حضور رئیس سازمان میراثفرهنگی در برنامه سالگرد تحویل سال در حرم مطهر شاهچراغ (ع)> آگهی ملک آریا

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ کافه

        

به نقل از روابط عمومی قومیت و گردشگری هستان فارس، علیاصغر مونسن، معاون رئیس جمهور رئیس سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی، صنایع و گردشگری در جریان سفر خود به شیراز در حضور در حرم شاهچراغ (ع) در گفتوگوی زنده برنامه نوخار شبکه هستان فارس شرکت کرد.

معاون رئیس جمهور در این گفتگوگو اظهار داشت: «ایران دارای تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی متنوع هست و به همراه توجه به اهمیت موضوع گردشگری و توجه خاص رئیس جمهور به صنعت گردشگری، این صنعت را راهگشای رفع مشکل اقتصاد و اشتغال کشور دانست . »

رئیس سازمان میراثفرهنگی کشور گفت: «حوزه گردشگری دارای اندازه های مختلفی هست و کشور ما در هر حوزه دارای ظرفیت های منحصر به فردی هست و به همراهید به همراه مدیریت خلاق به منظور جذب گردشگران خارجی به منظور توسعه و ارتقا گردشگری بهره مند شد . »

این مقام مسئول به همراه اشاره به طرح اشتغال فراگیر، گردشگری را یکی از حوزه های مورد توجه دولت در این طرح اعلام کرد.

او در ادامه حرفان خود به همراه تأکید بر پتانسیلهای گردشگری و فرهنگی شهر شیراز و هستان فارس عنوان کرد: "روایات و روایات مردم فرهنگی و مهماننواز شیراز به عنوان یک جاذبه مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته هست و این شهر خود به تنهایی ظرفیت جذب ۲۰ میلیون گردشگری خارجی . »

معاون رئیس جمهور همچنین اشاره به اقدامات موثر در رهستای پیشرفت فیزیکی طرح های توسعه تاریخی-فرهنگی مجموعه های حافظیه و سعدی و پاسارگاد نیز نشان داد و نوید به سرعت به این پروژه ها را به مردم شیراز داد .

رئیس سازمان میراثفرهنگی، صنایع و گردشگری به همراه احترام به صحنه ماتحهر احمد بن موسی قلعه (ع) و یادآوری از حافظ و سعدی دو شعر نامی شیرازی خاطرنشان کرد: «همه ما برای حفظ جایگاه شایسته شهر شیراز به کار همیم برد . »

دکتر مونسان در پایان گفتوگوی خود و لحظاتی قبل از آغاز سال نو، از طرف خداوند منان، دلی خوش و سلامتی برای مردم مهربه همراهن شیراز خوهستار .

    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم