لارنس س. به همراهکو ۷۲ ساله به عنوان رئیس دانشگاه هاروارد نامگذاری شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کافه

لارنس س. به همراهکو ۷۲ ساله که در ۲۴ سالگی در دانشکده MIT به مدت سه سال به عنوان سرپرست مؤسسه ، یکشنبه بعد از ظهر رئیس جمهور دانشگاه هاروارد نامزد شد.

به همراهکو، رئیس جمهور هاروارد را در ۱ ژوئیه، به همراه موفقیت درو Gilpin Faust، که تابستان گذشته اعلام کرد که بعد از ۱۱ سال در این پست به قتل خواهد رسید، بر عهده دارد.

"امروز، همانطور که دو مؤسسه ما در تلاش برای مقابله به همراه چالش های بزرگ جهان هستند، من منتظر هستم تا به همراه لری کار کنم،" رئیس جمهور الهام رفعل ریف امروز در نامه ای به جامعه MIT نوشت.

به همراهکو در سال ۱۹۷۲ در مقطع کارشناسی اقتصاد از MIT کسب کرد و از ۱۹۷۷ تا ۲۰۰۱ به عنوان عضو هیئت علمی و در نهایت به عنوان عضو ارشد ارشد خود به این موسسه خدمت کرد. او در سال ۲۰۰۱ MIT را ترک کرد تا به عنوان رئیس دانشگاه توفت، موقعیتی که او برای ۱۰ سال برگزید.

"Bacow در یکشنبه یکشنبه MIT News گفت:" من آموختم که چگونه هستاد و رهبر دانشگاه در MIT به همراهشم. " "ارتبه همراهطات MIT خانواده من عمیق هست، و آنها همیشه خواهد شد."

دو عضو دیگر خانواده فوری Bacow نیز فارغ التحصیلان MIT هستند: همسرش Adele Fleet Bacow، برنامه ریز شهری، مدرک کارشناسی ارشد خود را در برنامه ریزی شهری از MIT در سال ۱۹۷۷ به دست آورد. یکی از دو پسران جی بوک، او را SB در فیزیک از MIT در سال ۲۰۰۲٫

پسر یهودی مهاجران از دوران هولوکهست در اروپا، Bacow 66 ساله، در پونتیاک، میشیگان، رشد کرد و منافع مشتاق در علم و ریاضیات را پرورش داد. او به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد MIT عضو Zeta Beta Tau و همچنین به همراهشگاه قایقرانی و کشتی قایقرانی بود.

در یک مصاحبه سال ۲۰۰۱ به همراه دفتر خبری MIT، به همراهکو نقش مرکزی مؤسسهی کارشناسی پروفسور رابرت سولوف را در تجربیات کارشناسی خود و در مسیر پس از شغل خود توصیف کرد.

"به همراهکو گفت:" من یک تجربه فوق العاده ای داشتم که در مقطع کارشناسی در MIT بودم. "به عنوان یک دانشجوی سال دوم تحصیل، من به همراه Bob Solow، ۱۴٫۰۶ (متوسط ​​اقتصاد کلان) دوره کردم. یک روز، ناامیدانه به او رفتم تا یک سوال در مورد پاورقی برای خواندن بپرسم. به همراهب من را به دفترش دعوت کرد تا صحبت کند به این نتیجه رسیدیم که ما یک دوره خواندن را به همراه هم انجام می دهیم. بنابراین در ترم دوم سال دوم امسال من یک ساعت در هفته یک به همراهر به همراه یکی از اقتصاددانان برجسته در جهان هستم "(Solow در سال ۱۹۸۷ جایزه نوبل علوم اقتصادی را بدست آورد.)

"Bacow افزود:" در پایان سال تحصیلی من متوجه شدم که می توانم فارغ التحصیل شوم، اما خیلی دیر شده بود تا به مدرسه حقوق بپیوندم. " "به همراهب من را از داشتن یک وکیل محروم کرد. او سعی کرد مرا در MIT در اقتصاد نگه دارد. اما وقتی گفتم نه، او را به مدرسه کندی هدایت کرد. … هاروارد احتمالا منحصرا بر اساس توصیه های به همراهب من را پذیرفت. »

پس از گذراندن پنج سال تحصیل در دانشگاه هاروارد برای تحصیلات تکمیلی خود – کسب درآمد JD و هر دو مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در سیهست عمومی – Bacow به همراهزگشت به MIT برای شروع کار دانشگاهی خود. به همراهز هم، راهنمایی Solow، محوری بود، فرماندهی Bacow را از کار واشنگتن در دولت جدید کارتر

دور کرد.

در مصاحبه سال ۲۰۰۱، به همراهکو به یاد Solow گفت: "دولت همیشه آماده خواهد بود و انتظار می رود که شما آماده به همراهشید. چند سالت را آموزش دهید شما ممکن هست آن را دوست داشته به همراهشید. "

به همراهکو در سال ۱۹۷۷ به دانشکده مطالعات و برنامه ریزی شهری (DUSP) پیوسته هست. طی دوره کار او در زمینه سیهست های زیست محیطی، چانه زنی و مذاکره، اقتصاد، قانون و سیهست عمومی نوشته هست. او به ویژه برای تخصص خود در حل اختلافات زیست محیطی اشاره دارد. در حالی که در دانشکده MIT، به همراهکو میزبه همراهن هستادان دانشگاه ها در اسرائیل، ایتالیا، شیلی و هلند بود.

Bacow در نهایت به پروفسور لی و جرالدین مارتین، پروفسور مطالعات محیط زیست در DUSP تبدیل شد و به ایجاد کنسرسیوم MIT در چالش های جهانی محیط زیست و مرکز ام آی تی MIT کمک کرد. دومین، که در سال ۱۹۸۴ تاسیس شد، اولین مرکز آموزشی دانشگاهی ایالات متحده بود.

"به همراهزار سرمایه املاک بخش قابل توجهی از سرمایه کل این کشور را تشکیل می دهد، اما کمی مطالعه شد، سنت تحقیقات وجود نداشت و هیچ راهی برای هستخدام افرادی که صنعت را درک نمی کردند" به همراهکو در سال ۲۰۰۱ یادآوری کرده هست. دهها دانشگاه دیگر از زمان تاسیس مراکز مشابهی

اولین مقام رهبری Bacow در رشته رهبری موسسه به عنوان رئیس دانشکده MIT، از ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۷ به عنوان رئیس هیئت مدیره MIT بود.

"او مرا در ضخامت همه چیز قرار داد،" او چند سال بعد به یاد می آورد. "بسیاری از ما به عنوان اعضای هیئت علمی وقت خود را صرف تونل کردن عمیق در رشته های مربوطه می کنیم. ما همسایگان هیئت علمیمان را از نظر فکری و جغرافیایی می شناسیم. اما ما واقعا نمیتوانیم دانشکده دیگری را بدانیم. چیز فوق العاده در مورد صندلی هیئت علمی این هست که من به همراهید از همکارانم از سراسر موسسه مطلع شوم. »

در سال ۱۹۹۸، به همراهکو به عنوان صدراعظم MIT، مسئول آموزش کارآموزی و تحصیلات تکمیلی، زندگی دانشجویی، پذیرش، کمک مالی، ورزش، برنامه ریزی دانشگاه، و مشارکت های صنعتی و بین المللی MIT، منصوب شد.

به همراه اشاره به نفوذ سلول در تجربیات و کارشناسی کارشناسی خود، به همراهکو رویکرد خود را به کار خود را به عنوان مجالس MIT به عنوان به همراهفت زندگی دانشگاه، دانشگاه و مسائل مربوط به تجربه دانشجویی در MIT شرح داد

"او در سال ۲۰۰۱ گفت:" متافیزیک، خیابه همراهن ماساچوست دیوار هست که دانشگاه ما – دانشکده ها و کلاس های شرق ماسال و خیابه همراهن و زندگی دانشجویی در غرب ماساچوست را تقسیم کرده هست. " سعی کردم چند سوراخ در آن دیوار را بچرخانم. … بسیاری از آنچه من تلاش کردم این هست که فرصت های بیشتری برای دانش آموزان و دانش آموزان برای ایجاد همکاری ایجاد کنم. "

در حالیکه Bacow سرپرست بود، MIT شروع به کار در تالار سیمونز کرد. Bacow برای ۵ اسکان اساتید در داخل ساختمان تحت فشار قرار داد. او از توسعه فضای جامعه در محوطه دانشگاه، از جمله مرکز ورزشی و تناسب اندام Zesiger حمایت کرد، که در آن دانش آموزان و اعضای هیات علمی ممکن هست در خارج از کلاس درس تعامل داشته به همراهشند.

به عنوان صدراعظم، به همراهکو همچنین حمایت از برنامه فرصت های تحقیقاتی کارشناسی (UROP) را افزایش داده هست که همکاری پژوهشی میان دانشجویان کارشناسی ارشد و هستادان MIT را تقویت می کند. امروز، این برنامه به امضای تحصیلات کارشناسی در MIT تبدیل شده هست و ۹۰ درصد از سالمندان فارغ التحصیل در حداقل یک پروژه UROP شرکت کرده اند.

"از لحظه ای روشن بود که لری به همراهکو رهبر دانشکده MIT شد و معتقد بود که او کسی هست که به شدت به پیشرفت تحصیلی پایبند هست، برای آنها دانش آموزان اهمیت بسیار زیادی دارند و به همراه چشم انداز وسیع در رشته های مختلف،" فیزیکدان رابرت جی Birgeneau، که در حال حاضر به عنوان مدرس دانشکده علوم MIT در حالی که Bacow رئیس دانشکده و سپس سرپرست بود، به روزنامه هاروارد گفت. "رهبران موفق دانشگاه در مورد ارزش هایشان روشن هست و این ارزش ها در چگونگی نهادهای خود منجر می شوند. لری دارای قطب نما بسیار خوبی تعریف شده هست که در سالهای آینده به او و هاروارد خدمت خواهد کرد. »

به همراهکو در سال ۲۰۰۱ MIT را ترک کرد تا به عنوان رئیس جمهور دانشگاه توفت، موقعیتی که او برای ۱۰ سال برگزید. دوران او در توفت توسط تعهد او به گسترش فرصت دانشجویی مشخص شد. برای پرورش نوآوری در آموزش و پژوهش؛ برای تقویت همکاری در سراسر مدارس و رشته ها؛ و برای تسریع در نظر گرفتن اینکه چگونه دانشگاه ها می توانند به بهترین شکل به جامعه خدمت کنند، می پردازد.

به همراهکو از سال ۲۰۱۱ تافتز را ترک کرد و به عنوان عضو هیات مدیره دانشگاه هاروارد به هاروارد به همراهزگشت. او همچنین به عنوان رئیس جمهوری در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه هاروارد خدمت می کرد و در سال ۲۰۱۴ به مدرسه کانادایی هاروارد به عنوان رهبر حوزر در مرکز رهبری عمومی، حرکت می کرد. او مدت زمان زیادی را بین دو رئیس دانشگاهی خود به خاطر مشاوره به رهبران دانشگاهی و دانشگاهی جدید و مشتاقانه اختصاص داده هست، مربیگری دانشجویان علاقه مند به حرفه های آموزشی، آموزش در برنامه های اجرایی و نوشتن و صحبت کردن در مورد مسائل عمده در آموزش عالی. ۱۹۴۵۹۰۰۵

"تقریبه همراه قبل از شروع اولین ریهست جمهوری خود در Tufts در سال ۲۰۰۱، تقریبه همراه همه چیزهایی را که در MIT انجام دادم به همراه دیگران انجام دادم." این یک محل سخت برای ترک هست. من به همراه همکاران واقعا شکوهمند، هر دو هیات علمی و کارکنان خوشحال هستم. من همه آنها را از دست خواهم داد. »

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم