چگونه یک آکادمی بدون کار ۶۰ ساعت در هفته به همراهشیم | لوسی Foulkes | علم

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کافه

یک هستدلال توییتر دربه همراهره چند ساعت کار دانشگاهیان به همراهید کار کند Lucy Foulkes به دنبه همراهل مشاوره برای محققان اولیه زیست

 لوسی فالکز از یک سوال ساده پرسید: چگونه می توان یک آکادمی مولد بدون کار چندین ساعت کار کرد؟ "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/c44a4b46a3437c6b6c5f20637f51a1bcd5b6c78a/1885_0_2933_1761/master/2933 .jpg؟ w = 300 & q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = 29570a5a9b8773855c5be4ce94c03339 "/> </picture> </div>
<p><span class=
لوسی فوکانس از یک سوال ساده پرسید: چگونه می توان یک آکادمی مولد بدون کارهای طولانی کار کرد؟
عکاس: آیکن تصاویر / آلامینی

هفته گذشته یک صدای جیر جیر در مورد ساعت کارکنان دانشگاهی ویروسی شد:

نیکلاس A. Christakis
(@ NAChristakis)

من به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مدارک تحصیلی خودم می گویم که اگر ۶۰ ساعت در هفته کار می کنند، کمتر از هستادان کامل و کمتر از همتایانشان کار می کنند. https://t.co/mapWtvmBWp


فوریه ۴، ۲۰۱۸

این به وضوح در عکاسی در توییتر دانشگاهی ضربه زده هست. بسیاری از آنها معتقد بودند که این ساعتها کار نمیکنند و به طور انتقادی، آنها هرگز نمیخواهند این ایده را در مورد همکاران مدرسه خود مطرح کنند. این خانه را به همراه من مقایسه کرد در طول دکترای من و پس از مدرک، به دلایل مختلف، من تقریبه همراه به طور انحصاری "فقط" ساعت کار می کردم. در حال حاضر در آغاز حرفرانی، انتظار می رود از نظام دانشگاهی گسترده تر، انتظار می رود که ساعت کار من تغییر کند. خواندن تمام پاسخ ها در توییتر واقعا به همراهز بود: من فقط نمی دانستم که بسیاری از آکادمی های موفق چه در ساعت ۴۰-۴۵ ساعت در هفته بمانند. اگر من این را نمی دانستم، شاید دیگر محققان شاغل در اوایل (ECRs) هم نبودند. بنابراین من به همراه بسیاری از افرادی که به صدای جیر جیر پاسخ دادند به یک سوال ساده پاسخ دادم: چگونه می توان یک آکادمیک مولد بدون کار طولانی مدت کار کرد؟ در اینجا من پاسخ ها را برای ایجاد مفید تر – و واقع گرایانه تر – مشاوره برای ECRs.

ساعت کار خارج از منزل به معنی کار ۶۰ ساعت در هفته نیست

بسیاری از مردم توافق کردند که آنها در شب و یا در آخر هفته ها، بعضی اوقات بعضی اوقات مرتبه همراه کار می کنند. به همراه این حال، روشن شد که به طور معمول، مردم در این زمانها کار می کنند، زیرا در ساعات اداری در محل کارشان نیستند، و به همین ترتیب، وقت صرف شغل مشابهی را صرف کردند.


هنگامی که بچه های من کمی بودند، به همراهید کمی انعطاف داشته به همراهشم … اما سعی کردم خیلی سخت نتوانم تعداد ساعات کاری که در روز معمولی کار می کردم را تغییر دهم.
جنی رودد، خواننده در روانشناسی تجربی، UCL

دیگران گفتند که بعدا در روز شروع می شوند، زیرا ترجیح می دهند در شب یا شب کار کنند. به طور کلاسیک اغلب مردم به نظر می رسد به کار ساعت های طولانی کار می کنند (و ارسال ایمیل ها) خارج از ساعت اداری، اما این بدان معنا نیست که آنها در حال کار در سراسر ساعت.

ساعات کار طولانی مدت موقت هست

اکثر مردم گفتند گاهی اوقات ساعت ها کار می کنند. برای بعضی ها، این هفته به هفته متنوع، مانند فیلیپ Berens (رهبر گروه در تحقیقات چشم پزشکی، دانشگاه Tübingen):


اگر چیزی واقعا مهم را به همراهید به پایان برساند، گاهی اوقات چند ساعت در آخر هفته و یا در شب (کمتر از یک به همراهر در هفته) کار می کنم.

برای دیگران، در مراحل مختلف زندگی یا شغلی مانند کارهای طولانیتر قبل از اینکه فرزندان یا در حال ساختن قبل از ارتقاء، متفاوت به همراهشد، متفاوت هست. هر کس دوره هایی دارد که ساعتها کار می کنند، اما این کار هر روزه در طول زندگی حرفه ای خود اتفاق نمی افتد. و شاید این مفهوم – ایده بی رحمانه ساعت های طولانی کار – این یک پیام سمی برای ارسال هست. تعداد کمی از دانش آموزان توسط یک حرفه ای که شامل دوره های موقت پیوند سخت می شود، تهدید می شود؛ این بدین معنهست که همیشه این اتفاق می افتد، آنچنان بی بهره و نادرست هست.

بهره وری خود را بیشتر کنید

از آنجا که من هرگز ساعت های طولانی کار نکرده ام، همیشه علاقه مند به یادگیری نحوه کار مؤثر در فریم های محدود هست. بسیاری از افرادی که من به همراه آنها تماس گرفتم، به هستراتژیهایی برای برخورد به همراه ایمیل پرداختند و اغلب آن را کمتر بررسی کردند: "اگر من واقعا به همراهید تمرکز کنم، فقط چند ساعت در صفحه اینترنتی ایمیل خود را در مرورگر اینترنت خودم قرار می دهم" نیکولا رایانی، هستاد تکامل و رفتار در UCL، " من احتمالا به ۴/۵ به همراهر در روز ایمیل را پاسخ می دهم." دیگران برنامه زمانبندی برای وظایف فشرده:


من از تقویم آنلاین خود برای برنامه ریزی زمان خود هستفاده می کنم، مطمئن هستم که وقت مناسبی برای فکر کردن و نوشتن ندارم (اغلب اولین چیزهایی هست که می تواند از برنامه ریزی های شما ناپدید شود) و من از آن زمان به شدت محافظت می کنم. من سعی می کنم همه جلساتم را چند روز در هفته به همراهرگذاری کنم تا پنجره های بهتر برای تجزیه و تحلیل و نوشتن به همراهرگیری کنم.
ویکتور سیمماز، هستاد روانشناسی، دانشگاه اولستر


یک تایمر در گوگل ایجاد کردم که بعد از ۴۰ دقیقه بوق می زند (یا یک تایمر بر روی گوشی شما). من فقط اجازه دارم خودم را در این یک کار تنها برای ۴۰ دقیقه تمرکز کنم …. من اجازه نمی دهم که پنجره های دیگرم را به همراهز کنم از آنهایی که من کار می کنم حتی اگر آن را بررسی کنید مرجع – من یادداشت را به انجام آن را در زمان دیگری در سند فعلی.
نام تجاری شارلوت، postdoc در رفتار و تکامل انسانی، دانشگاه اکستر

بسیاری از مردم گفتند که داشتن یک خانواده در منزل آنها را در کار بیشتر متمرکز کرده هست، مانند کاترین اسبوری، هستاد ارشد روانشناسی آموزش و پرورش دانشگاه یورک:


اگر من وعده داده ام که برای هفت دهستان در خانه به خانه برگردم، آن وقت هست که وظایفی که به همراهید انجام شود (و همیشه وجود دارد) ذهن را تمرین می کند.

هستراتژی خاص در سراسر افراد متفاوت بود، اما آنچه که برای کار ساعت کمتر ضروری بود، یادگیری نحوه به حداکثر رساندن بهره وری در آن زمان بود.

برنامه های شخصی شخصی نبه همراهید بر روی دیگران تحت فشار قرار گیرد

برخی از دانشگاهیان انتخاب می کنند و قادر به کار طولانی مدت هستند، اغلب به این دلیل که آنها از آن لذت می برند. اما برای بسیاری از شرایط خارجی، ساعت هایی را که می توانند کار کنند، تعیین می کنند و پیامی ارسال می کنند که این کار حرفه ای دانشگاهی مانع از آن می شود. یکی از هستادان ارشد علوم انسانی گفت:


یک فرهنگ طولانی مدت، همه کسانی را که مسئولیت های مراقبتی، بیماری ها و ناتوانی دارند و می تواند هر یک از ما در هر زمان در طول زندگی ما به همراهشد، محروم می کند.

هر کس توافق کرد که هرچند شرایط خود را در بر داشته به همراهشد، انتظار برای ساعتهای طولانی نبه همراهید بر دانشجویان یا همکاران دیگر تحمیل شود. " من فکر می کنم من به آنها بسیار صریح هست که من هرگز انتظار ندارم [students and postdocs] زمان خود را در خارج از ساعت های معمول قرار داده، مگر اینکه آنها خود را می خواهند،" گفت جوست دسینگ، حرفران در روانشناسی، دانشگاه بلفهست " اگر آنها لذت بردن از کار را به عنوان من انجام داد، آنها ممکن هست بخواهند در ساعت های اضافی، اما این انتظار من نیست هرگز"

یک پیام بهتر برای ECRs

همه دانشگاهیان سخت کار می کنند، اما نه همه آنها ساعت های طولانی کار می کنند، و این اشتبه همراههی هست که آنها را به هم پیوند بزنند. صدای دلایلی وجود دارد که چرا کسی نمی تواند یا نمی خواهد ۶۰ ساعت در هفته کار کند و این کار نبه همراهید کار حرفه ای دانشگاهی را کنار گذاشت. بنابراین این پیام برای شروع مردم هست: شما قصد دارید سخت کار کنید، بدون شک، و گاهی اوقات این کار به معنای کار طولانی مدت هست – اما نه همیشه. من به همراه یکی از نظرات مورد علاقه من پایان می دهم:


زمان شاد و نسبتا امن در دانشگاه، در حالی که ساعت هایی کار می کند که امکان تعادل کار و زندگی سالم را فراهم می کنند، به وضوح ممکن هست، زیرا ما تعداد زیادی از ما را انجام می دهیم که فقط آن را انجام می دهند.
الی رهبریتر، خواننده در علوم زیست شناسی، سلطنتی هالووی

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم