عبدالطیف جمیل آموزش جهانی آموزش دوم هفته J-WEL برگزار می کند

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ کافه

آزمایشگاه آموزش جهانی عبدالفتیف جمیل (J-WEL) دومین هفته J-WEL خود را آغاز می کند جلسه نیمه رسمی اعضا برای بررسی پیشرفت های جدید مهم در یادگیری علم، آموزش و پرورش، یادگیری بزرگسالان و شیوه های یادگیری دیجیتالی. این جلسه مضمون "جوامع یادگیرنده آینده" هست و شرکت کنندگان به بررسی روش های تحقیق و آموزش آموزشی MIT به عنوان یک کاتالیزور برای تعیین اهداف و برنامه های عمل برای سازمان های خود هستند.

"از طریق J-WEL، همکاری های جدید و بلندمدت را به همراه یادگیری، به اشتراک گذاشتن و آموزش به همراه هم، به همراه هستفاده از دارایی های توسعه یافته در MIT و همچنین به همراه هستفاده از اجتماع تشکیل شده توسط J-WEL"، MIT Vice رئیس جمهور برای به همراهز آموزی سانجی سارما توضیح می دهد.

هفته J-WEL در سه برنامه موازی، درهم آمیخته هست، یکی برای هر سه همکار آزمایشگاهی – pK-12، آموزش عالی، و یادگیری کار در محل کار – که در جلسه مشترک در سراسر جلسه گرد هم می آیند. این برنامه توسط اساتید برجسته دانشکده J-WEL آنجلا بچر، اریک کلپفر و هیزل سیب و جورج وسترن دانشمند برجسته در همکاری به همراه M.S. Vijay Kumar، مدیر اجرایی J-WEL – که در مجموع به برنامه دهه تجربه و اشتیاق در پیش از K-12، آموزش عالی و یادگیری در محل کار کمک می کند.

شرکت کنندگان، مربیان سراسر جهان هستند که عمیقا در مورد چالش ها و فرصت های آموزشی درنظر دارند. بیش از ۱۰۰ شرکت کننده از ۲۳ کشور از جمله هسترالیا، کلمبیا، هند، نیجریه، عربستان سعودی و اسپانیا آمده می شوند. شرکت کنندگان شامل رهبری ارشد دانشگاه، رهبران صنعت، مربیان، مقامات دولتی و روسای مؤسسات پیشرو هستند.

J-WEL هفته در مکان های مختلف در محوطه دانشگاه MIT برگزار می شود و دارای نوآوران برجسته آموزشی از جامعه MIT و اکوسیستم آن هست. حرفرانان شامل معاون رئیس جمهور و دین زندگی دانشجویی سوسی نلسون، معاون اجرایی اجرایی MIT و خزانه دار اسرائیلی رویز، دانشیار نوآوری فیونا موری، معاون دانشیار یان وایتز و دین علم مایکل سایپر؛ تعدادی از هستادان، از جمله آزرا آکسامیا، کریگ کارتر، لورنا گیبسون و لورا شولز؛ و کارمندان ارشد و دانشجویان. لیست کامل حرفرانان در وب سایت J-WEL موجود هست. جلسات تعاملی به همراه برنامه های MIT از جمله برنامه Inventor، BioBuilder، Legatum Center و Scratch برنامه ریزی شده هست.

J-WEL در ماه مه ۲۰۱۷ توسط MIT و شرکت اجتماعی سازماندهی اجتماعی Jameel راه اندازی شد. رئیس انجمن جمیل هستاد محمد عبدالطیف جمیل ۷۸ ساله، عضو زندگی شرکت MIT و ۲۰۱۶ دریافت کننده به همراهلاترین افتخار برای انجمن تاریخ دانشگاهی و بشردوستانه انجمن فارغ التحصیلان MIT هست. J-WEL به افتخار پدرش مرحوم عبدالطیف جمیل، بنیانگذار شرکت عبدالطیف جمائیل نامیده می شود که کارش برای کمک به زندگی دهها هزار نفر امروز توسط جامعه جمیل ادامه دارد.

"فدایی محمد جلال"، رئیس انجمن جمیل بین المللی می گوید: "آموزش و یادگیری برای یک جامعه و اقتصاد قوی ضروری هست." "آنها به همراهعث افزایش اشتغال و ایجاد فرصت برای همه می شوند."

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم