریتمی و نرم افزاری را ایجاد می کند که می تواند به طور برنامه نویسی کد بهینه سازی شده را برای هر مورد هستفاده ایجاد کند. او همچنین از تولید کد در زبه همراهن برنامه نویسی جولیا برای نوشتن رابط های جدید هستفاده می کند که کاربردهای عددی آن را ساده تر می کند.

مریام راتبون دانشجوی کارشناسی ارشد علوم و مهندسی هسته ای و عضو گروه تحقیقاتی بنیوت فرید هست. تحقیقات فیزیک راکتور محاسبه همراهتی Rathbun بر مدلسازی به همراه وضوح به همراهلا از راکتورهای هسته ای متمرکز هست. به ویژه، او علاقه مند به مشکلات چند فیزیک هست که در آن چندین پدیده فیزیکی یکدیگر را تحت تاثیر قرار می دهند. تحقیق چندفیزیک به دنبه همراهل ایجاد یک پلت فرم برای حل کننده برای سازگاری بیشتر به همراه یکدیگر و ایجاد شبیه سازی هایی هست که دقیق تر واقعیت را پیش بینی می کنند.

کوین سیلمور از گروه مهندسی شیمی در حال بررسی پویایی و خودمختاری ذرات کلوئیدی آنیزوتروپیک یا ذراتی هست که کروی نیستند. نمونه های بی شماری از ذرات وجود دارد که یا در طبیعت اتفاق می افتد یا در آزمایشگاه مهندسی می شوند که کروی نیستند. یک مثال اصلی نانولوله های کربنی هست که دارای ویژگی های جالب بسیاری هستند و می توانند در برنامه های کاربردی از جمله سنسورهای بیوسنسور به مصرف کننده های انرژی هستفاده شوند. بنابراین درک بهتر فرآیندهای فیزیکی که رفتار چنین ذرات را کنترل می کنند می توانند به طراحی طرح های پیشرفته به همراه خواص الکترونیکی، نوری یا مکانیکی تبدیل شوند.

آنی یوان وی، دانشجوی گروه فیزیک، قصد دارد در الگوریتم های کوانتومی اطلاعات و محاسبه همراهت کوانتومی کار کند. تحقیقات او شامل تفکر دربه همراهره اینکه چگونه مکانیک کوانتوم مربوط به پردازش اطلاعات هست و چگونه محققان میتوانند راههایی برای انجام کار به همراه رایانههای کوانتومی ارائه دهند که ممکن هست امروز نبه همراهشد.

از آنجا که در سال ۱۹۹۱ راه اندازی شد، برنامه کمک رسانی از ۴۳۶ دانش آموز در بیش از ۶۵ دانشگاه حمایت کرده هست. این دانش آموزان از میان ۲۰ گیرنده اول ساله هستند که تعداد کل افراد فعلی را در ۷۹ کشور در ۷۹ کشور به ۷۹ افزایش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی دانش محاسبه همراهتی DOE، لطفا از وب سایت موسسه کرملین دیدن کنید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم