نهمین نشست تخصصی پایگاههای ملی و ملی ایران برگزار می شود> آگهی کافه سرچ

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کافه

    
    
    

        نهمین نشست تخصصی پایگاه های ملی و جهانی ملک به همراه حضور مدیران پایگاه های ملی و جهانی کشور روز چهارشنبه ۲۵ بهمن در اجتماعات سازمان میراثفرگنگی، صنایع و گردشگری برگزار می شود.
    

    

        

             نيممین نشست تخصصی پايگاه های جهانی و ملی میراث

        

 

به خبرنگار میراثآریا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری، فرهاد عزیزی مدیر امور پایگاهها امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶ به همراه اعلام این خبر گفت: «پایگاه فرهنگی میراث مرکزی ساسانی فارس، Yazd، پایگاه قومی فرهنگی اورامانات و پایگاه جهانی میراث امام اصفهان از جمله جمله های این نشست یکروزه هست. »

عزیزی افزود: «در این نشست که به مناسبت بزرگداشت دهه فجر برگزار می شود، ساماندهی، حفاظت، مرمت و فرآیند تهیه پرونده ثبت جهانی پارس به همراهستانشناسی ساسانی فرانس، ساماندهی، حفاظت و مرمت و فرآیند تاریخی شهر یزد در فهرست جهانی، پژوهش و شناخت ارزش های برجسته ای از منظر فرهنگی فرهنگی، چالش ها، اقدامات و برنامه های آینده و همچنین خلاصه ای از برنامه مدیریت میدان امام اصفهان و گزارش از روند حفاظت، به همراهزسازی و احیاء کاخ آقاقاپو بحث و بررسی می شود. »

او گفت: «بخش پایانی این نشست شامل رونمایی از کتابها و انتشارات تخصصی و تقدیر و تجلیل از تلاشگران و کارشناسان حوزه پایگاه هست.»

    

     
    
    

        تعداد مشاهده اخبه همراهر: (۶۰۲)
    

    
    

        گروه خبر: میراث فرهنگی
    

    
    
    

        کد خبر: ۱۳۱۳۹۶
    

    
    
    

    
    

        

            

                    

  •      نمین نشست تخصصی پایگاه های جهانی میراث ملی برگزار می شود

     
    
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم