به همراهزدید کننده پروفسور آنیتا هیل مکالمات مربوط به عنوان ۹ را برگزار می کند

۲۳ آبان ۱۳۹۶ کافه

عنوان IX در ۴۵ سال کتاب بوده هست، اما در نظر آنیتا هیل، قانون فدرال تاریخی هنوز برای انجام آن بسیار زیاد هست

"من فکر نمی کنم ما از نظر دسترسی آموزشی به عنوان شماره IX توجه داشته به همراهشیم،" وکیل مدافع و نویسنده، که مارتین لوتر کینگ جونیور هستاد به همراهزدید کننده در MIT این سال می گوید، می گوید. "اما من فکر می کنم ما به همراهید در زمینه ایجاد یک محیطی که ما فقط می گویند" زنان می توانند در مهندسی و علوم ثبت نام "، اما ما در حال ارائه راه هایی برای غلبه بر موانع اجتماعی و ضمنی تعصب هایی که زنان را از ثبت نام حفظ می کنند – و یا به همراهعث می شود آنها را ترک کنند. "

در حالی که در MIT، هیل رهبر جنبش / نژاد Imperative هست، یک سری از رویدادهای در حال انجام هست که به بررسی فصل IX میپردازند، که مساعی آموزشی را برای زنان تعیین می کند. میزبه همراهن او موریلی مدار، هستاد سیسیل H. سبز مهندسی برق و علوم کامپیوتری و رئیس گروه ارتبه همراهطات شبکه و ارتبه همراهطات قابل اعتماد در آزمایشگاه الکترونیک (RLE) هست.

تفکر دربه همراهره Title IX

هیل، که در دانشگاه Brandeis دانشگاه هستاد علوم سیاسی، حقوق و مطالعات زنان، جنسیت و جنسیت نیز دیده می شود، بر اساس نسلی متفاوت هست. هیل می گوید: "افرادی که در کالج در دهه های ۱۹۷۰ و ۸۰ قرار داشتند، فکر می کنند تاثیرات عنوان IX در ورزش های زنان را در نظر می گیرند، به همراه اشاره به تغییرات گسترده قانون در ورزش های دانشگاهی در این دوره. "امروز، زنان جوان که در مورد عنوان IX فکر می کنند دربه همراهره تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی در محوطه دانشگاه فکر می کنند"

به همراه این حال، او ادامه می دهد: "اگر شما به عنوان شماره IX نگاه کنید، متوجه می شوید که وظیفه بسیار وسیع هست و صریح از عنوان IX حتی گسترده تر از ماموریت واقعی هست"

در واقع، عنوان IX غلبه تبعیض جنسیتی در تمام برنامه های آموزشی و فعالیت هایی که کمک های مالی فدرال دریافت می کنند. هیل می گوید: "این شامل پذیرش، منابع، امکانات، کارآموزی و طیف وسیعی از مواردی هست که در دانشگاه های این کشور اتفاق می افتد." "این تجربیات برابر به همراه زنان و دختران را در تمام این زمینه ها و همچنین در ورزش تضمین می کند و از محافظت در برابر رفتارهای سوء رفتار جنسی دفاع می کند"

هیچ سوال وجود ندارد که همه چیز از سال ۱۹۷۲ بهبود یافته هست. هیل می گوید که آنها به اندازه کافی بهبود نیافته اند. چهل و پنج سال پس از آنکه قانون شماره IX قانون تبدیل شد، زنان در آکادمیک هنوز به همراه معایب شغلی مواجه می شوند، که اغلب بر اساس پیش فرض های غیرمنصفانه در مورد انتخاب هایی که در مورد زایمان و مراقبت از کودک انجام می دهند. هیل می گوید: "زنان شروع به کارهای خود را معمولا بچه ها ندارند، اما اغلب فرض می شود که آنها فرزندان خود خواهند داشت و می توانند ارزش آنها را تخفیف دهند."

تحقیقات همچنین نشان می دهد که بسیاری از زنان که دکترا دریافت می کنند هنوز شغل خود را به همراه بسته های جبران کمتری نسبت به آنچه که برای همتایان مرد ارائه می شوند، شروع می کنند. "مردم همیشه گفته اند که این دلیل آن هست که زنان نمی دانند چگونه می توانند معامله کنند. اما هیل می گوید، فقط در مورد چانه زنی نیست. "بسیاری از این فارغ التحصیلان در موسسات علمی تدریس می کنند، بنابراین آنها تحت عنوان IX قرار می گیرند. هستدلال من این هست که زنان به همراهید مجبور نبه همراهشند قانون را اجرا کنند. به عبه همراهرت دیگر: وظیفه به همراهید در مؤسسات به همراهشد تا به طور عادلانه پرداخت شوند.

به عنوان یکی دیگر از شاخص ها، او به مطالعه دانشگاه ییل ۲۰۱۲ اشاره می کند که در آن محققان بیش از ۱۲۵ دانشمند را به بررسی برنامه های شغلی از دانش آموزان مرد و زن مجرد تشویق کردند. دانشمندان – زنان و مردان – به طور داوطلبه همراهنه نامزدهای مرد به همراهلاتر از همتایان زنشان را نشان می دهند. آنها نیز احتمال بیشتری داشتند که مردان را هستخدام کنند، حقوق آنها را به همراهلاتر بیاورند و آنها را به همراه مربیگری آماده سازند. در پایین خط، هیل می گوید: "در عین حال هنوز معایب در علم وجود دارد، هرچند که ما از طریق تکنیکی به آنها دسترسی می دهیم."

اختلافات نیز در به همراهلا به همراهقی می مانند. "ما فرصت ها را ایجاد کرده ایم، اما فرصت های رهبری به همراه همان سرعت بهبود نیافته اند. این موضوع در سراسر آکادمی هست، "او می گوید. "تعدادی از زنان دکترا در طول سال ها افزایش یافته اند. اما این امر به زنان بیشتر از روسای دانشگاه ها یا زنان بیشتر یا بیشتر از روسای ادارات و یا زنان بیشتری در نقش های رهبری دیگر نرسیده هست. بسیاری از شکاف های رهبری وجود دارد. "

رهبران علمی، عنوان IX و STEM

اینها یکی از مسائلی هستند که ممکن هست در طول یک بحث پانل ۱۵ نوامبر در مورد نقش رهبران دانشگاهی در تحقق وعده آیات IX در علوم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) قرار گیرد. پیوستن به هیل برای این رویداد اندرو ج. کمپبل، دبیر دانشکده فارغ التحصیل و هستاد علوم پزشکی دانشگاه براون؛ پائولا هاموند، دیوید هچک هستاد فنی مهندسی در MIT و رئیس بخش مهندسی شیمی MIT؛ و Zorica Pantic، رئیس موسسه فناوری ونتورث

جلسه ۱۵ نوامبر سومین سری هست. جلسه افتتاحیه شامل یک جلسه بحث در مورد آینده عنوان IX بود، شامل کاترین لامون، رئیس کمیسیون حقوق بشر ایالات متحده؛ دبورا اسلان لارکین، مدیر عامل پیشین و مدیر عامل فعلی در بنیاد زنان ورزشی؛ و فاطمه گس گریوز، مدیر عامل و رییس مرکز حقوق زنان ملی هست. در جلسه دوم، هستاد دانشگاه پروفسور رابرت م. گری (۶۴)، سابقه تحصیلات (شامل زنان) را در محوطه دانشگاه MIT توصیف کرد، که عمدتا به دهه های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ تا قبل از تأسیس IX عنوان تأسیس شد.

هیل تاکید می کند که کار و تحصیلاتش در MIT فراتر از مفاهیم سنتی جنسیت هست، به همراه هستفاده از تعاریف مشابه که در حال حاضر در بسیاری از دادگاه ها هستفاده می شود. "من اصطلاح" جنسیت "را به معنای وسیع هستفاده می کنم – نه فقط زن cis، نه فقط زن بیولوژیکی، بلکه از نظر هویت جنسی و هویت جنسی. او همچنین می گوید: "نژاد را به ترکیب اضافه می کنم." "نکته من این هست که شما نمیتوانید تمام فرصتها را برای تمام زنان داشته به همراهشید مگر اینکه شما دیگر عوامل هویت را در نظر بگیرید. اگر عنوان IX قصد دارد به ما برای ایجاد فرصت برای زنان و دختران کمک کند، شما نمی توانید آن را از کسی بر اساس نژاد خود بردارید. »

همانطور که پیشینه اخیر سرچشمه های ناراحت کننده نشان می دهد، آزار و اذیت جنسی در سراسر جهان – و نه فقط در محوطه های دانشگاهی – به همراهقی مانده هست. این یک مشکل هست هیل همه چیز را خوب می داند او در سال ۱۹۹۱، هنگامی که قبل از کمیته قضایی مجلس سنا اعلام کرد که نامزد معاونت دادگستری کلارنس توماس، او را به طور مرتب مورد آزار و اذیت قرار داده بود، زمانی که او در کمیسیون فرصت های شغلی برابر بود. در جلسات بسیار تبلیغاتی و تلویزیونی، کمیته مردانه Hill به شدت مورد سوال قرار گرفت. در همین حال، حامیان توماس به شخصیت و اعتبه همراهر او حمله کردند. مجلس سنا به رغم شهادت هیل، به طور ضمنی انتصاب توماس را تأیید کرد و، همانطور که هیل آن را در سال ۱۹۹۷ یادداشت «حقیقت را به قدرت می رساند»، زندگی او را برای همیشه تغییر داد: «من دیگر فردی ناشناس نیستم، نام من تبدیل به مترادف جنسی هست آزار و اذیت "

امروز هیل بر این تأکید می کند که او به دنبه همراهل افسر تنوع چند جانبه یا شخصیت نهم نیست. او می گوید: "من فقط به عنوان یک آکادمی که سیهست و قانون را انجام می دهم، می روم و سعی می کنم دیدگاه های مختلف در زمینه های مختلف و ورود به آنچه که کار می کند و چه چیزی نمی کند." "این فقط برای گروه های مختلفی از مردم هست که در مورد یک موضوع صحبت می کنند و همه ما را آموزش می دهند. نقش من نه تنها برای ارائه، بلکه برای گرفتن آنچه که ما از این یاد می گیریم و سعی می کنیم آن را در چارچوبی قرار دهیم که می تواند در مکان های دیگر هستفاده شود. "

در هر صورت، هیچ خطری وجود ندارد که مکالمات به زودی به پایان برسد، او می گوید: «به اندازه کافی در اینجا بحث می شود که ما می توانیم در مورد این یک سال صحبت کنیم و هنوز هیچ چیزی را تکرار نکنیم»

جلسه بعدی در سری ژنرال / نژاد Imperative برگزار خواهد شد ۱۵ نوامبر از ۴ تا ۵:۳۰ بعد از ظهر در اتاق E51-115. این رویداد، "اجرای وعده عنوان IX در STEM: بررسی نقش رهبران دانشگاه به همراهزی"، رایگان هست و برای عموم آزاد هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم