هنگامی که سالم به همراه فست فود مواجه می شود

۲۱ مهر ۱۳۹۶ کافه

غذای سالم و سریع دو اصطلاح هست که به نظر می رسد در تعارض هست. اضافه کردن خوشمزه و به نظر می رسد کاملا غیر ممکن هست. اما این دقیقا همان چیزی هست که T.K. Pillan '90 برای ایجاد زمانی که Veggie Grill را در سال ۲۰۰۶ آغاز کرد، قرار گرفت. ۱۰۰ درصد رستوران سریع و سریع رستوران در حال حاضر تبدیل به بزرگترین رستوران گیاهخواری و گیاهخواری در ایالات متحده

اگر چه Pillan حرفه خود را در سیستم های کامپیوتری پس از فارغ التحصیلی به همراه مدرک مهندسی مکانیک آغاز کرد، او تصمیم گرفت تا یک کسب و کار را آغاز کند که به مقابله به همراه سلامتی و سلامتی کمک کرد.

"او می گوید:" من در کشور در مورد چاقی، دیابت، سرطان، هزینه های مراقبت های بهداشتی، وابستگی به دارویی، و من می خوهستم یک کسب و کار ایجاد کنم که می تواند بخشی از راه حل به همراهشد. " "شخصا، من در تلاش برای رفتن و پیدا کردن غذا سالم، خوشمزه، راحت هست."

در تلاش خود برای کشف آنچه که راحت، غذا سالمتر می تواند شبیه به همراهشد، پیلان ابتدا متوجه شد که رستوران های ویگان ناهار در جوامع اطرافش در کالیفرنیا در واقع غذای خوشمزه ای داشتند. سپس به همراه تغییر رژیم غذایی خود تحقیقات و شخصا اثرات منفی سلامتی غذای گیاهی را به اثبه همراهت رساند. پس از تصمیم گیری مبنی بر اینکه غذای سریع بر پایه گیاهی می تواند راهی عالی برای رسیدن به یک شیوه زندگی سالم به همراهشد، Pillan تصمیم گرفت تا آن را در یک راه سرگرم کننده، دوستانه و قابل دسترس بسته بندی کند تا آن را برای همه مخاطبه همراهن – یعنی وگان یا نه – تجدید نظر کند.

"من یک اشتیاق برای ایجاد یک نام تجاری و مفهوم که مواد غذایی وگان از طاقچه به جریان اصلی را توسعه داد،" Pillan می گوید. "ما پیشنهاد نمی دهیم که همه به همراهید یک گیاهخواری به همراهشند. آنچه که ما انجام می دهیم، کمک می کند تا تغییر در دیدگاه افراد نسبت به غذای متمرکز بر گیاه را به همراه خواندن و لذت بخش بودن آن، سرعت بخشید. ما تصمیم گرفتیم که اصطلاح "سبزی" را آگاهانه هستفاده کنیم. برای ما، همه چیز در مورد جشن گیاهان هست. و هیچکس نمیتواند هستدلال کند که نبه همراهید سبزیجات بیشتری بخورند. »

رویکرد اصلی غذای گیاهی Grill به غذای وگان، پرداخت شده هست. این شرکت که به عنوان یکی از ۲۵ نامزد تجاری نوآورانه سال ۲۰۱۶ توسط Forbes نامگذاری شده هست، اکنون دارای ۲۸ مکان هست و قصد دارد در چند سال آینده دو برابر شود، از جمله دو برنامه برای شیکاگو تا پایان سال سال و نگران نبه همراهشید، بوستونی ها، او نیز در اینجا نگاه می کند.

پیلان در حال حاضر فعالیت های روزمره بسیاری را به تیم رهبری سبز گیگ انجام داده هست که به ایجاد و صرف اکثریت زمان خود در تلاش برای کمک به دیگر شرکت های دوستداشتنی از زمین به عنوان یک بنیانگذار و مدیریت او می گوید: «شرکای نیروگاه های سرمایه گذاری، یک صندوق شناسایی و حمایت از شرکت های دیگر هست که به" هستفاده از قدرت گیاهان جهت ارائه تغذیه بهتر به شیوه های پایدار و اخلاقی ترتیب می دهد "هست. "کل کل کل در مورد Powerplant کمک به اصلاح سیستم غذا ما هست و به شرکت هایی کمک می کند که نیروگاه ها را برای انجام این کار به کار گیرند."

خواندن دهستانهای بیشتری در این به همراهره در Slice of MIT وبلاگ

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم