پیج پارسونز ۹۰ ساله یکی از ۷۵ فارغ التحصیل حرف می گوید: "از طریق همدلی مشترک و عمل ما که می توانیم جهان را تغییر دهیم، ۹۰ ساله به همراه هم در دانشگاه های غیرانتفاعی زنان MIT

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ کافه

در کنفرانس زنان MIT: تکمیل معادله، ۹-۱۰ مارس. همکاری و عمل تم ها برای تعطیلات آخر هفته بود؛ از طریق حرفرانی های الهام بخش، اشتراک گذاری دهستان و مشاوره صحیح، زنان MIT به همراه یکدیگر به یکدیگر کمک کردند تا تغییرات ایجاد کنند.

این رویداد فروخته شد و حدود ۳۵۰ نفر از ۲۹ ایالت، شش کشور و ۳۱ دوره به مدت هفت دهه ثبت نام کردند – از جمله فارغ التحصیلان اخیر کلاس ۲۰۱۷ و دانش آموزان کنونی MIT. علاوه بر شرکت کنندگان که در کمبریج جمع شدند، ۲۸۰ به طور تقریبی به تماشای جریان زندگی از کلمات کلیدی پیوستند. MITx همچنین فراگیران فراگیر برای شرکت در این مسابقه دعوت شده بودند، برخی از آنها در کنفرانس به صورت شخصی حضور داشتند و بسیاری دیگر درگیر این موضوع بودند. سارا سیگر، هستاد فیزیک و علوم سیاره ای، در آخرین حرفرانی خود، آخرین تحقیقات خود در زمینه فضانوردان و دهستان های خود را از پیروزی های شخصی و چالش هایش در مادری، ازدواج و دوستی به اشتراک گذاشت.

بنابراین، چرا یک کنفرانس نیست؟ در سالی هست که برای زنان در ایالات متحده و سراسر جهان از نظر شتابزده و مهم هست – به همراه جنبش #metoo و ایجاد Time's Up، یک سازمان که در معرض حمله جنسی، آزار و اذیت و نابرابری در محل کار هست – هدف کنفرانس این بود که دانش آموزان MIT یک پلت فرم برای جمع آوری و جمع آوری یک رویداد را برای بهترین منعکس کننده و حمایت از یکدیگر هست.

فرمت کنفرانس به شرکت کنندگان اجازه داد تا ایده های پانل را ارائه کنند و سپس در موارد مورد علاقه خود رای دهند. هشت پانل انتخاب شده در موضوعاتی از "چرا زنان صحبت نمی کنند؟" به "تهاجمی تولیدی" به "جاده ای که" نرسیده هست. در حالی که هر پانل توسط حرفرانان بلندپروازانه تسهیل شد، جلسات به سرعت گفتگوهای تعاملی میان جلسات گروهی و مخاطبه همراهن، به همراه همگان به اشتراک گذاشته شد و از عقلانیت فارغ التحصیلان دیگرشان یاد گرفتند.

در پانل "Productivity Aggressiveness"، بخشهای اصلی مشاوره این بود که خود را به عنوان غیرقانونی در نظر بگیرند و به همراه افراد مناسب محاصره شوند. در حالی که حرفرانان متوجه شدند که بسیاری از فارغ التحصیلان MIT از جمله خودشان از شبکه لذت می برند، داشتن افراد مناسب در شبکه ما به همراهعث اختلاف می شود. لیندسی آندروکی کلی ۹۸ میگوید "شبکه سخت هست." "فقط در مورد سوالات و تمرکز بر روی مردم تمرکز کنید، هر کس دهستان های جالبی دارد".

به عنوان پانل های کنفرانس و حرفرانی های رعد و برق، مراحل اصلی را در پیش گرفتند، همزمان برگزار شد، از جمله کارگاه های آموزشی در مورد مهارت های دهستان سرایی، غلبه بر بلوک های شکاف مالی و تعادل کار و زندگی؛ یک نمایشگاه شغلی؛ یک بی نظیر؛ یک مسابقه راه اندازی و یک رقابت پژوهشی. این دو مسابقه طی یک روز شنبه پایان یافت، قبل از پایان گفت و گو در پایان زمانی که فینالیست ها زمین های خود را برای همه اعضای کنفرانس ارائه دادند و رای دادن را از طریق تلفن همراه بر عهده گرفتند.

اولین جایزه در مسابقات راه اندازی و برنده ۵۰۰۰ دلار Phage Pro بود که توسط Minmin Yen '11 قرار داشت؛ دومین جایزه و برنده ۳۰۰۰ دلار، تشخیص پالس میکروبی بود که توسط Danielle France '07 برگزار شد؛ و جایگاه سوم و برنده ۲۰۰۰ دلار، پیشرفته سیلیکون گروه بود که توسط مارسی بلک ۹۴ برگزار شد. جایزه اول در رقابت های پژوهشی و برنده ۳۰۰۰ دلار ژاکلین گرین '۰۷ بود؛ دومین جایزه و برنده ۱۵۰۰ دلار ایرن دودیسی SM '14؛ و جایگاه سوم و برنده ۵۰۰ دلار Christie Chiu '13 بود.

علاوه بر فرصت های غیر رسمی برای برقراری ارتبه همراهط و مشاوره در هنگام پذیرش، توصیه می شود یک ناهار و شکستن شبکه، شرکت کنندگان نیز فرصت دادند داوطلب شدن به عنوان مربی – نامی که بر روی نام آنها ظاهر شد و همچنین در فهرست برنامه کنفرانس همراه به همراه تخصص خود را.

پس از گذشت دو روز از الهام و به اشتراک گذاری ایده، حرفرانی نزدیک کنفرانس برجسته تامیکا مالوری، فعال و همدردی مارس زنان، که به مخاطبه همراهن اهمیت همه زنان ایستاده به همراه یکدیگر تأکید کرد

"مالوری می گوید:" ما به همراهید بتوانیم این پل را بسازیم و همه را به روی میز بیاوریم تا تغییر ایجاد کنیم. او چالش های کار به همراه گروه های مختلف زنان را برای مارس ۲۰۱۷ زنان توصیف کرد. راهپیمایی بهمراه ۵ میلیون نفر در اعتراض و همبستگی. مالوری، مانند بسیاری از حرفرانان در طول روز، بر اهمیت اقدام برای خیر بزرگتر، در کمک به ایجاد دنیای عادلانه و عادلانه برای همه تأکید کرد.

"مورلی می گوید" بیش از حد به همراهرها، ما به مبه همراهرزه به همراه یک فرد خاص و هدف خشم ما هدف قرار می دهیم، اما پس از آن ما مسائل اجتماعی بزرگ را نادیده می گیریم.

این دهستان در ابتدا در وبلاگ Slice of MIT ظاهر شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم