دانش، شبکه و ایده های جدید

۲۳ دی ۱۳۹۶ کافه

برنامه MIT پرتغال (MPP) از به همراهزدیدکنندگان تحقیقاتی از دانش پژوهان پرتغالی و دانشجویان دکتری در MIT پشتیبه همراهنی می کند – یک فرصت منحصر به فرد هست که به آنها امکان می دهد تا صرف تا یک سال در موسسه. تا کنون، ۱۸۴ دانشجوی دکتری MPP و ۴۱ دانشمند از MIT برای تحقیق خود دیدن کرده اند.

در حالی که در MIT، دانش آموزان در پایان نامه های دکترای خود کار می کنند و در گروه های تحقیقاتی مشاوران خلاقیت MIT خود همکاری می کنند که اغلب منجر به پیشرفت های علمی، انتشار مقالات و ایجاد ارتبه همراهط بین گروه های تحقیقاتی در هر دو طرفهای اقیانوس اطلس. دانش آموزان نه تنها روش های روش شناختی جدید را یاد می گیرند، بلکه دانش علمی خود را بهبود می دهند و حتی ایده های کارآفرینی را توسعه می دهند. دانشجویان MPP نیز از غرق شدن در اکوسیستم MIT بهره مند می شوند و به طور معمول آنها را در MIT به عنوان بسیار مثبت برای حرفه های دانشگاهی خود توصیف می کنند.

مارچیا به همراهپتیستا، طراح مهندسی MIT پرتغال و دانش آموز پیشرفته تولیدی که همچنین در مرکز پیش بینی ناسا کارآموزی انجام داد، می گوید: "داشتن نام تجاری MIT درب های زیادی را به همراهز می کند". شانس "به همراهزدید از MIT به او می گوید کلاس هایی به همراه معلمان MIT داشته به همراهشد و به همراه همکاران MIT ارتبه همراهط برقرار کند. "

بهترین بخش برنامه هست.

شور و شوق او توسط دیانا سیلوا لال، دانش آموز سیستم های حمل و نقل، می گوید که این فرصت برای به همراهزدید از MIT به معنی ملاقات و کار به همراه چندین متخصص در زمینه تحقیق او هست. ارزش آموزش سیستم های مختلف تحصیلی مختلف توسط دانشجویان MIT پرتغالی همچون Ivana Kostic، که به تازگی PhD خود را در زمینه مهندسی زیست شناسی تکمیل کرده هست، برجسته هست.

"کوشتیچ می گوید:" من فرصتی برای دیدن شبه همراههت ها و تفاوت های بین اروپا و [the United States] در سازمان های آزمایشگاهی، اعطای جوایز و مدیریت مدرک – چگونگی سازماندهی آزمایشگاه ها و نحوه انتقال دانش آموزان "داشتم. "این صرفا وابسته به ناظران نیست، بلکه براساس سیستم های علمی که دو قاره مختلف را تصویب می کنند."

علاوه بر رویدادها و سمینارهای متعددی که به طور معمول دانشجویان MIT پرتغال در MIT در دسترس هستند، اداره MPP در MIT رویدادها و سمینارهای ویژه گروهی را برای تحریک مبه همراهدلات تجربیات و ایده ها در میان دانشجویان و اعضای هیات علمی MPP ارائه می دهد و آنها را در معرض مربوطه قرار می دهد تحقیق، نوآوری و کارآفرینی در زمینه های مختلف مورد علاقه.

رویدادهای اخیر شامل جلسات گروهی به همراه دانشجویان ارائه و بحث در مورد تحقیقات خود را به همراه دانشجویان و اعضای هیات علمی MPP و همچنین یک سری سمینار در موضوعات مختلف مانند سفر کارآفرینی پروفسور داگلاس هارت، MIT؛ ارائه به همراه عنوان مهندسی الهام توسط کریستینا چیس از MIT گروه مهندسی برق و علوم کامپیوتر؛ و یک کارگاه آموزشی به نام برنامه ریزی MATLAB برای پیشرفته تحقیق و علوم داده ارائه شده توسط گونسالو پرایرا، فارغ التحصیل دکترای در سیستم های انرژی پایدار از Instituto Superior Técnico از دانشگاه لیسبون و فارغ التحصیلان MIT پرتغال هست. Pereira در حال حاضر Postdoc در موسسه داده ها، سیستم ها و جامعه (IDSS) در MIT هست و در یکی از پروژه های بذر MPP در MIT درگیر هست.

آخرین سمینار MPP در سال ۲۰۱۷ توسط جیک لیوانگود، معاون ارشد خدمات حرفه ای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در MIT Global Education and Career Development برگزار شد. ارائه در قالب رویکرد "طراحی زندگی شما" (DYL)، که ابتدا بوسیله بیل برنت و دیو ایوانز از برنامه طراحی دانشگاه هستنفورد ایجاد شده هست، دانشجویان MPP را در تمرینات مختلف درگیر کرده و آنها را به همراه مفاهیم اساسی تفکر طراحی و نحوه ی آن آشنا می کند برای کار حرفه ای خود بیشتر هستفاده شود

این رویدادها و سمینارها بخشی از هستراتژی تصویب شده توسط این برنامه برای غنی سازی تجربه دانشجویان MPP در حین تحقیق در MIT هست. همه رویدادها توسط دفتر مدیریت MPP در همکاری به همراه اعضای MPP و بروس تیدور، مدیر برنامه MIT پرتغال و پدرو آرزز، مدیر ملی ملی MPP که در حال حاضر در MIT برای اقامت طولانی مدت هستند، سازمان یافته هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم