صندوق احیا به همراه ۱۴ بنای واگذارشده خود در نمایشگاه گردشگری تهران شرکت می کند

۲۴ دی ۱۳۹۶ کافه

        معاون سرمایه گذاری صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی شرکت این دستگاه همراه به همراه ۱۴ بنای معاون خود در نمایشگاه گردشگری تهران اعلام کرد.
    

        

             صندوق احیا به همراه 14 بنای واظهارشده خود در نمایشگاه گردشگری تهران شرکت می کند

        

 

به نقل از روابط عمومي صندوق به همراهزنشستگي و بهره برداري از مكان هاي تاريخي، عليرضا كاظمي معاون صندوق به همراهزنشستگي امروز شنبه ۲۳ دي ۹۶ به همراه اعلام اين خبر، افزود: صندوق احيا در سال ۹۶ در فضايي به مساحت ۲۵۵ متر مربع و در قالب فرماندهي ۱۴ شرکت در نمایشگاه گردشگری تهران شرکت خواهد کرد و رویکرد ما این هست که فعالیت صندوق احیا و ۱۴ بنای این مجموعه را که به بخش خصوصی واگذار شده هست، در قالب نمایشگاهی در معرض دید جامعه گردشگری کشور و علاقه مندان به این حوزه قرار داده شود. »

او مشخص کرد: «به همراه توجه به حضور صندوق احیا بناهای تاریخی در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته که از ۶ تا ۳ بهمن برگزار می شود، معاونت سرمایه گذاری این صندوق به منظور معرفی پروژه های واگذار شده و بهره بردارى رسیده، برگزار شد، جلساتی به همراه بهره برداران تاریخی که از طریق صندوق اعطا شد، برگزار شد. »

کاظمی، به همراه یادآوری این نکته که نمایشگاه فرصت خوبی برای معرفی فعالان حوزه احیای تاریخی هست، افزود: «در این جلسه در زمینه حضور هر چه بیشتر و کیفی کارگران در نمایشگاه، هماهنگی انجام شد و بحث در مورد انجام تبلیغات و برپایه نشست های آموزشی ویژه مدیران و کارکن همچنین واحدهای مربوطه نیز انجام شد. »

کاظمی معتقد هست که هستانداردهای تعیین شده برای احداث تاریخی که بهره برداری از سایر مؤلفه های مطرح شده در نشست به همراه سرمایه گذاران و بهره گیرنده ها مطرح می شود، اضافه کرد:« قرارداد بین سرمایه گذاران و بهره گیران ساختمان های تاریخی در طول مدت برپایی نمایشگاه افزایش خواهد یافت. »

او همچنین یادآوری کرد:« معاونت سرمایه گذاری صندوق احیا برای سال آینده در آموزش، تبلیغات، بخش به همراهزاریابی و هستاندارد سازی خدمات ارائه شده در بناهای تاریخی تحت پوشش خود برنامهریزی جدی دارد . »

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم