دانش آموزان فناوری های کمک رسانی در ATHack سالانه MIT

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ کافه

روز شنبه، ۳ مارس، تاسیسات بیرو کار به همراه دانشجویان کار سخت کار مشغول به همکاری به همراه شهروندان معلول در منطقه بوستون بودند. درختان و قطعات فلزی، لوله های پی وی سی، لپ تاپ ها، پیتزا و ابزارهای زیادی در اطراف اتاق پخش شد. فضای قسمت های مساوی و بی رحمانه اندیشی بود.

شرکتکنندگان برای HITCHATHON TECHNOLOGY ASSISTIVE (ATHack) به میزبه همراهنی سالانه MIT برگزیده شدند. این یک رویداد یک روزه هست که مردم به همراه معلولین – که به نام همکاری طراحان – همراه به همراه دانشجویان کارشناسی، فارغ التحصیل و دانشجویان دکتری از رشته های مختلف برای ایجاد نمونه های اولیه از وسایل کمک می کنند را به ارمغان می آورد. برای ۱۰ ساعت دانشجویان و طراحان همکاری در تیم ها برای ساخت یک به همراهزی قابل هستفاده در به همراهزی Beanbag-toss، یک کاسه فشار خون شخصی، صندلی دوش قابل حمل و قابل انعطاف، به همراهتری و بهینه سازی ساختاری برای صندلی های چرخدار لیگ قدرت و غیره در تیم مشغول به کار بودند.

"هدف ما [for ATHack] این هست که الهام بخش هر کسی برای درک در دسترس بودن و پیگیری پروژه ها در این فضا در آینده به همراهشد"، جیا نارین، یکی از بنیانگذاران و هماهنگ کننده این رویداد و دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک مهندسی در MIT

این رویداد در سال ۲۰۱۴ توسط یک گروه از دانش آموزان MIT تاسیس شد که توسط کلاس فن آوری کمک های ایجاد شده توسط هستاد مرحوم هستت Teller الهام گرفته شده هست. همانطور که به همراه کلاس، که هنوز هم هر سقوط ارائه می شود، یک گروه از دانش آموزان به همراه یک عضو جامعه بزرگ بوستون که دارای معلولیت هست، زوج می شوند و به همراه یکدیگر همکاری می کنند تا یک مسئله دسترسی را که به همراه همکاری طراح روبرو هست حل کند.

"امیدوارم، [ATHack] مردم را وادار می کند که پروژه هایی را که نزدیک به خانه هستند جستجو کنند، در حالی که به دنبه همراهل آن چیز بزرگ بعدی برای حل کردن هست"، Ishwarya Ananthabhotla، یکی از بنیانگذاران و هماهنگ کننده این رویداد و دانشجوی کارشناسی ارشد آزمایشگاه رسانه ای در MIT "مشکلات جالبی در اطراف شما وجود دارد."

در این سال، ۷۰ دانش آموز و ۱۳ طراح به همراه هم تشکیل ۱۶ تیم را تشکیل دادند. در پایان روز جوایز به سه دسته مختلف تقسیم شدند: همکاری طراحان، عملکرد و طراحی مهندسی

تجربه عملی به همراه نتایج معنی دار

"من تا به حال هیچ hackathon انجام نداده بودم … و من می خوهستم این کار را انجام دهم، زیرا فکر می کنم به همراه سایر هکاتون های بزرگ متفاوت هست." Jeba Sania، دانشجوی کارشناسی ارشد MIT در مهندسی برق و علوم رایانه هست. "ما به همراه مشکلاتی مواجه هستیم که بلافاصله راه حل مستقیم دارند. … من همیشه می خوهستم به فناوری دسترسی پیدا کنم که تاثیر اجتماعی مستقیم دارد. »

سانیا بخشی از یک تیم بود که به همراه خوان رامیرز، به همراهزیکن فوتبه همراهل قدرتمند که قصد دارد در ماه ژوئن در مسابقات ملی شرکت کند، کار می کرد. رامیرز به هکاتون به عنوان یک طراح همکار به دنبه همراهل راهی برای اصلاح صندلی های تیم فوتبه همراهل خود برای عملکرد بهتر لقب – البته در قوانین لیگ، البته

عملکرد لیک کردن به طور مستقیم مربوط به اینکه صندلی های به همراهزیکنان سریع می توانند چرخش کنند. در هکاتون، دانش آموزان راه حل برای هستفاده از ultracapacitors، که می تواند انرژی را به همراه پشت سر هم در حالی که چرخش، و سپس به آرامی به همراهر شارژ دوبه همراهره طراحی شده هست. آنها همچنین یک وسیله ارتبه همراهطی بی سیم نمونه اولیه به همراه دکمه ها و چراغ های رنگی ایجاد کردند که به به همراهزیکنان کمک می کند تا راحت تر راه اندازی کنند.

"ریمرز می گوید:" داشتن چیزی به همراه ساختار فیزیکی به همراه دکمه های بزرگ به همراهعث ارتبه همراهطات می شود. " "من در مورد این راه حل هایی که [the students] آورده ام بسیار هیجان زده هستم. … آنها این را بسیار جدی می گیرند، و من از نتیجه آن را شگفت زده می کنم. »

در پایان روز، تیم رامیرز جایگاه دوم را در رده همکاری طراحان به دست آورد.

"سانایا، که قصد دارد در دوره تکنولوژی کمک های مالی که ATHack را الهام بخش می کند، ثبت نام کند" هدف من در زندگی، حفظ تکنولوژی و تولید چیزهایی هست که به دیگران کمک می کند. "

"[ATHack] راه بسیار خوبی برای ساخت مهارت های فنی هست، اما همچنین یک محصول را که دارای تاثیر معنی دار واقعی هست، می توانیم به طور مستقیم به همراه یک شریک زندگی کنیم تا چیزی را که در زندگی آنها بلافاصله مفید به همراهشد، کار کنیم". ناتان دوارت عضو تیم رامیرز و دانشجوی کارشناسی در حال انجام تحقیقات در زمینه مهندسی پزشکی در دانشگاه هاروارد هستند.

علاوه بر به دست آوردن مهارت های منحصر به فرد و ارائه تاثیر اجتماعی، دانش آموزان نیز به ATHack به دلیل محیط بین رشته ای و فرصت برای خارج شدن از هنجارهای دانشگاهی کشیده شده هست.

"هیونگ ژون سونگ، دانشجوی دکترا در برنامه هاروارد-MIT علوم و فنون بهداشت و درمان، گفت:" تجربه قبلی تحقیق من در مورد ربه همراهتیک پوشیدنی بود. " "مردم می گویند شما تحقیقات روبه همراهتیک پوشیدنی را برای کمک به مردم انجام می دهید، اما آنچه شما واقعا انجام می دهید خیلی دور از این هست. [ATHack is] نزدیک به انجام چیزی هست که به مردم کمک می کند، به جای انجام کارهای جالبی. »

آهنگ بخشی از یک تیم بود که نمونه اولیه فشار خون را به همراه یک دست انجام داد. طراح الن کورنمله، دست رهست خود را به دلیل سارکوم از دست داده هست. کاف که تیم ساخته شده حاوی تسمه های چکمه های اسنوبورد هست که به او اجازه می دهد تا آن را به راحتی چرخش آن را تنگ تر. این تیم اولین جایزه را در بخش طراحی مهندسی دریافت کرد.

هکاتون متوسط ​​شما

ATHack در ساختار و خروجی خود منحصر به فرد هست. اکثر هکاتون ها از لحاظ مواد به کار برده می شوند. در طول این هکاتون، شرکت کنندگان به همراهید چیزی را به همراه هستفاده از اقلام از یک صندوق ذخیره محدودی ایجاد کنند و زمانی که اجناس از بین بروند یا موجود نبه همراهشد، شرکت کنندگان به همراهید طرح های خود را دوبه همراهره در نظر بگیرند. ATHack متفاوت هست، زیرا شامل دو هفته برنامه ریزی قبلی هست که اجازه می دهد تا برگزارکنندگان مطالب را که هر تیم از دانش آموزان و همکاران پیش از آن درخوهست می کنند، جمع آوری کند. بنابراین، در روز رویداد، تیم بیشتر وقت خود را صرف ساخت و عیب یابی می کند.

هر سال ATHack همچنین یک پایگاه داده از نمونه های اولیه ایجاد می کند که شرکت کنندگان ایجاد کرده اند. Thanh Nguyen، مدرک کارشناسی ارشد MIT در مهندسی مکانیک، گفت: "به همراه وجود این که پروژه ما ممکن هست موفق نبه همراهشد، ما مدارک و شواهدی در مورد آنچه که ما سعی و تلاش کردیم و دیگران می توانند از طریق آن کار کنند. "حتی اگر ما یک پروژه موفق نداشته به همراهشیم، شخص دیگری از آنچه ما انجام داد یاد خواهد گرفت"

تعامل بین طراحان مجرب و دانش آموزان نیز متمایز هست، ATHack بر مشارکت در حل مسئله به جای یک فرایند دو مرحله ای که کاربر و توسعه دهندگان آن در فاصله ای نگهداری می شود تمرکز می کند.

آماندا فیک، همکار برگزار کننده و دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در MIT، توضیح داد که اجرای و تکمیل یک رویداد موفق ATHack "یکی از بهترین احساسات در جهان هست. [ATHack] افرادي هستند که هرگز در مورد انجام هر کاري به همراه تکنيک کمکي واقعا علاقه مند و آگاه از حيطه و آگاهي از مشکلاتي که هر روز در روزگار خود هيچ اتفاقي نمي افتد، مي شود. »

دانشجویان MIT سالی بیروت، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، تالی پورتونی، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق و علوم رایانه و Hosea Siu، دانشجوی دکتری مهندسی هوا فضا، همچنین این رویداد را سازماندهی کردند. داوطلبه همراهن دیگر شامل کورت کروگر و ریچارد لاندری از آزمایشگاه لینکلن بودند که کارخانه ماشین را به عهده داشتند و همچنین رایان مک کیندلز، همچنین از آزمایشگاه لینکلن که داوطلب به عنوان یک مربی بود. گیتس دیاز لانکناو و مایکل بختمن، دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک MIT نیز در مغازه مشغول به کار بودند.

همانطور که رویداد ۱۲ ساعته به پایان رسید و جوایز اعلام شد، کورنمل، که در کنار دو تیم ATHack همکاری داشت، ایستاد تا به اتاق برگردد: "من به همراه همه شما تحت تاثیر قرار گرفته ام. من از شما متشکرم که خیلی فعال هست. "

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم