گروه مهندسی برق و علوم کامپیوتر اعلام کرد که شش عضو جدید اعضای هیات علمی

۲۴ آبان ۱۳۹۶ کافه

گروه مهندسی برق و علوم کامپیوتری MIT (EECS) شش عضو جدید اعضای هیات علمی را معرفی کرده هست. یکی از آن ها در حال حاضر به بخش ادغام شده هست، در حالی که پنج نفر دیگر در سال ۲۰۱۸ و اوایل ۲۰۱۹ وارد خواهند شد.

سون هان به EECS به عنوان دستیار پروفسور در ژوئیه ۲۰۱۸ ملحق خواهد شد. تحقیق او بر آموزش یادگیری عمیق انرژی در تقاطع یادگیری ماشین و معماری کامپیوتر تمرکز دارد. او پیشنهاد کرد که الگوریتم فشرده سازی عمیق، که می تواند شبکه های عصبی را از ۱۷ تا ۴۹ به همراهر فشرده کند در حالی که به طور کامل دقت پیش بینی را حفظ می کند. او همچنین اولین شتاب دهنده سخت افزاری را طراحی کرد که می تواند مستقیما بر روی یک مدل اسپری فشرده انجام شود که به همراهعث افزایش قابل توجه و صرفه جویی در انرژی می شود. کار او توسط O'Reilly، TechEmergence و Platform Next و دیگران برجسته شده هست. او رهبری تلاش های پژوهشی در فشرده سازی مدل و شتاب سختافزاری را به دست آورد و جایزه بهترین مقاله را در کنفرانس بین المللی نمایندگی های یادگیری و سمپوزیوم بین المللی در زمینه آرایه های دروازه قابل برنامه ریزی به دست آورد. هان یک مدرک دکترا و مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه هستنفورد، هر دو در مهندسی برق دریافت کرد.

فیلیپه ایزولا به EECS به عنوان دستیار هستاد در ژوئیه ۲۰۱۸ ملحق خواهد شد. در حال حاضر یکی از همکاران در OpenAI، وی اطلاعات بصری از منظر هر دو ذهن و ماشین را مطالعه می کند. Isola هر دو بنیاد ملی علوم (NSF) دانشجویان تحصیلات تکمیلی و بورس تحصیلی NSF دریافت کرد. Isola دریافت دکترا در مغز و مطالعات شناختی از MIT و یک مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر از دانشگاه ییل

تیم کراکا به EECS به عنوان هستاد دانشی در ژانویه ۲۰۱۸ ملحق خواهد شد. در حال حاضر هستادیار گروه علوم کامپیوتر در دانشگاه براون، کراکا تمرکز بر ساخت سیستم های اکتشاف اطلاعات تعاملی، یادگیری ماشین و سیستم های معاملات برای سخت افزار های مدرن، به خصوص نسل بعدی شبکه ها. کراکا یک دکترا را از ETH Zurich دریافت کرد، سپس سه سال به عنوان postdoc در AMPLab در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، جایی که او در سیستم های پایگاه داده انسان و دستگاه و سیستم های مدیریت داده در ابری کار می کرد. کراکا به تازگی به عنوان یکی از پژوهشگران علوم کامپیوتری آلفرد پی. ال. اسلون در سال ۲۰۱۷ انتخاب شده هست. او همچنین یک جایزه ملی علوم بنیاد CAREER Award، یک جایزه تحسین برانگیز نیروی هوایی، دو جایزه بهترین بنیاد پایگاه داده بسیار بزرگ و جایزه بهترین مقاله را از کنفرانس بین المللی IEEE مهندسی داده دریافت کرده هست.

فرناز نیری به عنوان مددکار در ژانویه ۲۰۱۹ به EECS ملحق خواهد شد. او در حال حاضر عضو دانشکده میلر در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی هست. او مدرک کارشناسی ارشد و مهندسی برق از MIT و مدرک لیسانس در مهندسی فناوری نانو از دانشگاه واترلو در مهندسی نانوتکنولوژی دریافت کرد. در طی دوره های تحصیلات تکمیلی، فارناز دریافت کننده کمک هزینه تحصیلی شورای مهندسی کانادا بود و به عنوان ستاره در حال رشد برای برنامه EECS در سال ۲۰۱۵ در MIT و در سال ۲۰۱۶ در دانشگاه کارنگی ملون انتخاب شد. تحقیقات او مهندسی برق را به همراه علم مواد و مواد شیمیایی به منظور توسعه تکنیک های ترکیبی نانو ساختگی برای پردازش پردازش دقیق در مقیاس پذیری از معماری های نانومواد امکان پذیر می کند که به طور منحصربفردی از تعاملات نور، حمل و نقل الکترونیک و پویایی اکسایتون برای مهندسی پارادایم های جدید دستگاه های نانومقیاس فعال هست. ]

Arvind Satyanarayan به EECS به عنوان دستیار هستاد در ژوئیه ۲۰۱۸ ملحق خواهد شد. او بر توسعه زبه همراهن های جدید اعلامیه برای تجسم تعاملی و هستفاده از آنها در سیستم های جدید برای طراحی تجسم و تجزیه و تحلیل داده ها تمرکز می کند. او در حال حاضر Postdoc در Google Brain هست، در حال کار بر روی بهبود تفسیر الگوهای یادگیری عمیق از طریق تجسم هست. تحقیق او به همراه افتخار جوایز فدرال گوگل و جایزه بهترین مقاله در IEEE InfoVis و انجمن کنفرانس تعامل کامپیوتری و کامپیوتر ماشین محاسبه همراهت شناخته شده هست. کار او نیز در ویکیپدیا مستقر شده هست تا تصویرسازی تعاملی را در مقالات فعال کند. Satyanarayan در دانشکده علوم رایانه از دانشگاه هستنفورد، به همراه جفری هیر و آزمایشگاه داده های تعاملی دانشگاه واشنگتن، دریافت کرد. او همچنین مدرک کارشناسی ارشد از هستنفورد و مدرک لیسانس از دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو، هم در علوم رایانه ای دریافت کرد.

جولیان شون در سپتامبر ۲۰۱۷ به عنوان مدرس دانشگاه به EECS ملحق شد. تحقیق او بر تئوری و عمل الگوریتم های موازی و برنامه ریزی متمرکز هست. او به ویژه در طراحی الگوریتم ها و چارچوب ها برای تجزیه و تحلیل نمودار بزرگ در مقیاس علاقه مند هست. او همچنین علاقه مند به الگوریتم های موازی برای تجزیه و تحلیل متن، ساختار داده های همزمان و روش های موازی بودن قطعی هست. Shun به مدرک دکتری ACM، مدرک کارشناسی دانشکده علوم رایانه، مدرک کارشناسی دانشکده علوم کامپیوتر، مدرک لیسانس فارغ التحصیل، و جایزه بهترین مقاله دانشجویی در کنفرانس فشرده سازی داده ها دریافت کرده هست. قبل از آمدن به MIT، او یک پژوهشگر پژوهشی میلر در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی بود. Shun یک مدرک دکترا در علوم رایانه از CMU و یک مدرک لیسانس در علوم رایانه از UC Berkeley دریافت کرد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم