اصطلاح هیبریدی شکل می گیرد

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ کافه

مسیر علی عبدالله در MIT غیر متعارف بوده هست. عبدالله، یکی از کارشناسان ارشد مهندسی مکانیک، یک سال تمام را از شرکت MIT دو دوره کارآموزی تمام وقت صرف کرد. در طول آخرین اختراع، از فوریه تا اوت، او به همراه یک تیم طراحی در Tesla در قطعات به همراه ولتاژ به همراهلا کار می کرد.

او به طور همزمان دانش خود را از الکترونیک و متصل به پردیس در حالی که در کالیفرنیا، او به طور همزمان ۶٫S064، نسخه آنلاین از ۶٫۰۰۲ (مدار و الکترونیک). عبدالله می گوید: "این واقعا کمک کرد. "من یک پروژه را در دوره کارشناسی من به پایان رساندم که به شدت مربوط به بخش های کلاس بود، بنابراین خیلی آموختم"

تجربیات آکادمیک Abdalla's DIY تجسم چشم انداز x-terms، یک خلبه همراهن ترم بهار هست که خرد پیران پیر درو و گابریل Ginorio هست. این جفت می خواهد راهی برای به دست آوردن رویکرد یادگیری ترکیبی عبدالله را آسان تر برای دنبه همراهل کردن و در دسترس هر دانشجوی کارشناسی در MIT پیدا کند.

مفهوم x-terms به اندازه کافی ساده هست: دانش آموزان ۲۰ تا ۲۵ ساعت در هفته کار می کنند و یک کارآموزی پرداخت می کنند در یک شرکت منطقه ای بوستون، در حالی که یک یا دو کلاس در محوطه دانشگاه می گیرند. اگر چه بسیاری از دانشجویان MIT در طول ماه های تابستان، اصطلاحات x می توانند هفته ها یا حتی ماهها طول بکشد، بنابراین دانش آموزان می توانند به پروژه های اساسی بیشتری بپردازند.

برای ایجاد مدل یادگیری ترکیبی، اصطلاحات x به همراه هستفاده از روش به همراهرگیری نور، هنگامی که دانشجویان کمتر از ۳۶ واحد را در مقایسه به همراه هستاندارد ۴۸ می سنجند. آنها هنوز هم می توانند کلاس های کافی برای تکمیل دوره خود در زمان و زندگی در محوطه دانشگاه انجام دهند، به طوری که آنها می توانند ارتبه همراهط نزدیک به همراه دوستان خود و فعالیت های اضافی را حفظ کنند.

مدیر اجرایی X-Dawn Wendell، مدرس ارشد مهندسی مکانیک، ضوابط x را به عنوان معادل صنعت برنامه فرصت های تحقیق در زمینه کارشناسی ارایه می دهد. او می گوید: همپوشانی بین کلاس و تجربه کاری دانش آموزان "واقعا در مورد آنچه که در طولانی مدت به آن چه که می خواهند انجام می دهند فکر می کنند و این که چگونه می توانند تجربه خود را در دنیای واقعی به کلاس درس بسپارند، فکر می کنند"

ماجراجویی عالی Bent و Ginorio

"Ginorio در مورد منشا x-terms می گوید:" همه چیز فوق العاده هست. " او و Bent در طول ترم پاییز سال اول خود به همراه تشکر از علاقه متقابل به یادگیری آنلاین و آینده آموزش و پرورش و تمایل به آن شکل گرفتند. این میل به طور مستقل به دنبه همراهل سانجی سارما، مدیر اداره آموزش دیجیتال و در حال حاضر معاون رئیس جمهور برای آموزش به همراهز هست.

تقریبه همراه در همان زمان، سارما توسط دانشجویان دیگری که دارای منافع مشابه بودند، نزدیک شده بود، بنابراین او در سال ۲۰۱۵ یک سمینار برای کشف موضوعات در آموزش و پرورش، از روانشناسی شناختی تا نقش فن آوری را برگزار کرد. آنها در مورد مسائلی نظیر چگونگی افزایش دسترسی به آموزش در MIT بدون افزایش میزان کلاس یا تعداد خوابگاه های مسکونی، و نحوه انعطاف پذیری دانشجویان در آموزش و پرورش آنها را مورد بحث قرار دادند.

"این بزرگ این سوال را به همراهز کرد،" بنت به یاد می آورد. او و گینوریو تصمیم گرفتند به همراه هم به آن بپردازند. و به همین دلیل ماجراجویی طولانی و چشم به همراهز شروع شد، به عنوان این جفت توسعه مفهوم برای اصطلاحات x و خرید آن در اطراف موسسه.

"Ginorio، از جمله صدراعظم، معاون ریهست جمهوری، مدیران و رهبران کمیته برنامه درسی (کمیته برنامه درسی) و کمیته برنامه کارشناسی، می گوید:" ما به همراه هر مدیر ارشدی که می توانید تصور کنید، ملاقات کردید. " Bent و Ginorio بیش از ده دانشکده مشورتی داشتند و مفهوم خود را در شورای مهندسی دانشکده مهندسی ارائه کردند. آنها همچنین دانشجویان را مورد بررسی قرار دادند، به همراه کارکنان برنامه همکاری در شمال شرقی صحبت کردند و در پاییز گذشته در نمایشگاه شغلی شرکت کردند تا شرکت های محلی را مورد توجه قرار دهند.

یافتن "محصول ماندگاری حداقل"

مفهوم اصلی Bent و Ginorio برای اصطلاحات x این بود که برنامه ای را ایجاد کنیم که در آن دانشجویان بتوانند یک ترم دانشگاه را در هر جای دنیا صرف کنند – برای انجام یک کارآموزی، پروژه خدمات، و حتی راه اندازی یک راه اندازی – در حالی که مورد نیاز MIT کلاس های آنلاین در حالت ایدهآل، کلاسها به تجربه میروند. اگر چه آنها از حمایت، تشویق، و به همراهزخورد از اعضای هیات علمی و مدیران پشتیبه همراهنی زیادی برخوردار بودند، اما موانع نیز وجود داشت.

اگر چه MITx کلاس های زیادی را ارائه می دهد، برای اینکه ایده خود را به کار برسانند، به همراهید طیف وسیعی از کلاس های مورد نیاز در میان رشته ها را ارائه نمایند. این عمق و عرض در همه مناطق هنوز در دسترس نیست. علاوه بر این، آنها متوجه شدند که تصویب چنین برنامه ای گسترده توسط کمیته های موسسه ضروری – و تضمین اینکه دانش آموزان می توانند اعتبه همراهر دوره را دریافت کنند – یک چالش مهم هستند.

بنابراین بنت و گینوریو سال گذشته تغییر کرده اند. "ما آن را به اصول اولیه تشبیه کردیم و از او پرسیدیم" حداقل تعداد متغیرهایی که می توانیم در یک ترم انجام دهیم چیست؟ چه می توانیم بیرون برویم و به مردم ثابت کنیم که این کار می تواند کار کند و بر آن تکامل پیدا کند؟ »گینوریو توضیح می دهد. "ما تقریبه همراه مجبور به فکر کردن به یک کارآفرین شدیم و می گفتیم:" در اینجا حداقل محصول قابل ملاحظه چه چیزی هست؟ "و ما به همراه این ایده از کارآموزی های محلی بوستون روبرو شدیم، بنابراین مردم از بین نمی روند و به همراهید کلاس های آنلاین بگیرند، اما به جای کلاس های مسکونی را انتخاب کنید. "

"در نهایت، ما دوست داریم این کار را در هر کجا انجام دهیم، زیرا فرصت های فراوانی در خارج از بوستون وجود دارد که مردم می خواهند انجام دهند." "اما برای یک برنامه آزمایشی، در واقع در اینجا فرصت های زیادی وجود دارد، به ویژه در علوم رایانه، مهندسی شیمی، مهندسی زیست شناسی و پزشکی"

بنت و جینوریو دو خواننده را برای خلبه همراهن بهار هستخدام کرده اند: مادلین هاورث، یکی از مهندسان مکانیک که در زمینه تولید و بهبود فرآیندها در RightHand Robotics و هانا گود، یکی از ریاضیات هست که تحلیل داده ها را برای یک حق رای دادن در ورزش بوستون انجام می دهد.

Haworth برای به دست آوردن طیف گسترده ای از تجربه صنعت، و برای کمک به تصمیم گیری در مسیر حرفه ای پس از فارغ التحصیلی خود، به x-terms متصل شد. هاورث می گوید: "به عنوان دانشجویان، ما فقط سه تابستان برای کار در" دنیای واقعی "داریم. او اضافه می کند که فعال کردن دانش آموزان برای انجام کارهای آموزشی یا کارآموزی در طول سال تحصیلی "فوق العاده مهم هست"، یادآور می شود که بسیاری از مدارس دیگر برنامه هایی را ایجاد کرده اند. "قبل از شرایط X، در MIT هیچ راهی برای انجام این کار وجود نداشت، بنابراین من واقعا خوشحالم که بخشی از خلبه همراهن هستم"

"گودت می گوید:" من کارهایی را انجام می دهم که واقعا هیجان زده هستم، که حدود پنج ماه کار می کند. پس از کار تمام وقت در دوره مستقل فعالیت MIT، زمانی که کلاسها شروع به کار کرد، به زمان غیبت پرداخت. "من واقعا می توانم در طول ترم کامل چیزی را یاد بگیرم و در عین حال به جامعه MIT متصل هستم و نیازی به رها کردن چیزهایی که در محوطه دانشگاه مشغول هستم، مثل اینکه اگر می رفتم و کارآموزی در کالیفرنیا داشتم. "

تغییر پذیری

X-terms در شرکت خوب هست، چرا که یک درامد پایدار از برنامه های آموزش دانش آموزی و آزمایش های در حال اجرا در MIT وجود دارد. دانشکده مهندسی در حال برنامه ریزی یک برنامه درسی مبتنی بر پروژه هست که به نام Transformation Education Engineering New Engineering شناخته می شود. یک دوره جدید بهار، ۲٫S991 / 2.S990 / CMS.S63 / CMS.S99 (طراحی نخستین سال در MIT)، دانشجویان را به چالش می کشد تا از یک رویکرد طراحی سیستم برای ایجاد و ارزیابی تغییرات احتمالی به سال اول تجربه آموزشی.

"ایان وایتز، معاون ارشد، می گوید:" من از تلاش هایی مانند اصطلاحات x تشکر می کنم. " "در MIT، بهترین راه برای ایجاد انگیزه در تغییر، لزوما به همراهلا نیست، بلکه دانش، منابع و توانایی به یادگیری دانش آموزان از آنچه می تواند به همراهشد، دانش آموزان هست."

وندل دانشجویان را تشویق می کند که بنت و گینوریو را به همراه "بیرون آمدن و صحبت کردن به همراه مردم" در مورد ایده های خود برای بهبود یادگیری در محوطه دانشگاه، شبیه سازی کنند. "داشتن دانش آموزانی که در فرآیند آموزشی غوطه ور هستند، می ایستند و می گویند:" هی، من یک فرصت متفاوت می خواهم "یا" من بهتر می آموزم به روش دیگری "بخشی از چیزی هست که به ما اجازه می دهد، به عنوان MIT، برای رشد و وندل می گوید بهترین کاری هست که می توانیم بکنیم. "ما آن را دوست داریم زمانی که دانش آموزانی که ایده های آنها را به اشتراک می گذارند و از اشتیاق آنها پیروی می کنند."

در این لحظه، بنت و گینوریو مدت زمان زیادی را صرف مفهوم سازی، تکرار و لابی دادن به اصطلاحات x کرده اند که می توانند (و انجام دهند) احکام یکدیگر را پایان دهند. به همراه وجود مسیر مدار، شور و اشتیاق و عزم آنها در طی سه سال گذشته تغییری نکرده هست. و اگرچه آنها در میان سودمندترین خلبه همراهنان نخواهند بود ("Ginorio quips" این کار را انجام می دهد)، آنها هیجان زده هستند خلبه همراهن در حال انجام هست و به همراه Wendell در یک طرح جانشینی برای آینده کار می کنند سقوط. متولد دومین مدرسه ادوارد فن، که در کنفرانس خبری شرکت می کند و یکی از دانش آموزانی هست که در دوره طراحی اولین دوره کمک کرده اند، قبلا به تیم پیوسته هست.

مادر مادر، هستیسی، هستاد مهندسی شیمی و دبیر ارشد دانشکده و امور تحصیلی در هستنفورد، به عنوان تایید مستقل عمل می کند که ممکن هست بر روی چیزی به همراه اصطلاحات x به همراهشد. "او مانند،" هومم … شما بچه ها چیزهای جالبی می کنید [at MIT] "،" بنت به همراه لبخند می گوید، "ما به همراهید خیلی سریع حرکت کنیم."

دانش آموزانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر هستند، می توانند به آدرس x-terms@mit.edu ایمیل کنند یا از وب سایت x-terms دیدن کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم