ایجاد اشتغال در سیستانوبلوچستان به همراه توسعه و رشد صنعت گردشگری

۲۳ دی ۱۳۹۶ کافه

        معاون گردشگری ادارهکل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری سیستانوبلوچستان گفت: صنعت گردشگری به عنوان یکی از صنایع مهم از جنبه های مختلف فرهنگی، اقتصادی از لحاظ هستقرایی می تواند به عنوان یکی از صنایع پیشرفته، سهم بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار و رشد اقتصادی داشته به همراهشد. »
    

        

             ایجاد اشتغال در سیستانوبلوچستان به همراه توسعه و رشد صنعت گردشگری

        

 

گفت: «حجم اعتبه همراهری که در حوزه بینالمللی گردشگری جابجا می شود، بیش از یکصد و دوازده میلیارد دلار هست که از درآمد نفتی اعضای اوپک بیشتر هست. »

او ادامه داد:« به همراه توجه به اعلامیه سازمان میراثفرهنگی کشور، فارغ التحصیلان و دانشجویان تمام رشته های دانشگاهی می توانند به همراه ثبت نام در سایت tourismcalendar درخوهست خود را برای فعالیت به عنوان شما اپراتور مجازی اعلام می کند. »

او گفت:« پس از انجام مراحل ثبت نام، ابتدا بررسی های انجام شده توسط کارشناسان معاونت گردشگری انجام می شود تا متناسب به همراه رشته تحصیلی و علاقه افراد در یکی از شاخه های گردشگری جذب گردشگر رابه صورت مجازی انجام انجام »

معاون گردشگری ادارهکل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری سیستانوبلوچستان به همراه اشاره به اینکه اشتغالزایی و توسعه اقتصادی از اهداف مهم اجرای این طرح هست، یادآور شد:« دانشجویان و فارغ التحصیلانی که در این حوزه به عنوان توراپراتور مجازی فعالیت می کنند به همراهبت جذب گردشگر مبه همراهلغی به به وی افزود: «این روش در جذب گردشگران و رشد و توسعه صنعت گردشگری و نیز فعال سازی تاسیسات گردشگری مؤثر هست.»

او ادامه داد: «دقیقتر آمار آمار ورود و خروجی گردشگران، هستفاده از ابزارهای تبلیغاتی اینترنتی به همراه توجه به تعداد زیادی از کاربران و تبلیغاتی چند رسانه ای در عرصه فضای مجازی و تاثیر آن فوق العاده، ارائه خدمات گردشگری به صورت آنلاین و راحتی هستفاده از این فرآیند به همراه توجه به فراگیری هستفاده از رایانه ها ، تبلت ها و موبه همراهیل های هوشمند و به همین ترتیب فرامکانی و فراسرزینی کردن فضای مجاز و هستفاده از این ظرفیت برای جذب گردشگران خارجی و به کارگیری ظرفیت ۲۴ ساعت در هفت روز یعنی زمان لحظه شیر زمان برای انجام فعالیت های گوناگون در گردشگری الکترون از جمله ظرفیت های فضای مجازی برای ایجاد اشتغال و توسعه صنعت گردشگری هست. »

میرحسینی گفت : «یکی از اهداف اجرایی شدن و تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد درآمد مناسب برای گروههای مختلف، به ویژه برای افراد واجد شرایط جامعه هست که هر کس به اندازه نیاز و هزینه آن درآمد داشته به همراهشد. او گفت: «سهم اختصاص داده شده به سازمان میراثفرهنگی از اعتبه همراهر هستخدام روستایی ۱۱ هزار میلیارد تومان از محل ملی توسعه ملی در قالب امکانات ایجاد اشتغال در روستاها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر به همراه به همراهزپرداخت مناسب هست. »

میرحسینی افزود:« گردشگری و صنایعدستی نقش و جایگاه جدی در این طرح دارد به طوری که ۱۰ درصد از این اعتبه همراهر به حوزه صنایع و ۱۰ درصد به حوزه گردشگری اختصاص یافته هست که به همراهید به همراه تعریف پروژه های در این د »

اواضافه کرد:« افرادی که علاقه مند به فعالیت در زمینه های گردشگری به همراه تعریف پروژه های درون حوزه های طبیعتگردی، بومترید و … می توانند از این اعتبه همراهر برای ایجاد اشتغال در روستاها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر هستفاده می شود و به همراه توجه به اینکه ۵۱ درصد جمعیت هستان در روستاها و مناطق عشایری زندگی می کنند این امکانات ویژه ای را در اختیار مردم قرار می دهد. »

معاون گردشگری ادارهکل میراثفاهرنگی، صنایعدستی و گردشگری سیستانوبلوچستان افزود: «به همراه توجه به اینکه موضوع مشاغل یکی از موضوعات مهم کشور هست، این طرح به همراه فوریت اجرایی می شود بنابراین کلیه افراد علاقه مند به فعالیت در حوزه گردشگری می توانند به همراه تعریف پروژه های اشتغالزا در زمینه های یادگیری از این فرصت هستفاده خاص انجام دهند. در عصر حاضر، گردشگری به عنوان بزرگترین پدیده جامعه بشری کلید حل مشکلی برای بیکاری در جامعه ما هست. »

میرحسینی خاطرنشانده:« امکانات راحتی بدون اتلاف زمان پس از تصویب شورای مشاغل در هستان، در اختیار درخوهست کنندگان قرار می گیرد . »

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم