یکی از ۳۵ دانشجوی آمریکایی که این جایزه را دریافت می کند، یکی از فارغ التحصیلان دوره ۱۰ (مهندسی شیمی) هست که در سال ۱۹۱۶ در دانشگاه کمبریج مشغول تحصیل هست.

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ کافه

رقابت سالانه گیتز کمبریج بورس تحصیلی. او در حال حاضر مشاور متخصص در پاتنام همکاران، جایی که او از طریق تجزیه و تحلیل داده ها از شرکت های بین المللی داروهای بیوتکنولوژی و بیوتکنولوژی کمک می کند.

پارک در دانشگاه کمبریج برای کسب دکترا در مهندسی زیست شناسی شرکت خواهد کرد و برای ساخت یک داربست biomimetic، ۳-D قابل چاپ برای توسعه تراشه های مصنوعی مصنوعی از سلول های بنیادی ریه، و organoids کار خواهد کرد. توسعه موفقیت آمیز یک تراشه مصنوعی به همراه هستفاده از داربست مصنوعی و سلول های بنیادی بیمار می تواند درمان زخم ها و بیماری های تراشه را بهبود بخشد، به طور قابل توجهی بهبود کیفیت زندگی و کیفیت زندگی پس از درمان برای میلیون ها بیمار را فراهم می کند

در حالی که در MIT، پارک در یک برنامه فرصت های تحقیقاتی کارشناسی کارشناسی در آزمایشگاه موسسه پروفسور رابرت S. لانگر در موسسه تحقیقات همگانی سرطان شرکت کرد. در آنجا او کمک کرد تا یک دستگاه تحویل داروی کولون متمرکز به همراه سونوگرافی، که به تکنولوژی پلت فرم برای سوونو بیو، راه اندازی یک زیست فناوری مبتنی بر بوستون تبدیل شد، کمک کرد.

"مطالعه تکنیک های شیمیایی و بیولوژیکی در MIT به همراهعث افتخار بسیاری از فرصت های تحقیق بین رشته ای شد و به من کمک کرد تا اشتیاق من برای پلیمرها و زیست شناسی را کشف کنم." "فراتر از مایعات و حمل و نقل، دوره ۱۰B به من مهارت های فراوانی از تولید نانوذرات پلیمری و سلول های در حال رشد برای مدلسازی سه بعدی آکوستیک، ساختن الکترونیک و تحقیق ژنتیک به من آموخت."

به همراه توجه به علاقه مندی های هر دو در آموزش و پرورش و کارآفرینی، پارک همچنین آزمایشگاه فناوری Kepler Tech در حالی که در MIT همکاری داشت. واقع در کیگالی، رواندا، آزمایشگاه آزمایشگاه Kepler Tech یک مرکز نوآوری برای دانش آموزان کسب و کار هست تا تلاش های جدید را برای بهبود صنایع انرژی و به همراهزیافت انجام دهد.

پارک می گوید او به دنبه همراهل قدم بعدی در کار مهندسی خود هست.

"بخش مهندسی شیمی و MIT در سراسر ارائه شده هست مربی ارزشمند برای مرور حرفه ای در هر دو کسب و کار و تحقیقات. حتی پس از فارغ التحصیلی در حالی که مشغول به کار مشاوره بود، دانشکده های مهندسی شیمی و منابع کمک هزینه تحصیلی MIT سخاوتمندانه به من پیشنهاد شد. "من برای بخش MIT ChemE بسیار سپاسگزارم و بسیار هیجان زده هستم که به جامعه کمبریج گیتس پیوست"

پارک در درخوهست خود توسط اداره تمایز اعطا شده کمک کرد بنیاد بیل و ملیندا گیتس که در سال ۲۰۰۰ تأسیس شده هست، بورس تحصیلی کمبریج گیتس تامین مالی کامل برای دانش آموزان به همراه هستعداد خارج از انگلیس را برای ادامه تحصیلات تکمیلی در هر موضوع در دانشگاه کمبریج فراهم می کند. روند جوایز ۲۰۱۸ بسیار رقابتی بود: تقریبه همراه ۸۰۰ متقاضی از سراسر کشور حضور داشتند و ۳۵ نفر در نهایت انتخاب شدند. از زمان آغاز برنامه در سال ۲۰۰۱، حدود ۲۵ دانشآموز گیتس کمبریج از MIT بوده هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم