دیدار مدیر مجموعه سعدآبه همراهد و خبرنگار فرهنگی سفارت ایتالیا> آژانس خبری کافه سرچ

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کافه

        مدیر بخش مجموعه فرهنگی سعدآبه همراهد به همراه مائوریتزيو آنتونيني فرهنگي و معاون رئیس هیئت نمایندگی سفارت ایتالیا در تهران، روز دوشنبه ۲۲ اسفند ۹۶، در محل این سفارت دیدار و گفتگو کرد.
    

        

             دیدار مدیر مجموعه سعدآبه همراهد و سفیر فرهنگی سفارت ایتالیا

        

 

به گزارش بخشهای فرهنگی سعدآبه همراهد، روابطعمومی مجموعه فرهنگی سعدآبه همراهد، کیا پارسا به همراه معرفی مجموعه سعدآبه همراهد و ظرفیتهای آن، به تشریح برنامههای فرهنگی و بینالمللی که تاکنون در این مجموعه آغاز شده هست، یا در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

در ادامه از آمادگی مجموعه سعدآبه همراهد برای برگزاری برنامه های بین المللی در حوزه های هنر، صنایع و گردشگری خبر داد و اظهار داشت: به همراه افتتاح مرکز تحقیق و توسعه و اجرای برنامه های علمی و دانشگاهی در حوزه موزه سازی، مطالعات سعدآبه همراهد، این مجموعه برای ظرفیتسنجی و بررسی و تدوین منافع فرهنگی در حوزه های بین المللی آماده هست. »

او افزود: «سعدآبه همراهد تاکنون در رهستای ارتقای آثار و ابنیه گامهای مهمی برداشته و در حال حاضر آمادگی لازم برای همکاری به همراه ایتالیا دارد.»

مائوریتزيو آتتونيني فرهنگ رييس و معاون رئيس نمايندگي سفارت جمهوري اسلامي ايران در تهران همچنين به همراه اشاره به خوشآمدگويي به مدير سعدآبه همراهد گفت: «من به همراه بسياري از سعدابه همراهد آشنا هستم و تا به حال شاهد برنامه هاي خوب و پرطرفدار از جمله پروژه سي و نمايش پرنده در این مجموعه بودهام. »

او افزود: "در سال گذشته ایتالیا به همراه همکاری ایران برنامه های فرهنگی پربه همراهری از جمله کنسرت موسیقی، شرکت در نمایشگاه بین المللی کتاب و … و از آنجا که سال آینده مهم سال برای ایتالیا هست و این کشور قصد برپایی پروژه " ایتالیا، فرهنگ ها، مدیترانه " ، بنابراین انققد تفاهمنامه فرهنگی به همراه مجموعه سعدآبه همراهد، برپایی نمایشگاه ها " هفته ایتالیا " در این مجموعه، برای این کشور مایه مبه همراههت هست. "

در پایان جلسه نیز تصدیق شده هست که تفاهمنامهای مربوط به اجرای برنامه های مشترک فرهنگی فیمابین مجموعه فرهنگستان سعدآبه همراهد و سفارت ایتالیا در ایران تنظیم و اجرا شود.

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم