توزیع بیش از ۱۰۰ هزار نسخه اقلام فرهنگی در روزهای نوروز ۹۷ در گلستان

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ کافه

        دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر هستان خبر داد
    

        دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان از بیش از ۱۰۰ هزار نسخه از اقلام فرهنگی در روزهای نوروز ۹۷ بین مسافران و گردشگران خبر داد.

 
    

        
             بیش از 100 هزار نسخه مقالات فرهنگی در روزهای نوروز 97 در گلستان

        

 

به گزارش قاهره، به نقل از روابطعمومی ادارهکل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری گلستان، ابراهیم کریمی مدیرکل میراثفرهنگی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر این هستان امروز ۲۵ بهمن ۹۶ به همراه اعلام این خبر گفت: «در حوالی نوروز، هستان گلستان از جمعیت چند برابر جمعیت فعلی خود پذیرش می کند و این امر مستلزم نگاهی فرابخشی به موضوع گردشگری در گلستان هست . »

او از آماده سازی بیش از ۱۰۰ هزار نسخه آثار فرهنگی در آئین نوروز خبر داد و خاطرنشان کرد: «این آیتم ها در قالب گردشگری هستان به دو زبه همراهن فارسی و انگلیسی، پوستر از جاذبه های هستان شاخص، بروشور راهنما هستان های موزه، بروشور شهر تاریخی جرجان، بروشور میراث جهانی گنبدقابوس، کارتپستال جاذبه های گردشگری و به همراهفت تاریخی هسترآبه همراهد (گورگان)، ساکدستی که خود معرف نگارستان ایران هست، لوح فیزد جاذبه های گردشگری هستان و … در ورودی و خروجی ۱۴ شهرستان در میان مسافران و گردشگران نوروزی توزیع خواهد شد . »

مدیرکل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری گلستان لزوم هستفاده از تمام ابزارهای اطلاعرسانی موجود را مورد تأیید قرار داد و گفت: "در این مهم از تمامی ظرفیت های رسانه های گروهی، پایگاه های خبری و خبرگزاری ها و سایر رسانه های مجازی هستفاده از صحیح به اعمال آید . »

او در ادامه از حضور گوینده گردشگری هستان در مراکز اطلاعاتی گردشگری، موزه ها و سمنان تاریخی گفت: "در خدمات رسانی مطلوبتر به مسافران نوروز ۹۷ از ظرفیت بزرگی هدایت گردشگری و سازمان غیر دولتی ها به خوبی بهره خواهند برد برد . »

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان خاطرنشانده: «تهیه اپلیکیشن گردشگری، نصب بیلبوردها و بنر از جاذبه های گردشگری هستان گلستان در ورودی، خروجی و مرکز هستان از دیگر برنامه های این ادارهکل برای معرفی هرچه بهتر هستان گلستان به مسافران نوروزی هست. »

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم