اولین جشنواره گل و گیاه در شهرستان حمیدیه افتتاح شد> آگهی کافه سرچ

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ کافه

اولین جشنواره گل و گیاه شهرستان حمیدیه دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۶ در آستانه نوروز در روستای شبیهکس افتتاح شد .
    

        

به گزارش قاهره، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری خوزستان، در مراسم افتتاح این جشنواره عاشور سواری پور فرماندار شهرستان حمیدیه اظهار: گلزار حمیدیه تنها گلزار در غرب خوزستان هست که انواع گل ها شب ها بو، زنبق، همیشه بهار و آفتاب گردان تولید و روانه به همراهزار مصرف داخلی و خارج از هستان می شود کند . »

او تاکید کرد: «به همراه نگاه ویژه که مسئولان به این گلزار و به همراه توجه به ظرفیت گلزار شبشیا در ایجاد اشتغال برای مردم این منطقه، امید در سال آینده این گلزار توسعه قابل قبول تری پیدا خواهد کرد . »

در ادامه رئیس مرکز فرهنگی شهرستان حمیدیه هدف از برگزاری این جشنواره معرفی ظرفیت گردشگری موجود در شهرستان اعلام کرد و گفت: «شهرستان حمیدیه در بخش کشاورزی، صنایع، میراثفرهنگی و منابع طبیعی دارای توانایی و ظرفیت به همراهلا به همراهلایی . »

همچنین مدیر جهاد کشاورزی حمیدیه، وجود انواع گل، سبزی و صیفی را به عنوان عاملی در توسعه گردشگری و جذب گردشگر به این شهر عنوان کرد و افزود: در فصل بهار انواع سبزی و صیفی شامل به همراهمیه، کاج، به همراهقلا، سبزی خوردنی و خورشی در شهرستان حمیدیه تولید و به گردشگران عرضه می . »

جشنواره گل وگیاه حمیدیه تا پایان نوروز در این شهر پذیرای گردشگران و مهمانان نوروزی هست .

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم