اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد خدمات سفر نوروز هرمزگان تشکیل شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کافه

        اولین جلسه اطلاعرسانی تبلیغات ستاد خدمات سفرهای نوروز هرمزگان صبح امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶ به همراه حضور کمیته اعضای کمیته در محل سالن جلسه ادارهکل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری هستان تشکیل شد.
    

        

             اولین جلسه کمیته اطلاعرسانی و تبلیغات ستاد خدمات سفر نوروز هرمزگان تشکیل شد

        

 

در این نشست نمایندگان نهادها و دستگاه های عضو این ستاد شامل شهرداری، ارشاد اسلامی، هواشناسی و نیروی انتظامی حضور داشتند.

فقیه آتابک معاون گردشگری Hormozgan به همراه اشاره به ماهیت و اهداف کل ستاد سرویسهای سفرهای نوروز گفت: «یکی از وظایف این کمیته همچنان که از عنوان آن اطلاع رسانی، تبلیغات، معرفی ظرفیت ها و امکانات گردشگری هستان هست و از وظایف این کمیته این هست تا در زمینه اداره تبلیغات از جمله چاپ و عرضه اقلام، برگزاری جشنواره ها و رویدادها و نمایشگاه ها، راه اندازی مراکز و پایگاه های اطلاع رسانی به یک برنامه ریزی واحد و یکسانی به طوری که از موازیکاری و تکرار جلوگیری و تمام اعضای کمیته و ستاد در قالب یک تیم واحد عمل می کنند. »

او به همراه اشاره به برخی اقدامات ادارهکل میراثفرهنگی، صنایعدستی و گردشگری افزود: «دستورالعمل ویژه ستاد را به مسئولان و رؤسای سازمان ها و دستگاه های عضو هستان، از جمله مدیران، فرمانداران و شهرداری ها ارسال کرده اند و احکام جدید عضویت برخی از مسئولین دستگاه های اجرایی همچنین صادر شده هست. »

در این جلسه پس از بحث و گفتوگو اعضا و بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه های سال گذشته، به منظور جلوگیری از گسترش و موازیکاری، اجرای برنامه های فرهنگی و تولید و انتشار آگهی تبلیغاتی در مرکز و شهرستان های هستان، به صورت

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم