آمادگی یگان حفاظت زنجان برای نوروز ۹۷> آگاهی قاهره آریا

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کافه

        فرمانده یگان حفاظت هستان زنجان اعلام کرد
    

        فرمانده یگان حفاظت از منطقه از آمادگی نیروهای یگان حفاظت برای خدمترسانی به مسافران نوروزی در روزهای نوروز ۹۷ اعلام کرد.

 
    

        

             آمادگی یگان حفاظت زنجان برای نوروز 97

        

 

به نقل از روابطعمومی ادارهکل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری زنجان، کلهنگ ابوالفضل مرادی فرمانده یگان حفاظت این هستان صبح امروز، ۲۲ اسفند ۹۶ در زنجان گفت: «به همراه توجه به حجم وسیع به همراهزدید کنندگان در تاریخ نوروز از موزه ها و مكان های تاریخی زنجان یگان حفاظت ادارهکل میراثفرهنگی این هستان، برای ایجاد امنیت و آرامش گردشگران برنامه ریزی شده لازم هست. »

او ادامه داد: «ما تلاش می کنیم این سال مهمانان داخلی و خارجی که قصد به همراهزدید ازستان زنجان را دارند، تجربه نوروز متفاوت داشته به همراهشند.»

فرمانده یگان حفظات این هستان عنوان کرد: "به همراه توجه به راه اندازی مرکز سنجش ابنیه و حوزه های تاریخی ادارهکل میراثفرهنگی زنجان، در این سال در همه موزه ها، علاوه بر قرارگیری نیروهای حفاظتی واحد مركزی به همراه هستفاده از مركز كنترل، شده هست، اماکنی تاریخی هستان ۲۴ ساعت و بهصورت آنلاین رصد میشوند. »

او همچنين از برگزاري اردو آماده سازي براي نيروهاي اين يگان خبر داد و افزود: «به همراه توجه به نزديكي نيروهاي نوروز و ارتقاء روحيه كاركنان براي خدمتساسي هر چه بهتر در اين سال، آثار تاریخی هستان چون غارکتلهخور، گنب سلطانیه، چلبی اوغلی و … برگزار شد. »

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم