دانشجویان در رشته برنامه ریزی کار می کنند

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کافه

گروهی از دانشجویان MIT در طول آخرین دوره فعالیت مستقل گفت "Aloha، Hawaii!"، اما برای یک ماه از تعطیلات دانش آموزان به همراه انجام تحقیق و جمع آوری نمونه های داده ها، به آنها کمک می کردند تا شرایط محیطی خاک و کیفیت هوا در جزیره هاوایی (a.k.a. "جزیره بزرگ") را بدانند.

این تحقیق بخشی از برنامه آموزشی Turex Travel Research (TREX) هست که توسط دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست (CEE) برگزار می شود، که فرصت مناسبی را برای دانشجویان فراهم می کند.

"ما در CEE برای ما بسیار مهم هست که دانش آموزان دستاوردهای تجربه تحقیق و مهارت های ملموس را که می توانند به همراه آنها در حرفه های خود بکار بروند، به خصوص در حوزه هایی که اکثریت اقدامات ما برای رشته ما هست، دریافت می کنند مارکوس بئلر، هستاد مهندسی مک آفی و رئیس بخش CEE. "TREX همچنان به انجام هر دو این چیزها، در حالی که تولید تحقیقات زیست محیطی چشمگیر"

TREX دانش آموزان را از کلاس خارج می کند تا از مزایای و چالش های کار در زمینه از دست بروند. هر ساله پروژه ها به تغییر منافع و ابزارهای تحقیقاتی و همچنین مسائل زیست محیطی مختلف در هاوایی تکامل می یابند.

"بن ككار، هستاديار CEE و مربی سرپرست TREX می گوید:" به همراهزگشت هر سال به هاوایی ها، ما را قادر می سازد تا روابط مداوم به همراه دانشمندان و صاحبه همراهن زمین كه در این جزیره زندگی می كنند و در آن كار می كنند، پرورش دهیم. " "در نتیجه، پروژه های ما به طور مداوم بهبود می یابند، و یافته های ما به طور فزاینده ای کامل و تاثیر گذار تبدیل می شود. دادن دانش آموزان به کنترل پروژه ها نیز بدان معنی هست که هر سال کمی متفاوت هست، زیرا دانش آموزان زمینه و هستعدادهای منحصر به فرد خود را دارند. "

دانش آموزان، که توسط Kocar، دانشیار Jesse Kroll و Associate Tutors Josh Moss و Ben Crawford مشاوره می کنند، نیروی محرکه تحقیق هستند. در حالی که Kocar، Kroll، Moss و Crawford پروژه ها را تحت نظارت و ارائه راهنمایی قرار دادند، اجرای اعدام محتوی مسئولیت دانش آموزان بود. Kocar متخصص در علم خاک هست، و کرول متخصص شیمی جوی هست، بنابراین دانش آموزان پروژه های مربوط به ترکیب شیمیایی خاک و نظارت بر ذرات در هوا را دنبه همراهل می کنند.

یک پروژه در ایجاد و مدیریت شبکه ای از سنسورهای کیفیت هوا در سراسر جزیره برای نظارت بر سطح آلودگی هوا از آتشفشان ها کار می کرد، در حالی که پروژه دیگری از ترکیب تصاویری از وسایل نقلیه غیر هوایی (UAVs) و نمونه های خاک برای نظارت بر گیاه سلامتی. در اوایل ماه ژانویه، دانش آموزان خود را به همراه اصول علم خاک، تحقیقات کیفیت هوا و توپوگرافی برای آماده سازی پروژه ها در هاوایی آشنا کردند.

علاوه بر بورس تحصیلی پشت سر این تحقیق، دانش آموزان سنسورهای کیفیت هوا را تولید کردند و پنوماتیک خود را برای انجام کارهای میدانی آماده کردند. به همراه مهارت های لازم و اطلاعات پیشین در مورد پروژه ها، دانشجویان مسئول مدیریت پروژه ها و جمع آوری داده ها بودند.

"ما به دو پروژه اصلی ما گفته شدیم و یک طرح کلی از آنچه به همراهید به پایان برسد، اما تصمیمات دقیق در میان گروه ما انجام شده هست"، مگن رییسنور، مدرس مهندسی عمران و محیط زیست، توضیح می دهد. "ما به همراهید تصمیم بگیریم که چگونه و به کجا قرار دادن سنسورهای ذرات هوا، چگونگی و جایی برای نمونه برداری از ذرت و خاک اطراف آن، و همچنین تصمیم بگیریم که چگونه به تجزیه و تحلیل داده ها برسیم، زمانی که ما آن را جمع آوری کردیم"

برای پروژه کیفیت هوا، دانش آموزان همچنین مانیتورهای سنسورهای کیفیت هوا را ایجاد کردند و اطمینان دادند که آنها به میزان صحیح زاویه دارند، به طوری که پانل های خورشیدی دارای مقدار مناسب خورشید به همراهشند. این گروه پس از نصب آنها در اطراف جزیره، گسترش شبکه قبل از ایجاد شده توسط دانش آموزان قبلی TREX. برای انجام این کار دانش آموزان به همراه صاحبه همراهن مشاغل محلی و صاحبه همراهن کسب و کار تماس گرفتند و خوهستار نصب سنسورهای کیفیت هوا در اموال خود شدند.

"من فقط در مورد اهمیت شبکه و تعامل ساده به همراه غریبه ها به موفقیت هر پروژه یاد گرفتم. جاش ویلسون، مدرس مهندسی عمران و محیط زیست در یک پست وبلاگ در مورد روز، نوشت دروغ گفتن اگر مفهوم درخوهست از کسی برای اجازه هستفاده از اموال خود من را بدون کوچکترین ترس از سفر به سفر من ترک کرد. آنچه که او پیدا کرد به جای آن این بود که "هرکسی بیش از اینکه مایل به کمک به همراهشد و همچنین در مورد تحقیقاتی که انجام می داد علاقه مند و هیجان زده بود"

برای پروژه تجزیه و تحلیل خاک، تیم نمونه های خاکی را از یک مزرعه محلی متعلق به ریچارد هات جمع آوری کرد. آنها نتایج این نتایج را به همراه تصاویری که توسط هواپیماهای بدون سرنشین گرفته شده مقایسه می کردند و از دوربین شکاری ناشی از مادون قرمز (FLIR) از یک UAV شکسته هستفاده می کردند و به همراه جمع آوری داده های هوای خاک و داده های محصول برای تعیین اینکه آیا هسترس گرما محدود بود، رشد محصول دانش آموزان به همراهید چگونگی ادغام و پشتیبه همراهنی از دوربین FLIR در UAV و چگونگی ساخت یک پلت فرم محکم و سبک برای آن را در UAV بفهمند. به همراه هستفاده از مواد از فروشگاه سخت افزار، دانش آموزان یک پلت فرم موثر برای ایجاد مجموعه داده های خود ساخته و آزمایش کردند.

یکی از جنبه های اصلی کار در زمینه عیب یابی و تغییر جهت در آخرین لحظه بود. چند روز به همراهران سنگین، جمع آوری داده ها را متوقف کرد، نمونه های خاک را خیس کرد، مانع از دسترسی مزرعه به کار و مانع توانایی پرواز هواپیما شد. هنگامی که دولت به طور غیر منتظره بسته شد، دانش آموزان مجبور به نقل مکان از کمپ نظامی Kilauea در پارک ملی آتشفشان هاوایی به نزدیکی، مسکن خصوصی. این حرکت برنامه تحقیق را مختل کرد و فشار بیشتری را برای تکمیل کار در زمان اضافه کرد. همراه به همراه وضعیت مسکن جدید، دانش آموزان به همراه حفظ فضای کاری کارآمد و انجام تجزیه و تحلیل اولیه بر روی نمونه ها به چالش کشیده شدند.

"شما این ایده کلی از آنچه شما به همراهید انجام دهید، اما شما همچنین به همراهید برای شرایط آب و هوایی و محدودیت ها تنظیم کنید،" دیوید وو، جوان توضیح می دهد. "اما زمانی که شما در خارج از میدان هستید، هرچیزی می تواند رخ دهد، بنابراین شما به همراهید آماده به همراهشید"

جمع آوری داده ها و تحقیقات اولیه تحقیق در زمینه حوادث به محوطه پرداخته شده و به عنوان بخشی از ۱٫۰۹۲ (تربیت محیطی: تجزیه و تحلیل و ارتبه همراهطات زمین شناسی و تحقیق در زمینه مسافرت) در ترم اول بهار مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته هست، کنترل شده هست.

علیرغم ابتلا به ناکامی ها و نتایج شگفت آور در جمع آوری داده ها، دانش آموزان اطلاعات زیادی را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کردند و یافته های اولیه خود را به مخاطبه همراهن مختلف ارائه دادند. یک شب، این گروه به همراه افراد محلی MIT ملاقات کرد و یافته ها و روش های تحقیق خود را به اشتراک گذاشت.

"Reisenauer در یک پست وبلاگ نوشت:" از همه رشته های مختلف، از هر رشته های مختلف تقدیر شد، که هر یک از پرسش های بسیار عمیق در زمینه مطالعه خود در رابطه به همراه پروژه های ما به همراه سنسورهای ذرات و هستفاده از هواپیماهای بدون سرنشین خوهسته بود. " "به همراه وجودی که ما تمام پاسخ ها را نداشتیم، ما بهترین ها را برای توضیح کار و سوالات خود از اتاق انتخاب کردیم."

در پایان برنامه، گروه همچنین نتایج تحقیق و مقدماتی خود را به شهروندان محلی جزیره بیگانه ارائه داد.

"هنگامی که ما به عموم مردم ارائه دادیم، پاسخ و سوالات آنها خیلی وسیع تر بود [than the alumni questions]؛ آنها به طور عمده در مورد آنچه که فکر می کردند اثرات دراز مدت می تواند به همراهشد، یا پیش بینی ما از مواد دیگر ذرات هوا که آنها به همراه آن برخورد کرده اند. »Reisenauer به یاد می آورد. "آنها قطعا به نظر می رسید تحسین ما از موضوعی هست که تقریبه همراه هر روز بر آنها تأثیر می گذارند، از این رو رضایت بخش هست تا کار سخت ما را به موضوع نشان دهد"

علاوه بر جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، دانش آموزان نیز در فعالیت های محلی مانند پیاده روی در اطراف Kilauea آیکی ترابری و مطالعه گیاهان و اکوسیستم هست که در محل توسعه یافته؛ snorkeling و یادگیری در مورد گونه های محلی ماهی و مرجان؛ و به همراهزدید از مزرعه قهوه محلی، به همراه هستفاده از محل به عنوان یک سایت آزمایشی برای UAV.

"وو می گوید:" علاوه بر سواحل هایی که مردم فکر می کنند، تاریخ بسیار سرد و بسیاری از اکوسیستم ها در هاوایی وجود دارد. " "جزیره بزرگ تقریبه همراه در هر نوع اکوسیستم، از بیابه همراهن ها و جنگل های به همراهرانی، به کوه ها ۱۴۰۰۰ فوت بلند هست. از آنجایی که آنقدر جدا شده هست، جای خوبی برای انجام تحقیقات بود. این مثل یک زمین به همراهزی تحقیق بود. "

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم