Yo-Yo Ma خوهستار "فرهنگ در عمل" برای ساختن یک دنیای بهتر هست

۱ فروردین ۱۳۹۷ کافه

Yo-Yo Ma، سلولی مشهور مشهور، خوهستار اقدامات اخلاقی برای شکل گیری بهتر جامعه – و برخی از به همراهخ به همراهزی کرد – در حالی که ارائه حرفرانی کارل تیلور کامپون سالانه MIT قبل از دانشجویان دانشگاه پردیس در روز دوشنبه.

هرکسی که گفته می شود، مسئولیت دارد "به همراه توجه به نقاط قوت و توانایی های خود، به عنوان شهروندان، راهی پیدا کند تا بتواند به بزرگترین مشکلات جامعه برسد". در همین حال، او افزود: ما به همراهید خود را یک سوال جداگانه اما مرتبط به همراه خود بپرسید: "ما می توانیم همه به همراه هم کار کنیم که ما نمی توانیم به تنهایی انجام دهیم"

Ma به خاطر تسلط بر ویولت در سراسر طیف گسترده ای از ژانرهای موسیقی مشهور هست، از کارهای کلاسیک کانونیکای غربی به موزیک مکان هایی که به عنوان آپالاشیا و برزیل متفاوت هست. همان دیدگاه جهانی، احساس مسئولیت اجتماعی خود را اعلام کرده هست: ما از سال ۲۰۰۶ به عنوان فرستاده صلح سازمان ملل متحد بوده هست.

در گفتوگو به همراه MIT خود، به همراه عنوان "فرهنگ، درک و بقا"، م را ابراز نگرانی کرد که بسیاری از جنبه های زندگی در حال حاضر به لحاظ شتاب در حال حاضر هستند.

"من نگران هستم که در عین حال پیشرفت های بسیاری می کنیم، در حالی که زندگی بسیاری از مردم به طور قابل توجهی بهبود می یابند، ما همچنین اختلالات عظیم را ایجاد می کنیم."

برای تمام دستاوردهای ما، او گفت: "ما همچنین در زمان افزایش کسری زندگی می کنیم، زمانی که روابطی که از لحاظ سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ما را به هم متصل می کنند، خسته کننده می شوند. من نگران هستم که ما به سوی یک آینده گرایش پیدا می کنیم … جایی که دیگر نمی توانیم سلامت سیاره ما را تامین کنیم، جایی که خشونت می تواند راه حلی به همراهشد، که در آن اعتقادات فکری جسارت کنجکاوی فکری را به وجود می آورد، جایی که احساس راحتی می کنیم.

و به همراه این حال، من اضافه کردم، "من نیز امیدوارم، زیرا معتقدم که ما می توانیم این مشکلات را به همراه مشارکت فرهنگ حل کنیم"

بدون توجه به مخاطبه همراهن زیادی در مجله Kresge MIT، ما فرهنگ را به طور گسترده ای از "ادبیات به ریاضیات، از زیست شناسی به موسیقی" تعریف کرد، به عنوان نتیجه "درج نخست ما برای درک محیط، خودمان و دیگران. Ma گفت: "به همراه خدمت به عنوان پایه ای برای درک مشترک از جهان،" فرهنگ به همراهید در تصمیم گیری ما نقش داشته به همراهشد. این "دیگر" را به ما تبدیل می کند، و ما همگی بخشی را به همراهزی می کنیم "

جادو موسیقی، در "محل کشف"

ما به همراه رئیس جمهور MIT رئیس جمهور رافائل ریف، که به فهرست «دستاوردهای خیره کننده» اشاره کرد، اشاره کرد که شامل ۱۸ جایزه گرمی و مدال آزادی ریهست جمهوری هست که اوبه همراهما پس از آن در سال ۲۰۱۱ اعطا شد.

"ریف گفت:" او همه ما را به سوار کردن به سوی یکدیگر در اقیانوس فرهنگ تدریس کرده هست.

متی به عنوان "یکی از مکان های مورد علاقه من در جهان" به عنوان "انرژی محض" و "روح تحقیق" نامیده شده هست و تاکید می کند که او از شرکت در یک ناهار لذت برده هست. Ma همچنین اشاره کرد که او دارای بسیاری از همکاران و دوستان در میان آهنگسازان و هنرمندان در MIT هست.

"من عاشق MIT هستم زیرا این محل کاوش و تجسم اختراع هست."

در حرفرانی خود، Ma تردید کرد که دو حالت خاص تفکر، به ایجاد ایده های تولیدی کمک می کند که به نوبه خود می تواند نیازهای اجتماعی به همراهلاتری را تامین کند. اولین چیزی هست که ما می گوید "نوسانات لبه مرکز" – نیاز به اتصال ایده های ابتکاری، که گاهی اوقات در حاشیه یک رشته خاص، به همراه تفکر جریان اصلی ظاهر می شود.

"Ma گفت،" فرهنگ به لبه های جامعه کمک می کند تا به همراه مرکز جامعه ارتبه همراهط برقرار کند، به همراه تاکید بر نیاز به "ادغام ایده های لبه به جریان اصلی"

در هنر، او اشاره کرد، ما این را در ارتبه همراهطاتی که موسیقیدانان در سراسر فرهنگ ها می بینیم، می بینیم؛ در علم، ایده های مفیدی می توانند در حاشیه یک میدان به همراهقی بمانند تا محققان خود را به مطالعه آنها به همراهز کنند. به عنوان مثال، ما اشاره کرد که مفهوم یکبه همراهر غیرقابل انکار مبه همراهرزه به همراه تومورها به همراه قطع جریان خون خود، که تبدیل به یک منطقه عمده تحقیقات سرطان شده هست.

"اگر شما در مرکز هستید، مطمئن شوید که از لبه ایده ای برای ایده ها به همراهز هستید و همیشه این کار را انجام می دهید."

ما سپس مقدماتی را برای اولین به همراهر از موسیقی که تا به حال آموخته هست، به عنوان اولین سوابق موسیقی به همراهخ، به همراهزی کرد، که شامل "تغییرات مخرب عظیم" در قالب پایین ترین یادداشت قطعه، و پس از پایان آن می رسد به به همراهلاترین یادداشت قطعه و تکرار نقاشی به همراهز خود را، که م به نام "یک مرکز تحسین شده، به همراهزتاب تقویت از آغاز".

تحلیل و همدلی

یک روش دوم تفکر، می افزاید: ما شامل ادغام توانایی های ما در تجزیه و تحلیل چیزها و احساس همدلی برای دیگران می شود، چیزی که او در هر زمینه ای از تلاش های انسانی حیاتی را حیاتی می داند – به طوری که ما می توانیم هر دو خلاق و منظم به همراهشیم ، در حالی که در فعالیت های ما هدفمند به همراهقی مانده هست.

"این وضعیت ذهنی هست، یک نوع تفکر، این فرهنگ به ما کمک می کند تا برای ما تمرین کنیم."

"هیچکس این کار را بهتر از به همراهچ نمی کند،" وی افزود، "ویولت ۵" به همراهله "کلوئوس ۵" را شامل عینیت کامل و ذهنیت، تحلیل و همدلی، آگاهی و ناخودآگاه می کند. … این یک معجزه ترکیبی هست. "

برای نشان دادن، سلول مشهور مشهور بخشی از این قطعه را به همراهزی کرد و توضیح داد که یادداشت هایی که پایین می آیند، "گرایش گرانشی" و "احساس به همراهرگذاری" را ایجاد می کنند، در حالی که "یادداشت هایی که به همراهلا می رود به همراهید به همراه آن کشمکش مبه همراهرزه کنند".

در هر جنبه ای از زندگی، ما پیشنهاد کرد، ما می توانیم همان حس مبه همراهرزه را تجربه کنیم. او خاطرنشان کرد: اگرچه ما شخصا نمی توانیم سرطان را درمان کنیم و یا مشکلات جهان را حل کنیم، ما همیشه می توانیم احساس کنیم که ما در تلاش های فرهنگی بزرگتر برای ایجاد زندگی بهتر برای دیگران کمک می کنیم. به همین ترتیب، م به پرونده یک دانشمند اشاره کرد که بعدها به او گفت: "من کارم را به عنوان یک بلوک ساختمان در یک میدان بسیار بزرگ می بینم"

گام بعدی را به همراه هم

مجموعه حرفرانی کارل تیلور کمپون، که به سال ۱۹۵۷ می رسد، یکی از مهمترین رویدادهای حرفرانی MIT هست. آن را به نام دهمین رئیس جمهور موسسه، که از ۱۹۳۰ تا ۱۹۴۸ اداره می شد، نامگذاری شده هست. کامپتون همچنین رئیس شرکت MIT از ۱۹۴۸ تا ۱۹۵۴ بود.

همانطور که ریف در حرفان خود اظهار داشت، کامپتون "علم را یک شریک برابر به همراه مهندسی در MIT ساخته هست" و در طول جنگ جهانی دوم به تقویت همکاری های MIT به همراه دولت فدرال ایالات متحده کمک کرد

"ریف افزود:" در بهترین سنت MIT، رئیس جمهور کامپتون یک دانشمند شهروند بود. " "او در زمینه درک خود، صداقت، چشم انداز خلاق، خدمات الهام بخش او به جامعه و جذابیت کاریزماتیک او شناخته شده بود."

پس از حرفرانی مای، Reif به همراه نوشتن دیدگاه های مخاطب به همراه صدای بلند، به Ma پاسخ داد. سپس موسیقیدان به همراه فراخوانی دیگری از مردم برای کمک به منافع عمومی جامعه، نتیجه گرفت.

"ما می گوییم که گام بعدی در تکامل فرهنگی ما به همراه هم، ما را تشویق می کند از یک جمعیت غیر منتظره از MIT"

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم