هیئت مدیره پرتغال به رهبری وزیر امور خارجه مانوئه هیتور از MIT به همراهزدید می کند

۲۴ آبان ۱۳۹۶ کافه

در نشست های قبلی در MIT و پرتغال، منوئیل هیتور، وزیر علوم، فن آوری و تحصیلات عالی پرتغال، برای بحث و برنامه ریزی توسعه یک مرحله جدید از مشارکت بین پرتغال و دانشگاه آمریکایی. رئيس بنیاد علم و صنعت پرتغال (FCT)، پائولو فرهو و نماینده دانشگاه های پرتغال، آنتونیو کانا، به همراه وزیر پرتغال همراه شد.

در طول دو روز، دیدار به همراه هیئت پرتغالی ملاقات به همراه ریچارد لستر، مؤسس متخصص در MIT؛ داوا نیومن، هستاد آپولو هستادیار فضایی و مهندسی؛ دیوید میلر، پروفسور جروم هانسکر، هواشناس و فضانورد؛ و داگلاس هارت، هستاد مهندسی مکانیک. در ماه مه گذشته همان تیم MIT در پرتغال برای ارزیابی نقش MIT پرتغال در جوامع علمی و تجاری مورد بررسی قرار گرفت اما همچنین به تجزیه و تحلیل مناطق که در آن این اقدامات همکاری می تواند در آینده مهم تر به همراهشد.

این دیدار اخیر وزیر بخشی از مجموعه ای از مخاطبین بین سهامداران پرتغالی و دانشگاه های آمریکایی هست – یعنی MIT، دانشگاه کارنگی ملون و دانشگاه تگزاس در آستین – در مشارکت های بین المللی علم و آموزش، به همراه هدف تقویت تداوم همکاری علمی و فن آوری هست که رابطه بین پرتغال و ایالات متحده را در دهه های اخیر مشخص کرده هست. آنها همچنین برای تعریف یک چارچوب جدید و بلند پروازانه برای این مشارکت های بین المللی تاثیرگذار، خدمت کرده اند.

بر اساس بسیاری از زمینه های تحقیق و توسعه – از جمله مهندسی زیست زیستی، انرژی پایدار، حمل و نقل، مهندسی و تولید – مشارکت هایی که بین پرتغال و ایالات متحده برقرار شده هست، یک دهستان موفقیت هست؛ زیرا آنها اجازه توسعه پروژه های تحقیقاتی مشترک بین آموزش عالی و صنعت آنها همچنین به همراه تعدادی از ابتکارات نوآوری و فن آوری که منجر به پروژه های کسب و کار و کسب و کار مبتنی بر فناوری جدید می شوند، همراه هستند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم