سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر در ایلام برگزار شد> آگهی ملک آریا

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ کافه

        سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر به همراه موضوع بررسی اقدامات دستگاه های عضو و برنامه ریزی در مورد افتتاحیه و منور خودرویی نوروز ۹۷ دوشنبه ۲۱ اسفند برگزار شد.
    

        

             سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر در ایلام برگزار شد

        

 

به گزارش قاهره، به نقل از روابطعمومی ادلکل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری ایلام، عبدالمالک شنبهزاده مدیر کل میراثفرهنگی این هستان به همراه ابراز همکاری و همکاری خوب بین دستگاه ها اعلام کرد: «کمیته های ۱۰ گانه ستاد سفر هستان به خوبی در حال انجام وظایف محوله هستند و همه به همراهید سعی کنیم که سفرهای نوروزی به بهترین شکل در هستان انجام شود و مهمان نوروزی خاطرات خوبی از ایلام داشته به همراهشند. »

او از برگزاری نوروزگاه ها در ایلام و دیگر شهرستانها خبر داد و گفت: «قلعه میرقلام هاشمی در شهرستان دهرشهر و چشمه های آبگرم در شهرستان دهلران به بخش خصوصی واگذار شده اند برنامه های فرهنگی در این مکان تاریخی و گردشگری برگزار می شود. »

شنبهزاده تصریح کرد: «به همراه توجه به نزدیک شدن به روزهای آفتاب، پاکسازی کلیه سازه های تاریخی و بهسازی اصطلاحات معرفی کارها و نصب آنها و همچنین کلیه آگهی های تبلیغاتی شامل کتابچه ها، بروشور، نقشه راهنمای گردشگری، به روز رسانی بیلبدهای و .. . صورت گرفته هست. »

احمد کرمی معاون عمرانی هستانداری و قائم مقام ستاد سفر هستان به روحفرینی تمام دستگاه های خدمات رسانی اعضا در طول نوروز و ایجاد بستر امن و پرنشاط برای ورود گردشگران به هستان اشاره کرد.

او به همراه تأکید بر نقش مهم صنعت گردشگری در ایجاد اشتغال و نشاط اجتماعی، آماده سازی تمام زیرساخت ها، مستند سازی تمام اقدامات و خوهستار بررسی نقاط قوت و ضعف ستاد عملیاتی خدمات مسافرتی.

در این نشست مقرر شد فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر هستان به همراه حضور همه دستگاه های عضو در روز شنبه ۲۶ اسفند ساعت ۹ صبح در محل هتل زاگرس افتتاح و سپس منور خودرویی از محل پارک جنگلی ارقوان تا میدان کرانان برگزار می شود.

همچنین تمامی دستگاه های ذیربط برنامه ریزی و اقدامات لازم برای تامین امنیت و رفع مانع های جاده ای در تاریخ روز پنج شنبه آخر سال انجام می شود.

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم