MIT 24 ساعته چالش برای tau در روز Pi می رود

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ کافه

وقتی "pi" برابر "tau؟"

این معما هست که انجمن فارغ التحصیلان MIT امیدوار هست که فارغ التحصیلان MIT و دوستان خود در تاریخ ۱۴ مارس، زمانی که دومین چالش MIT خود را آغاز می کنند، پاسخ دهند. هدف چالش سال جاری این هست که به ۶۲۸۳ اهدا کننده در روز پی روز کمک کند.

چالش ۲۴ ساعته افتتاحیه MIT در سال گذشته روزی نیم روزه EST را به همراه هدف ۱۵۰۰ دونر آغاز کرد که تا ساعت ۱۰:۰۰ صبح به پایان رسید. در پایان سال ۲۰۱۷، بیش از ۶۰۰۰ اهدا کننده کمک هزینه ۳،۸ میلیون دلاری را برای حمایت از دانشجویان، دانشکده ها و برنامه های انستیتو

"ویتنی اسپیف، مدیر عامل شرکت MIT Alumni می گوید:" مناسب هست که چالش این سال "همکاری" هست. "احتمالا هیچ یک از دستاورد یا ایده ای برای خروج از MIT وجود ندارد که از کار گروهی سود نبرد. رویداد سال گذشته نشان داد که این جامعه همواره در حمایت از چیزی بیشتر – در این مورد، جمع آوری کمک مالی برای کمک به MIT یک جهان بهتر هست. "

انجمن فارغ التحصیلان امیدوار هست که در سال جاری نیز پاسخ بیشتری کسب کند؛ چرا که یکی دیگر از انگیزه های مهم برای مشارکت هست: اگر این چالش به اهدای اهدا کننده خود برسد، یک هدیه چالش برانگیز ۳۱۴،۱۵۹ دلاری از ناشر ناشناس ارسال خواهد شد.

علاوه بر این، در طول روز، تقریبه همراه ۶۰ مأموریت کوچک، کمپین های تبلیغاتی کمتری توسط برنامه های مختلف دانشگاه و گروه های دانشجویی، دانشکده ها، آزمایشگاه ها و مراکز سازماندهی شده وجود دارد. کمک هزینه تحصیلی.

Raffaela Wakeman '08، SM '09، یک عضو هیئت مدیره انجمن علمی MIT و رئیس کمیته هدایای Reunion 10 هست، امیدوار هست که فارغ التحصیلان جوان او برای MIT10 بیانیه ای را ارائه کنند. در معرض خطر: اگر ۳۱۴ فارغ التحصیل از دهه گذشته اهدا کنند، MIT10 microchallenger مبلغ ۵۰۰۰ دلار به MIT می دهد (و اگر آنها به ۶۲۸ اهدا کننده دسترسی پیدا کنند، این هدیه به ۱۰،۰۰۰ دلار تبدیل خواهد شد).

"به همراه نگاهی به سالهای خود از MIT10، من افتخار می کنم که هر یک از کلاس های جدید فارغ التحصیلان را به طور مداوم از طریق کمک های خود پشت سر بگذارند،" هی، من می خواهم تفاوت را برای دانشجویان MIT، "Wakeman ، که در آرلینگتون، ویرجینیا زندگی می کند. "بعد از همه، ما نزدیکترین دوره به تجربه دانشجویان MIT هست، اما به عنوان فارغ التحصیلان نیز دیده می شود که اعطای کمک به دانش آموزان می تواند در دانش آموزان MIT داشته به همراهشد. من فکر می کنم ما قصد داریم تعداد زیادی از MIT10 را تأیید کنیم که این احساسات در روز Pi را نشان می دهند. "

برای بخش های MIT مانند زیست شناسی، چالش ۲۴ ساعته MIT فرصتی را فراهم می کند تا دانش آموختگان MIT و دوستان دوره ۷ را درگیر کنند. این گروه امیدوار هست حمایت از تحقیقات خود را به همراه هدف درک مفاهیم اساسی سیستم های بیولوژیکی و دانشکده های آن و دانش آموزانی که تلاش می کنند تا این دانش را به پزشکی و توسعه دارو تبدیل کنند.

سوزان وایتهد، عضو انجمن MIT افتخاری عضو انجمن فارغ التحصیلان MIT و معاون موسسه تحقیقات بیومدیک وایتهد، به همراه گروه زیست شناسی همکاری می کند تا به اهدای اهداء کننده وی در روز Pi کمک کند تا به همراه ارائه یک هدیه چالش

"وایتهه می گوید:" در آب و هوای امروز، اهمیت سرمایه گذاری علوم پایه نادیده گرفته می شود. " "ما به همراهید همچنان پرونده را برای همه این علوم پایه و تحقیقات آن در سال های اخیر به دست آوریم و ما بدون آن خواهیم بود. بنابراین لطفا در طول این چالش برای شرکت در هر سطح به من بپیوندید و به حمایت از چیزی که بزرگتر از هر یک از مهست کمک کنید. بیایید آن را به همراه هم انجام دهیم "

برای مرکز پریسیلا کینگ گری (PKG)، کمک های بشردوستانه از اهدا کنندگان کمک می کند تا هزینه های مربوط به بودجه پروژه های تحت رهبری دانش آموزان طراحی شده برای تقویت "جوامع انسانی بیشتری" در سراسر جهان را جبران کند. PKG امیدوار هست که ۴۰ اهدا کننده در روز Pi بدهد تا یک هدیه چالشی ۵۰۰۰ دلاری از موسسات تحصیلات تکمیلی MIT دریافت کند که می تواند تاثیر قابل ملاحظهای بر پروژه PKG داشته به همراهشد.

"تقریبه همراه نیمی از بودجه مرکز PKG از کمک های سالانه می آید، بنابراین کمک از فارغ التحصیلان و دوستان در روز Pi برای توانایی ما برای حفظ و رشد ارائه ما به حدود ۷۰۰ دانشجوی MIT در هر سال، بسیار مهم هست،" کیت Trimble، PKG مدیر ارشد. "داشتن این حمایت به PKG کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان MIT بتوانند در خدمات دولتی دقیق، چالش انگیز و معنی دار شرکت کنند."

به همراه شمارش معکوس به روز Pi روز، انجمن فارغ التحصیلان MIT امیدوار هست که چالش ۲۴ ساعته MIT نقطه عطفی برای جامعه شناخته شده MIT مشهود به همراهشد و این که آیا اهداف آن به لحاظ فیزیکی و یا تئو متمرکز هست یا خیر، تأثیر پاسخ بشردوستانه بی نهایت خواهد بود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم