معرفی ایده خانه ایرانی در هشتمین نمایشگاه بین المللی مدیسکس> آگاهی قصر اردوی

۲۲ دی ۱۳۹۶ کافه

        معاونت صنایع دستی سازمان میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری در هشتمین نمایشگاه بین المللی مزكس (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) مشارکت می کند.
    

        

             معرفی ایده خانه ایرانی در هشتمین نمایشگاه بین المللی مدیسکس

        

 

به گزارش ماورثااریا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری، این نمایشگاه ۲۱ تا ۲۴ دیمی در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

معاونت صنایع دستی سازمان میراثفرهنگی در پارک F02 سالن ۳۸ این نمایشگاه حضور دارد و طرح های مختلف این نمایندگی شامل طرح خانه ایرانی در این نمایشگاه به به همراهزدیدکنندگان معرفی می شود.

نمایشگاه میدکس به عنوان بزرگترین رویداد معماری و دکوراسیون کشور فرصتی هست تا فعالان و صاحبنظران امر را در محیط تخصصی و تجاری در معماری و دکوراسیون شرکت گرد هم آورند. هدف از برگزاری این نمایشگاه، نمایش و ارائه محصولات و دستاوردهای فعالان حوزه معماری و دکوراسیون در این صنعت هست.

در این نمایشگاه که اصول چیدمان خانه به همراه دستبندی هنری و همچنین ابزارهای کاربردی صنایع دستی در زندگی روزمره به منظور ارتقاء گفتمان مصرف صنایع دستی معرفی می شود. ایده خانه ایرانی به همراه پیام «کاربردی بودن صنایعدستی در زندگی روزمره» به به همراهزدیدکنندگان معرفی می شود.

نمایشگاه میدکس، مهمترین رویداد حوزه معماری و دکوراسیون داخلی در ایران به شمار میرود و مشاوران شرکت، معماری معماری و داخلی، تجهیزات تزئینی داخلی، مصالح نوین ساختمانی، لوازم تزئینی و مبلمان فضای به همراهز، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات هوشمند سازی ساختمان و سایر فناوری های جدید ساختمان و همچنین کتب و نشریات تخصصی و دانشگاهی مربوطه در آن شركت و محصولات و خدمات خود را ارائه می دهند.

در هفتمین نمایشگاه میدکس که در سال ۱۳۹۵ برگزار شد، ۳۶۹ شرکت از ۱۴ کشور مختلف دنیا در فضای نمایشگاهی به همراه مساحت حدود ۱۰ هزار متر مربع کنار یکدیگر به ارائه محصولات و خدمات خود پرداختند و این سال در هشتمین نمایشگاه، ایده خانه ایرانی به اجرای

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم