من یک آکادمی سیاه هستم – این بدان معنا نیست که من می خواهم یک متخصص در مسابقه به همراهشم جنیفر چیشولم | شبکه آموزش عالی

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کافه

بعد از چند ماه تلاش برای پیدا کردن طرح کامل پروژه برای برنامه های کاربردی دکترای جامعه شناسی من، من فکر کردم من آن را داشته ام: من خودم تحقیق می کنم.

خوب، دقیقا خودم نیستم، اما من پیشنهاد می کنم تحقیق نژادی در برزیل را تحقیق کنم. به عنوان یک مددکار سیاه و یک دانشجوی مشتاق، می دانستم که پیشنهاد من برای مطالعه نژاد در برزیل به دو دلیل مفید خواهد بود: من احتمالا یکی از تعداد بسیار کمی از دانشجویان تحصیل در مسابقات در بخش هست (که به این نتیجه رسید) و همچنین می دانستم که من تا حدودی از مقامات در این موضوع دیده ام.

من تصمیم گرفتم دربه همراهره مسابقه در برزیل و نه ایالات متحده صحبت کنم، زیرا نمی خوهستم بیش از حد به خودم تمرکز کنم، و من در این تحقیق پیش از این موضوع را مورد بررسی قرار دادم. در حقیقت، نژاد تنها موضوعی هست که من در مورد نوشتن اعتماد به نفس احساس کردم.

بلافاصله پس از پذیرش به برنامه دکترا، من شروع به شک و تردید در مورد برنامه من. من تصور می کنم که من دفاع از رشته من، به تنهایی به همراه دو – احتمالا سفید – بررسی. من این امتحانات را به صورت کبه همراهب کردن و ارائه به همراهزخورد مفیدی در مورد روش ها یا هستدلال هایم نشان دادم، اما وقتی که در مورد نژاد صحبت می کرد، به من ختم شد و مرا به تعویق انداخت. بعد از همه، فقدان معلمان سیاه پوست، آسیایی و اقلیت ها در دانشگاه های انگلستان وجود دارد.

در طول اولین سال من متوجه شدم که خودم را به لحاظ علمی محدود کردم. من ناامید شدم، فکر کردم که اگر من مسیر را عوض نکنم، فقط دربه همراهره مسائل نژادی سیاه صحبت می کنم. من یک آکادمی سیاه پوست خواهم بود که تنها افراد سیاه پوست را می شناختند و فقط چیزی برای گفتن در مورد چیزهای سیاه داشتند. من شروع به جدی كردن سوال كردم كه آیا كسی من را به طور جدی به من هدایت می كند اگر من خودم و یا افرادی مثل من را تحقیق نكنم

من تلاش می کنم زیرا می دانم که تحقیقات قبلی من من را به بحث در مورد نژاد صرف نظر از زمینه نژادی من، اما من همچنین می دانم که مطالعه نژاد من کاملا انتخاب من نیست – فشار اجتماعی من را به این مسیر منجر شده هست. در دوره های تحصیلات تکمیلی من در ایالات متحده، از من خوهست تا دیدگاه منحصر به فرد خود را به مقالات من. متوجه شدم که مربیان من اغلب می خوهستند و انتظار داشتند من یک چشم انداز به اصطلاح سیاه را ارائه دهم.

به همراه انجام این کار من به طور علمی موفق شدم. اما فرض بر این هست که دانش آموزان اقلیت در علوم اجتماعی به همراهید مسابقه تحقیق را به شدت دامنه ما را محدود کنند – و آنچه ما انتظار داریم آگاه به همراهشیم. این همانند این فرضیه هست که زنان به طور طبیعی به همراه مطالعات جنس مرتبط هستند.

ما نبه همراهید در تحقیق ما نژاد را رها کنیم، و من در مورد مسابقه در رشته من صحبت خواهم کرد، هرچند همانطور که در ابتدا برای اولین به همراهر این پروژه را پیشنهاد دادم همان اهمیتی ندارد. مطالعات نژادی و قومی در داخل و خارج از دانشگاه ها مهم هستند. کسانی که از نژاد و قومیت خود تحقیق می کنند، به ویژه برای رفع خوهسته های فعلی دانشگاه، مانند درخوهست دانشجویان دانشگاه های انگلستان برای حذف برنامه های درسی خود برنامه ریزی شده اند. علاوه بر این، گاهی احساس می کند که اگر دانشگاهیان BAME نژاد را تحقیق نکنند، هیچ کس نخواهد بود.

اما همه ما – مخصوصا کسانی که از ما شروع می کنند – به همراهید شجاعت داشته به همراهشند که به دیدگاه های "منحصر بفرد" ما کمتر توجه کنند و مردم بیرون از گروه های نژادی و قومی خودمان را تحقیق کنند.

دانشمندان علوم اجتماعی BAME به همراهید بدانند که ما می توانیم کارهای دیگر را انجام دهیم. یک آکادمیک سیاه در مورد حقوق بومیان زمین در نروژ می تواند به عنوان دانش آموز در مورد نژاد پرستی نهادی در دانشگاه ها و یا هر موضوع دیگر که به طور مستقیم بر او تاثیر می گذارد. ایجاد فرهنگ های سازمانی کاملا متفاوت و فراگیر تنها از طریق مراحل افزایش تعداد دانشگاهیان از پیشینه اقلیت های نژادی به دست نمی آید. همچنین محققان رنگی به همراهید پرورش و حمایتی برای محیط زیست داشته به همراهشند که ما میتوانیم به همراه مهارت و کنجکاوی ما، و نه فقط به وسیله نژاد ما هدایت شود.

  • جنیفر چیشولم یک دانشجوی سال دوم دبیرستان در گروه جامعه شناسی دانشگاه کمبریج هست.

به شبکه آموزش عالی برای نظرات بیشتر، تجزیه و تحلیل و فرصت های شغلی، به صندوق پستی خود بپیوندید. به همراه ما در توییترgdnhighered دنبه همراهل کنید. و اگر یک ایده برای یک دهستان دارید، لطفا دستورالعمل های ما را مطالعه کنید و به ما در highereducationnetwork@theguardian.com ارسال کنید.

به دنبه همراهل تحصیلات عالی هستید؟ یا شاید شما نیاز به هستخدام کارکنان دانشگاه دارید؟ نگاهی به گاردین جابز، متخصص ارشد آموزش عالی

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم