نیشابور، آماده اسکان ۱۵ هزار میهمان نوروزی> آگهی ماریث آریا

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ کافه

        مسئولیت اسکان و خدمات اقامت ستاد خدمات سفر نیشابور از آمادگی ارائه اسکان به این تعداد مسافر و زایر نوروزی در ۳۵ مدرسه این شهر اعلام کرد.
    

        
             نیشابور، آماده اسکان 15 هزار مهمان نوروزی

        

 

به گزارش مارشال به نقل از روابطعمومی ادارهکل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری خراسان رضوی، سیدجواد قوامینژاد گفت: «۳۵ مدرسه شامل ۲۲ مدرسه درجه به همراه ۲۲۰ اتاق و ۱۳ مدرسه دو درجه ای به همراه ۱۰۰ اتاق و دو مرکز رفاهی که در مجموع ۳۵۲ اتاق و ظرفیت ۱۰ تا ۱۲ هزار نفر برای اسکان مسافران نوروزی تهیه شده هست . »

او تاکید کرد: «به همراه توجه به موارد احتمالی شهرستان نیشابور به همراه مرکز هستان، ظرفیت اقامت اقامت ادارات در سطح شهرستان برای آمادگی اسکان اضطراری در نظر گرفته شده هست که بر اساس این اساس جمعا ۱۵۰۰۰ نفر اسکان در اردوگاه به همراهغرود، دانشگاه ها ، مکانهای زیارتی و سایر ادارات و دستگاههای خدماتی پیشبینی شده هست . »

قوامینژاد گفت: «مدارس برای اسکان مسافرانی به وسائلی از جمله یخچال، تلویزیون، لوازم گرمایشی، پتو، تخت، حمام و دیگر امکانات رفاه مجهز شده اند و همچنین آمادگی برای ارائه غذا به همراه کیفیت به همراهلا به همراه تخفیف ویژه و به همراهریت توزیع نیمه های سینما برای زائران و مسافران در نظر گرفته شده هست . »

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم